امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان!

دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1
گفته بودم كه بي تو چه قدر سخت ميگذرد
اما امروز حرفم را پس ميگيرم
بي تو اصلا نميگذرد
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط hpln ، М Δ ђ ΐ ą ، serpent ، .KimiA. ، Thyme ، TARA22 ، نیلوفر 2000 ، یاشگین جون ، чернаяЛуна ، ناز خوشگله ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، مرضیه 79 ، *jegar ، mT_pOoM_taaK ، roshanak17 ، The End ، Nike 2 ، ♥♥حصارشب♥♥ ، roya15 ، باران م ، sama00 ، Emmɑ ، پرییییییییی ، yas yasi ، arooos ، ~ALONE GIRL~ ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، **zeinab** ، شکوفه2 ، الهه 1379 ، zolale qasemi ، عاطی جوجو ، Hanie...... ، -Edgar ، *_* ، ملودیv ، اشا ، zaz ، javad00631 ، saba 3 ، mahru ، حقوقدان انجمن ، ♥shaqayeq♥ ، afshin7 ، fafa23
آگهی
خععلیی باحالل بودد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1
پاسخ
ایول سپاس داری
دوباره ردی روی گونه هایم اذیتم میکند...!میگی چرا اذیت؟...بهت میگم...لیاقت نداشت ...
اره میگم این رد اشک برای اونه...اما اون لیاقت گرمای عشقو نداشت
.............................................
دلم برای روح ساده ام میسوزه که خشونتی درون خودش ندیده بود اما الان؟شده یه انتقام گیر 
پاسخ
با آخریه حال کردم

دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1دختر باس...-ایندفعه پسرا بی زحمت نیان! 1

پاسخ
عالی بود.خیلی ممنونHeartBlush
مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
پاسخ
مرسییییییییییییییییییی عالی بودHeartHeart
love must be given in return for love
if not .one will be left heart less
and the other will have two 

شرط دل دادن دل گرفتن وگرنه یکی بی دل میشه یکی دو دل
پاسخ
آگهی
ممنون از همتون
گفته بودم كه بي تو چه قدر سخت ميگذرد
اما امروز حرفم را پس ميگيرم
بي تو اصلا نميگذرد
Heart
پاسخ
بامزهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
https://telegram.me/freeconcept

پاسخ
مرسی خوب بودBig Grin
پاسخ
قرتی رو خب اومدی ایول Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان