امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو بودی که میگفتی...............؟

تو بودی که هر شب صداتو میشنیدم و جون میگرفتم؟
تو بودی که لحظه شماری میکردم تا بهت یه زنگ بزنم تو برداری مثل همیشه با صدای دلنشینت جوابمو بدی؟
تو بودی که سال تا سال بهم اس ام اس نمیدادی مگه اینکه ازت سوال بپرسم؟
تو بودی که وقتی بهم اس ام اس میدادی اون قدر ذوق میکردم که نمیدونستم چیکار کنم؟crying
تو بودی که وقتی زنگ میزدم و جوابمو میدادی اون قدر حرفای عاشقونه بهم میزدی که به خودم امیدوارم میشدم؟اون قدر امیدوارم میشدم که منو مطمئن میکردی که چه قدر خوب شد بهت اعتماد کردم؟Blush
تو بودی که اگه یه روز باهم حرف نمیزدیم خوابمون نمیبرد؟Heart
تو بودی که هر وقت میرفتیم بیرون اونقدر بهم اشاره میکردی تا نگات کنم تا تو بهم یه چشمک بزنی؟Wink
تو بودی که کلی قول بهم داده بودی و اون قدر با اعتماد به نفس گفتی زیر قولم نمیزنم که یه غریبه ای که شاید ازت متنفر بود یا هرچیز دیگه بهت اعتماد میکرد؟crying
اره خودت بودی که ارزو داشتیم همدیگرو ببینیم(اونم تنها)ولی مگه فامیل میزاشت. یادته اخریا فامیلامون اون قدر با هم جور شده بودن که ماهی دوبار میرفتیم مسافرت اونم چندروزه؟crying
ولی تموم شد درسته هنوزم دوست دارم و میدونم تو هم دوستم داری ولی تموم شد تو زیر قول های با ارزشت زدی قول هایی که بهم گفتی تا اخر عمرت نمیزنی حتی بهت گفتم اگه مطمئن نیستی قول نده ولی تو قول دادی.

ما روز های خیلی خوبی رو با هم گذروندیم ولی... ولی الان چی؟الان دیگه با هم کاری نداریم ولی نمیدونم چرا خیلی دوست داری دوباره نگات کنم مثل قدیما یه نگاه عاشقانه؟crying
خدایا!بهم بفهمون دوستم داره یا نه؟پشیمونه یا نه؟امیدوارم پشیمون شده باشه.cryingcryingcrying:crying
.
.
.
.
.
.
.
.
نگران نباش عزیزم هنوزم دوست دارم از ته دلcryingامیدوارم یعنی میدونم به زودی پشیمون میشی
.
.
.
.
.
منتطر سپاس های عاشقونتون هستم
دوستیو از زنبور یاد نگرفتم که تا از گلی جدا میشه بره دنباله گله دیگه دوستیو از ماهی یاد گرفتم که تا از اب جدا میشه میمیره!Heart
.
.
.
از ادم های مزاحم متنفرمAngry
 سپاس شده توسط aCrimoniouSs ، AmItiSe ، னιSs~டεனσή ، alirezafire ، fati sheyton ، i think just about you ، Magical Girl ، Bahador1 ، white angel ، MINA JOON ، *Nafas* ، love 2012 ، ##شهرزاد## ، Amir BF ، Danger.A ، T A R A ، orkideh ، *2gether4ever* ، jolia ، pink devil ، only girl ، مهدی1359193 ، *devil black* ، عسل... ، MissLone ، بهنام0241 ، ×~parand~× ، ற!sS~saЋİ ، !romina! ، پيشي ي ملوس ، Senator✘Strong ، دلشكسته ، ♥♥ ღmehrasaღ♥♥ ، بهاره 1377 ، Shawty Girl ، پارمیداnbp ، هرمیون گرینجر ، علی جوکر ، funy ، šhεïdα ، **R.H** ، سارا10 ، "K!nd~G!Яl" ، watot ، ^Aytin^ ، niloofarf80 ، M A H S A N` ، عاشق الکترونیک ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
cryingcryingcryingcrying
تو بودی که میگفتی...............؟ 1
 سپاس شده توسط mandi ، دلشكسته
ای دنیا...ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایSadSadSad
میدانی؟ درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی
قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند!
دردم می آید، باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم
 سپاس شده توسط mandi ، دلشكسته
ممنون که نظر دادی دایانا جون گریه دار بود؟
ولی واقعی بود. برام اتفاق افتاده.
دوستیو از زنبور یاد نگرفتم که تا از گلی جدا میشه بره دنباله گله دیگه دوستیو از ماهی یاد گرفتم که تا از اب جدا میشه میمیره!Heart
.
.
.
 سپاس شده توسط AmItiSe ، دلشكسته ، šhεïdα ، watot
واقعا برات اتفاق افتادهHuh
واای الهی درک میکنم چون منم مثل توام...
2باره اشکم دراومد...cryingcryingcryingcrying
تو بودی که میگفتی...............؟ 1
 سپاس شده توسط mandi ، دلشكسته ، šhεïdα
خاك تو سره ديوونه اش كننcryingcryingcrying

برا همه اتفاق افتاده گلم!

برا من!...

برا تو.!!!

برا ركسانا و...........cryingcrying

همشون اين جورينcrying
cof cof
 سپاس شده توسط mandi ، دلشكسته ، ♥♥ ღmehrasaღ♥♥ ، šhεïdα
آگهی
HeartWink

اول سلام بعدش هم این فقط پسرا نیستن که این کارو میکنن بیشتر دخترا من یه ادمی بودم که خیلی بهشون اطمینان داشتم تا حالا بیشتر از 16 17 تا دختر بودم اما اخریشون 2 سال باهم بودیم اما دلم رو شکست منم تا 3 4 ماه دنبال هیچ دختری نرفتم خواسم بدونه واقعا دوسش درم اما نفهمید منم دیگه اسمش رو نیاوردم تا امروز

خوب چیزی گفتی
 سپاس شده توسط mandi ، بهنام0241 ، دلشكسته ، šhεïdα ، funy
(30-08-2012، 10:49)setare82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاك تو سره ديوونه اش كننcryingcryingcrying

برا همه اتفاق افتاده گلم!

برا من!...

برا تو.!!!

برا ركسانا و...........cryingcrying

همشون اين جورينcrying
نه خدا نکنه خاک تو سرش کنن چون فامیلمونه بابا و مامانشو خیلی دوست دارم اوه اوه ولی خواهرشو نه ممنون از همتون که با من همدردی کردین
.
.
.
 سپاس شده توسط دلشكسته ، šhεïdα
خواهش فداتشمcryingcrying
cof cof
 سپاس شده توسط mandi ، دلشكسته ، ♥♥ ღmehrasaღ♥♥ ، šhεïdα
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
شکست سختیه
 سپاس شده توسط mandi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان