امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شخصیت شناسی از روی بستنی دوست داشتنی--جالب--وجدید.

فصل گرما همچنان باقیست و خوردن بستنی آنهم با طعم های مورد علاقه هنوز هم جزء لاینفک تفریحات است. اما بنا به نتیجه یک تحقیق علمی، تجربی که همبستگی نزدیک بین طعم ها و شخصیت افراد را ثابت میکند، اگر میخواهید بدانید بستنی مورد علاقه تان چه ویژگی‌های شخصیتی شما را لو میدهد؛ می توانید با ادامه ی مطالب این ایمیل با ما باشید.

بستنی مورد علاقه ی شما کدامیک از اینهاست ؟

بستنی شکلاتی ؛ وانیلی ؛ گردویی ؛ پسته ای ؛ موزی ؛ توت فرنگی ؛ یا بستنی با طعم قهوه؟

جواب این سوال رو برای خودتون مشخص کنید و سپس توضیحات مربوط به اون رو در انتهای میل بخونید :

. . .

. .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بستنی شکلاتی

اگر بستنی مورد علاقه شما بستنی شکلاتی است، میتوان گفت که سرزنده و خلاق هستید. شما به ندرت سعی میکنید هیجان و اشتیاق تان را پنهان کنید. شخصیت شما برای دیگران جالب است و در مهمانیها وجود شما فضا را شاد میکند. کارهای یکنواخت شما را کسل میکند و از اینکه همیشه در مرکز توجه دیگران باشید لذت میبرید.

بستنی وانیلی

اگر شما بستنی وانیلی دوست دارید، به احتمال زیاد آدمی هستید تنوع طلب، شما اغلب اوقات بر اساس انگیزه‌های آنی‌تان عمل میکنید و از ریسک کردن نمی ترسید. از آنجا که توقعات زیادی از خودتان دارید، اهداف بلندی هم برای خودتان تعریف میکنید. روابط نزدیک خانوادگی برای شما لذت بخش است.

بستنی گردویی

دوستاران بستنی گردویی منظم و محتاط هستند. این کمال گرایان خیلی به جزئیات اهمیت میدهند و هیچوقت از قوانین تخطی نمیکنند. وظیفه شناسی، اخلاق گرایی و محافظه کاری از ویژگیهای بارز آنهاست. آنها از رقابت با دیگران بخصوص در ورزش لذت میبرند و دوست دارند همیشه رئیس باشند.

بستنی پسته ای

دوستداران بستنی پسته ای شنوندگان خوبی هستند. صبر و تحمل زیادی دارند و مشکلات را با شکیبایی پشت سر میگذارند، کمتر خشمگین میشوند و افرادی بسیار احساساتی هستند. در درک مشکلات و موقعیتهای دیگران به خوبی عمل میکنند و به همین جهت روابط خوبی با اطرافیانشان دارند.

بستنی موزی

اما اگر طعم بستنی موزی را به بقیه طعمها ترجیح میدهید، فردی هستید آسانگیر که به راحتی خودتان را با شرایط جدی تطبیق میدهید. دست و دلبازی، صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است.

بستنی توت فرنگی

اما آن دسته از دوستانی که به بستنی توت فرنگی علاقه خاصی دارند، خجالتی هستند و احساسات بسیار قوی دارند و به علاوه افرادی دقیق، مشکوک و خود رای هستند. دوستداران بستنی توت فرنگی کاملاً درون گرا هستند و معمولاً خودشان را به خاطر ضعفها و اشتباهاتشان سرزنش میکنند.

بستنی با طعم قهوه

اما اگر بستنی با طعم قهوه را دوست دارید باید بگویم که شما حافظه خوبی دارید. تقریباً هیچ وقت اسمها و وقایع گذشته را فراموش نمی کنید. زیاد به گذشته فکر میکنید و از مرور کردن خاطراتتان لذت میبرید. تا حدی درونگرا هستید و احساساتتان را به راحتی بروز نمیدهید.

اگر دوست ندارید ویژگی های شخصیتی شما برای دیگران آشکار شود حتما از این به بعد هنگام سفارش دادن بستنی بیشتر مراقب باشید.
Heartقدش به "عشق"نمیرسید. "غرور"را زیر پا گذاشت تا برسد!.Heart
 سپاس شده توسط Kiana Ahvaz ، baran.T ، hani eh ، sara zni ، دخمل ، Amir BF ، fati sheyton ، نانا☀2012 ، *GANDOM* ، MINA JOON ، T A R A ، _mozhdeh_ ، vida1994 ، ƒяσzєη ℓσνє ، ʂհმოἶო ، ESSE BLACK ، پيشي ي ملوس ، arina001 ، elnaz* ، حنانه ام یکی یه دونم
آگهی
بستنی شکلاتی

اگر بستنی مورد علاقه شما بستنی شکلاتی است، میتوان گفت که سرزنده و خلاق هستید. شما به ندرت سعی میکنید هیجان و اشتیاق تان را پنهان کنید. شخصیت شما برای دیگران جالب است و در مهمانیها وجود شما فضا را شاد میکند. کارهای یکنواخت شما را کسل میکند و از اینکه همیشه در مرکز توجه دیگران باشید لذت میبرید.

کاملا درسته من این جوریم Big Grin
دلتنگم
دلتنگ کسی که گردش روزگارش به من که رسید از حرکت ایستاد
دلتنگ کسی که دلتنگی هایم را ندید
دلتنگ خودم
خودی که مدت هاست گم کرده ام
 سپاس شده توسط نانا☀2012 ، mohamad66
من عاشق شکلاتیم
از حقیقتــــــــ ـ ـ ـ ـ های تلخ خسته ام …
یک دروغ شیرینـــــــــــ ـ ـ ـــــ بگو
“بگو دوستــ ـ ـــت دارم…”

سپاس شده توسط نانا☀2012
من شکلاتی و قهوهTongue
اییییییییول واقعا زدی به هدف!!!:29dz:
شخصیت شناسی از روی بستنی دوست داشتنی--جالب--وجدید. 1

انسان هم می تواند دایره باشد هم می تواند خط راست باشد. انتخاب با خودمان است :تا ابد دور خودمان بچرخیم یا تا بینهایت ادامه دهیم...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Emoticons
 سپاس شده توسط joo joo ، نانا☀2012 ، کریستال
خودمم میمیرم برای شوکولاتی-کاکائو.وااااااااای کرم کاراملBig Grin
Heartقدش به "عشق"نمیرسید. "غرور"را زیر پا گذاشت تا برسد!.Heart
 سپاس شده توسط نانا☀2012
بستنی شکلاتی

ایول به خودمBig Grin
 سپاس شده توسط نانا☀2012
آگهی
من بستنی شلاتی.واقعا درست بود.من از کارهای تکراری کسل میشم.
 سپاس شده توسط نانا☀2012
من شکلاتی و قهوه رو دوست دارم!!TongueTongueTongue

قابل توجه مهمانان گرامی

برای استفاده از امکانات بیشتر در سایت عضو شوید
 سپاس شده توسط نانا☀2012
بستنی وانیلی

اگر شما بستنی وانیلی دوست دارید، به احتمال زیاد آدمی هستید تنوع طلب، شما اغلب اوقات بر اساس انگیزه‌های آنی‌تان عمل میکنید و از ریسک کردن نمی ترسید. از آنجا که توقعات زیادی از خودتان دارید، اهداف بلندی هم برای خودتان تعریف میکنید. روابط نزدیک خانوادگی برای شما لذت بخش است.

تا حدودی درست بود
 سپاس شده توسط نانا☀2012
من بستنی شکلاتی دوست دارم و باید بگم شخصیت شناسیت حرف نداشتWink
 سپاس شده توسط نانا☀2012

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست پسر چیست ؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟
  با این تست ب شخصیت درونیتون پی ببرید!
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  ویژگی های شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان