امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفتگـوی آزاد نسخـه 193

(17-08-2014، 11:23)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 11:21)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 11:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 11:18)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 11:17)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادامه بدید -_-  kaffe2

من قدرت بیان ندارم p343

فن بیان نداری-_-
افرین p343

(17-08-2014، 11:21)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 11:20)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم مدیر سلام!
کسی هست به سوالم جواب بده؟

سلام جانم؟

ندا نسخرو ببند خبرت
دارم میگم هر کاری میکنم بسته نمیشه اَه !

مدیر بی مسئولیت -_- ..
دهنتو ببند -_- بیا پ.خ |:
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
نقل قول:
25r30ماله منم خرابه برو ببین بستس؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Mason ، hidden ninja
(17-08-2014، 11:21)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2014، 11:20)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم مدیر سلام!
کسی هست به سوالم جواب بده؟

سلام جانم؟

ندا نسخرو ببند خبرت

چی کار کنم ارسال های تازه رو همون لحظه ببینم
نه این که برام یه صفحه قبل دوباره بیام اون صفحه ارسالا رو ببینم
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
خوبم شیوآ :bighug:

نه بآبا رُزی رآس میگی؟!

نُچ ، نُچ خوب شُد گفتـــی !

میدونم نویسنده ها نبآس نسخه بزنن ولی من میزنم4fvf
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آقایون خانوما همتون جنسیت خودتونو داشته باشین دیگه هم پسر هست هم دختر
گـفتگـوی آزاد نسخـه 193 4
(17-08-2014، 11:24)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
به خیر گذشت .-.
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
(17-08-2014، 11:23)BŘØkəN WÏnĞŠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رزی.. & شیوآ..!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthrea...tid=160569

یکیتون درست کنه اینو..!Dodgy

درستش کردم ویرایشگر قاط زد25r30
Channel
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(17-08-2014، 11:24)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:

بی مسئولیت -_-

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط hidden ninja ، Mïņ̃†êR
(17-08-2014، 11:25)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم شیوآ :bighug:

نه بآبا رُزی رآس میگی؟!

نُچ ، نُچ خوب شُد گفتـــی !

میدونم نویسنده ها نبآس نسخه بزنن ولی من میزنم4fvf

بزن ! هم نسختو میبندم هم اخطار بهت میدم (:
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
._.

چه ضد حالي //:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان