امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفتگـوی آزاد نسخـه 193

(18-08-2014، 10:14)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا رو شکر همه میدونن چه جور آدمی هستی امیر:>
بسه ديگه سارا
بحثو ادامه نده..
 سپاس شده توسط hidden ninja ، D.I.Z.E.R.E
آگهی
پپرنده مشکلی داری خصوصی اینجا شرو کنم جفتمون محروم میشیم یا اخطار میگیریم اصلا هم حوصله ی محروم شدن رو ندارم-__-
 سپاس شده توسط hidden ninja
(18-08-2014، 10:17)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال کردم چون داشتی دیوونم میکردی

ارسال کردم چون اگه نمیکردم چیزای بدتری میخواستی

ارسال کردم چون خواستم دست از سرم برداری

پسره ی چلغوز هوسی

برو خودتو جم کن

قیــآفه خودشو دیدی .. ؟ :V

(18-08-2014، 10:16)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:13)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:06)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شدت عاشق شدم.....
دوا نداره؟

نـه ^ــــ^
:|
مهناز بچه مردم بدبخت شده
اون موقع تو با لبخند ميگي نه..

بی شور اونیه که من عاشقش شم
بیچارش میکنم.....
:|||||
 سپاس شده توسط _PαяαиÐ_
رمز عبورم چی بود؟cryingcrying
(18-08-2014، 10:18)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:17)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسره ی چلغوز هوسی

برو خودتو جم کن

(18-08-2014، 10:16)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:13)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:06)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به شدت عاشق شدم.....
دوا نداره؟

نـه ^ــــ^
مهناز بچه مردم بدبخت شده

بیچارش میکنم.....

الان این یعنی چی
میاید چن تا خط میکشید
الان بلن میشم میزنم اونیو که عاشق شدم
نه ولش کن
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(18-08-2014، 10:20)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 10:18)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسره ی چلغوز هوسی

برو خودتو جم کن

نـه ^ــــ^
مهناز بچه مردم بدبخت شده

بیچارش میکنم.....

الان این یعنی چی
میاید چن تا خط میکشید
نه ولش کن

جنـآب . این شکلکـه ینی تعجب~> :|
بیچـآره اونی که عـآشقش شدی ._.

کی هست .. ؟ >ــ^
آگهی
یافتم یافتم اخجون اخجون یکی بیاد بغلش کن:|(پسر)استغفرالله
Alane ke hame pate hamo mirizan ro ab
Hich pesari khob nist hata oni ke mige man ba kasi nistam
آشق...
از این ب بعد این گونه بنویسید...!!
همیشه کلاه سرش میرود ...... !!!!!!!!!!

(18-08-2014، 10:20)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسره ی چلغوز هوسی

برو خودتو جم کن

نـه ^ــــ^
مهناز بچه مردم بدبخت شده

بیچارش میکنم.....

الان این یعنی چی
میاید چن تا خط میکشید
نه ولش کن
معلومه اين مسئله بدجور رو مغزت تاثير گذاشته :|

عيب نداره داداشي خوب ميشي .____.
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، D.I.Z.E.R.E
من سارا نیستم عزیز دلــم،پــَرَندم .ــ.

ویش آره دیدمــش مهنــآز ||:

من با تو هیچ حرفــی ندارم امیر خـآن تو اگه آدم بودی بیست دفه محروم نمیشـدی تو فلش -ــ-
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـفتگـوی آزاد نسخـه 193 217
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، D.I.Z.E.R.E

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان