امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

doom 1- 2 افراد بالا 17 سال بیان

این بازی دومو یادتونو چقدر باهاش حال کردیم من 14 سالمه ولی تو 4 سالگیم اینو بازی میکردم خیلی قشنگ بود از heretic هم جالب تر بود یادتونه تو قسمت 2 قولاشو که چقدر ساده مردن یادتونه وقتی بازی میکردیم بعدش سر درد میگرفتیم .
ولی هنوزم من بعضی وقتا بازیش میکنم Rolleyes به یاد دوران کودکی چقدر سیستم dos از این بازی  ها داشت
الان قسمت 1-2 شو براتون گزاشتم ک دانلود کنید ولی حتما باید زیر ویندوز 7 و ویستا باز کنید چون ی سری dll xp داره که vista /7 / 8 ندارن
سال تولید doom 1 1993 بود اسم دوم این بازی ک فک کنم نشنیده باشید Doom: Evil Unleashed هست
برای دانلود بازی doom 1به قسمت رو ب رو مراجعه کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنید . Description

بزای هرتیک رو یادتونه خیلی با حال بود قسمت اولش چقدر هیجان زده بودیم که ببنیم دیگه چه اسلحه هایی داره که فقط 1 تیر کمون گیرمون اومد یادتونه اون سره گاو طلایی که ازش گلوله هاش اتشین بیرون می اومد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دانلود بازی heretic به قسمت رو به رو مراجعه کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنید .

اگر بازی قدیمی دیگه ای خواستید بگید
پاسخ
آگهی
عالی بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان