امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بــیو گرافی ارسلان قاسمـــی

نام: ارسلان
نام خانوادگی: قاسمی
تاریخ تولد: 1374/3/1
محل تولد: تهران

----------------------------------

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسلان قاسمی  متولد 1 خرداد ۱۳۷۴ در تهران است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بــیو گرافی ارسلان قاسمـــی 1
[b]                کودکی [i]ارسلان قاسمی[/b][/i]
او تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه‌های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده‌است. قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن (پارسا پیروزفر) به بازی پرداخت. فیلم‌برداری این سریال از سال ۱۳۸۲ آغاز شد.
[i]ارسلان قاسمی در سریال در چشم باد[/i]
 او در سال 1386 در فیلم جعبه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موسیقی  (فرزاد مؤتمن) نقش اصلی را به‌عهده داشت و در کنار  رامبد جوان، نیکی کریمی، شاهرخ فروتنیان به بازی پرداخت. داستان فیلم دربارهٔ پسربچه‌ای به نام علی (با بازی ارسلان قاسمی) است که به تازگی مادرش (نیکی کریمی) را از دست داده و با فرشته‌ای (رامبد جوان) آشنا می‌شود.
[b]ارسلان قاسمی در فیلم جعبه [i]موسیقی[/b][/i]

ارسلان قاسمی در سال 1392 در سریال هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان در کنار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی سلطانی  و شبنم مقدمی ایفای نقش کرد. این سریال داستان سه زوج را دربرمی‌گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجرا هاو داستان‌های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می‌شود که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می‌رسند.
ارسلان قاسمی در سریال هفت سنگ

فیلم سینمایی:
1391   رسوایی
1391   نفوذ (مجموعه اینترنتی) 
1387  تاکسی نارنجی
1387 کلانتری غیرانتفاعی
1386 جعبه موسیقی 
1384 خاک سرد 
1384 شام عروسی
ارسلان قاسمی در سریال نفوذ

[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
ارسلان قاسمی و ترلان پروانه در سریال نفوذ

مجموعه تلویزیونی:
۱۰۱     راه برای ذله کردن پدر و مادرها 
1392   هفت سنگ
1392   هوش سیاه ۲ 
1390   تا ثریا 
1389   فاصله‌ها
1388   هوش سیاه 
1387   یوسف پیامبر
1387   در چشم باد
عکسهای ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@ ، عذرا 79 ، yas yasi ، ♫ TI@RA ♫ ، kimia kimia1378
آگهی
tekrari
پاسخ
قبلش من جستجو کردم!
چجوری میشه تکراری باشه خدای؟bathtime
پاسخ
 سپاس شده توسط yas yasi
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=145380
پاسخ
محتواش فرق داره خانوم موضوع رو بخون بعد بیا بگو تکراری!
پاسخ
ConfusedConfusedConfused
پاسخ
آگهی
اقا فیلم سینمایی رسوایی شو یادتون رفت بزار
دوباره ردی روی گونه هایم اذیتم میکند...!میگی چرا اذیت؟...بهت میگم...لیاقت نداشت ...
اره میگم این رد اشک برای اونه...اما اون لیاقت گرمای عشقو نداشت
.............................................
دلم برای روح ساده ام میسوزه که خشونتی درون خودش ندیده بود اما الان؟شده یه انتقام گیر 
پاسخ
اگه به تاریخ دقت کنید تکراریه ...

این موضوع اصلیه !

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=2173

:|
پاسخ
ندیده بودم |: مرسی |:

پاسخ
خدایی من سرچ کردم قبلش!
ولی به نظر من این موضوع کامل تره عکس هم داره و جدید تر هم هست!یکم ویرایش میخواد!
و از نظر متحوا فرق داره کلا!
در کل ببخشید!
پاسخ
 سپاس شده توسط First Star

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان