امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توصیه هایی برای جذاب تر شدن دختر ها و پسرها !!!

بد نبودConfused
توصیه هایی برای جذاب تر شدن دختر ها و پسرها !!! 2
پاسخ
آگهی
ااااااااوووواااااا من همین قدر نازم بسمه دیگه .آخخه چیا این اشوه هایو بیام ههههههههاااا!!
پاسخ
merci khub bud
پاسخ
Exclamation
(06-09-2012، 7:50)علی نشایی مقدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2012، 2:47)*karola*love* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

baba man inkararo 100 bar emtehan kardam,khak to0o sare do0os pesaram hata ye negaham behem nemikonecrying

خیلی ببخشیداما مشکل از خودتونه من خودم دوست دختر ندارم یعنی کلا اهل این کارا نیستم تا درکتون کنم اما دیدم شما اصلا میدونستید اون دوستتون داره یا نه هر دوستی بد نیست اما هر دو طرف باید عاشق و معشوق هم باشن مثل لیلی و مجنون دوست پسر و دوست دختر بودن و هیچ وقتم بهم نرسیدن اونا عاشق هم بودن نه اینکه یکی دوست داشته باشتش یکی نه شما اگه از اول حرکاتش را زیر نظر میگرفته اید به این موضوع بر نمیخوردید که چرا محلی نمیگذاره شما اول نباید تو عواطف فرو برید معمولا بعضی ادما تنوع ستیزن که مثلا الان با شمان یه روز دیگه با یکی دیگه خوب من حرفم تموم شد این جلسه رایگان مشاوره دادم جلسه بعد ساعتی 50 هزار تومان میگیرمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartSmileSmileSmileBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(25-08-2012، 17:59)*Aronika* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما همين جوريشم جذاب هستيم اين سوسول بازيا چيه
ولي مرسي جالب بودTongue

موافقم
گوله برفا میرقصن
حاال منو نپرسین
چیزی منو گرم نمیکنه نه شومینه نه کرسی
حال من خوب نمیشه نه باالکل نه قرصی
هی شل کن سفت کن بینمون این طوریشو نخواستیم
ماکه دیگه دادیم رفت تورو حالا هی بحث بکن
گیج رو الکل شیکونیم هر پل و

پاسخ
مرسی جالب بود...Blush
هر کی اومد پیش من یه ذره جاتو نگرفت....هیچ ادایی جای اون نازواداتو نگرفت....پیش هر نقاشی رفتم تورو نقاشی کنه،روی هر بومی زدم رنگ چشاتو نگرفت ....HeartHeart
پاسخ
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخخخووووووووووووووووووووبببببببببببببببببببببههههههههههههههBig GrinBig GrinBig Grin
این جا یه دنیایه دو روزی باید نهایت استفاده رو برد . البته بعضی ها استفاده ی بد می کنHeartHeart[/size]ند اون ها کنار خوب بابا اینا رو ولش برو زندگیت رو کن بابا[size=medium]
پاسخ
ببين منم همه ي اين كارايي رو كه گفتي از قبل بلد بودمو انجام ميدادم ولي تو برو پسرا رو توجيه كن كه نفهمن ونميفهمن.
پاسخ
مرسیHeart
پاسخ
من با همه موافقم الا با مورد دومBig GrinTongueHeart
زندگی بی رحم ترین معلم چون اول امتحان میگیره بعد درس میدهHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  5 تا از خفن ترین فیلم هایی که تا الان تو عمرتون دیدین
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  نوشتن عنوان جذاب و مناسب برای محتواها
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
  کار هایی که نباید انجام بدیم !!!‍!
  فناوری‌هایی که به کمک نابینایان می‌آید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان