امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه ای متفاوت با آزاده نامداری+ عکس

مصاحبه با خانم آزاده نامداری:مصاحبه ای متفاوت با آزاده نامداری+ عکس 1
چه زمانی گواهینامه گرفتید؟
دقیقا زمانی که ۱۸ ساله شدم برای گرفتن گواهینامه اقدام کردم.
چند بار امتحان دادید تا قبول شوید؟
همه مراحل امتحان را یک ضرب قبول شدم و مثل همیشه شاگرد اول بودم.
فکر می‌کنم رابطه خوبی با رانندگی دارید و علاقه زیاد شما به رانندگی باعث شد تا یک ضرب قبول شوید؟
علاقه که چه عرض کنم !من عاشق رانندگی هستم و عشق سرعت !همیشه جسته و گریخته رانندگی می‌کردم و استعداد خوبی هم داشتم، برای این بود که همان بار اول قبول شدم، اما مدت‌هاست که سرعت را کنار گذاشتم، چرا که تصادف‌های بدی کردم و چشمم ترسیده!؟
الان چه ماشینی دارید؟
یک پژو ۲۰۶ سفید رنگ دارم که البته یک بار منفجر شده است!
مثل این که در رانندگی اهل دسته گل به آب دادن هستید؟
گفتم که عشق سرعت هستم و گاهی هم این سرعت کار دستم می‌دهد. یکی دو سال پیش بود که به دلیل سرعت بیش از حد و عدم کنترل ماشین، تصادف فجیعی کردم که برای تعمیر ماشین چیزی حدود چهار میلیون تومان از جیب مبارک پرداخت کردم!
تا حالا کاری هم برای تغییر این عادت در رانندگی‌تان کرده‌اید؟
هر چند وقت یک بار به خودم قول می‌دهم که کمتر با سرعت رانندگی کنم، ولی بعد از مدتی دوباره لذت سرعت وسوسه‌ام می‌کند و قولم را می‌شکنم!
به نظرم بهترین راه این است که آجر زیر پای پدال گاز ماشین‌تان بگذارید!
این را شنیده‌ام (با خنده)! آجر زیر پدال می‌گذارند که نتوانی بیش از حد گاز بدهی و سرعت بگیری ؛ البته جدای از شوخی برای تغییر رفتار در رانندگی، باید روی فرهنگ این موضوع کار کرد.
زیاد تصادف می‌کنید؟
اوایل که رانندگی می‌کردم، استرس تصادف کردن داشتم، ولی بعدها این استرس تبدیل به اعتماد به نفس شد. واقعیت این است که زیاد تصادف نمی‌کنم، یعنی تصادف جزئی نمی‌کنم! هر وقت هم که تصادف کنم در حد المپیک رکورد می‌زنم! در واقع چند وقت یک بار یک ماشین منفجر می‌کنم.
جریمه هم می‌شوید؟
بله خیلی اوقات به دلیل سرعت زیاد یا صحبت کردن با تلفن همراه در حین رانندگی، گاهی هم جای نامناسب پارک می‌کنم.
از کدام یک از تابلوهای رانندگی بیزار هستید؟
ورود ممنوع را اصلا دوست ندارم. همیشه در خیالات خودم به این تابلو می‌گویم ضدحال!
در رانندگی چقدر اهل قانون مداری و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی هستید؟
درست است که عشق سرعت هستم، ولی همیشه سعی می‌کنم به قوانین احترام بگذارم و خلاف مقررات عمل نکنم. مثلا هیچ وقت چراغ قرمز را رد نمی‌کنم، حتی اگر نیمه شب باشد و پلیسی هم وجود نداشته باشد.
پشت چراغ قرمز به چه چیزی فکر می‌کنید؟
اگر سرم خیلی شلوغ باشد، درگیر کار و به فکر برنامه‌هایم هستم و اگر هم عجله داشته باشم، به زمان سنج چراغ راهنما نگاه می‌کنم که گاهی اوقات روی عدد خاصی گیر کرده و تکان نمی‌خورد.
حالا با همه این حرف‌ها دست فرمان خوبی دارید؟
انصافا بله، راننده خوبی هستم!
راستی از تعمیرات و عیب‌یابی خودرو چیزی می‌دانید؟
اصلا، به هیچ عنوان چیزی نمی‌دانم! هر وقت ماشینم خراب شود به امداد خودرو زنگ می‌‌زنم!
یعنی در ماشین‌تان جعبه ابزار ندارید؟
چرا، ولی در حد خیلی ابتدایی، در حدی که بتوان پنچری گرفت!
پس پنچری گرفتن را بلد هستید؟
این دیگر از حداقل چیزهایی است که هر راننده‌ای باید بلد باشد، ولی اگر راستش را بخواهید همیشه برای پنچری گرفتن تنبلی می‌کنم!
تا به حال با ژیان رانندگی کردید؟
نه. ولی این طور ماشین‌ها را خیلی دوست دارم، به خصوص فولکس قورباغه‌ای که خیلی زیبا و با مزه است.
چرا خانم‌ها در رانندگی محتاط‌تر هستند؟
شاید آرامش خاصی که دارند و روحیه لطیف‌تر آنها باعث می‌شود در رانندگی کم خطر عمل کنند.
موتور سواری بلدید؟
نه، ولی بدم نمی‌آید یاد بگیرم، مخصوصا تک چرخ زدن را (با خنده!)
گواهینامه پایه یک دارید؟ رانندگی با کامیون و اتوبوس را بلدید؟
نه، ولی با این سوال‌هایی که شما می‌پرسید وسوسه می‌شوم خلبانی هم بیاموزم، چه برسد رانندگی با کامیون و اتوبوس!
تا به حال گیر پلیس نامحسوس افتاده‌اید؟
اگر راستش را بخواهید یکی دو باری سر وقتم آمده‌اند و به دلیل سرعت زیاد در رانندگی جریمه‌ام کرده‌اند.
و دیگر.
گفتم یه زمانی عشق سرعت بودم ولی الان دیگر نه… در تعطیلات سه روزه عید فطر در خبرها آمده بود که ۱۴۸ نفر کشته و ۷۳۰ نفر مجروح شدند که یک آمار بسیار تکان‌دهنده است. از همه ایرانی‌ها می‌خواهم، آقای عزیز، خانم عزیز و محترم، کمی یواش‌تر و آرام‌تر برانید. خطر همیشه در کمین شماست…
منبع:خانواده سبز
پاسخ
 سپاس شده توسط عذرا 79 ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سریال House of the Dragon در مکانی متفاوت نسبت به Game of Thrones فیلمبرداری خواهد شد
  ظاهر متفاوت و عجیب مهدی کوشکی در کنار خانم بازیگر جوان + عکس
  اولین تریلر WandaVision فضای متفاوت اولین سریال دنیای سینمایی مارول را نمایش می‌دهد
  تصاویر فیلم Justice League Dark ظاهر متفاوت سوامپ تینگ را نشان می‌دهد
  |مصاحبه عجیب و غریب با آرش معیریان / نه کارگردانم نه استاد دانشگاه|
  معرفی فیلم مصاحبه با خون آشام
Video مصاحبه بردی کوربت درباره فیلم Vox Lux
  مصاحبه ای جذاب و خواندنی با جکی چان / در فیلمهایی بازی نمیکنم که خانواده ها نتوانند ب
  جشن تولد همسر آزاده نامداری در کنار دخترشان گندم (عکس)
  فیلم The Flash یک نسخه متفاوت از داستان Flashpoint خواهد بود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان