امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سيلي در استان گيلان

سلام امسال فكر كنم ارديبهشت ماه توشهر فومن تو استان گيلان يه سيلي اومد شهر هاي ديگه هم اومد اما من دارم در باره شهر خودم ميگم كنار خونه ما يه رود خونه اي چيزي هست كه كه ابش بالا اومده بود چيز خاصي نبود اما تو روستاي مامان بزرگم يه سيلي اومده بود كه نصف جاده رو باخودش برده بود ام متاسفانه من عكسشو ندارم اما عكس خونه خودمونو دارم توزير زمين ما تا كمر اب بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سيلي در استان گيلان 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سيلي در استان گيلان 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سيلي در استان گيلان 1
هروقت دچار عشق دوم شدي دومي را انتخاب كن چون اگه اولي رو دوست داشتي هيچ وقت به عشق دوم دچار نمي شدي
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر حسام20
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان