امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ

اول |:
آگهی
(22-08-2014، 13:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اصن درک نمیکُنم :| ..

دُرُسته مُدیرای هرجا میتونن گُفتگو بزنن ؟ .. :|

پَ چرا اون موقع که ماکان مُدیر بخش موسیقی و سینما .. گُفتگو زد چرا به دلیل این که مُدیرای گ.ا فقد میتونن بزنن بستین ؟ :| ..

الان مشکل شما دقیقا چیه..؟!

مدیری و من به جات زدم..؟!

به حقوقت فشار اومـده..؟!

یا کلن با من مشکل داری..؟!
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ( lιεβ ) ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(22-08-2014، 13:15)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـــُــب دیگهـ من برم یکم به شست پام برسم ببینم میتونم خود درمانی کنم ..>_<
خدافس :V
خود درمــآنی معنی بدی میده !

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، βΑllεяiηΑ♡ ، F A R ! N
(22-08-2014، 13:15)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 13:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 13:11)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا كي اين دفه اول ميشه ؟؟<:

برو فوتبال بازي كن -_-

-_-

8 بار اول شدم..

چی شد ..

اونم تو این نسخه ..
كدوم اولو ميگي ؟||:
آها تو مال ارسالا رو میگی..

اول شو...

سالی ک نکوست ..

هیچی :V..

خدافظ همگی..

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، βΑllεяiηΑ♡
هعیی .. سلام -ـــ-* .. !
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، βΑllεяiηΑ♡
جيغ ٥ صفه اول شدم ^_^
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
(22-08-2014، 13:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پَ چرا اون موقع که ماکان مُدیر بخش موسیقی و سینما .. گُفتگو زد چرا به دلیل این که مُدیرای گ.ا فقد میتونن بزنن بستین ؟ :| ..

بابا این استثنا بود عجب بدبختی گیر کردیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ( lιεβ ) ، Mᴏsᴇs
منم برم بآی بآی ! 129f
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 6
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، ( lιεβ ) ، Mᴏsᴇs
(22-08-2014، 13:18)BŘØkəN WÏnĞŠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مشکل شما دقیقا چیه..؟!

مدیری و من به جات زدم..؟!

به حقوقت فشار اومـده..؟!

یا کلن با من مشکل داری..؟!

من هیچ مُشکلی ندام پریا ._.* !

فقد منظور من این چرا نُسخه اون ماکان بیچاررو بستید .. درحالی که هر مُدیری میتونه موضوع گُفتگو آزادُ بزنه :| ..

(22-08-2014، 13:19)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا این استثنا بود عجب بدبختی گیر کردیم

غلط کردم گُفتم :| ..
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(22-08-2014، 13:18)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 13:15)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 13:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 13:11)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا كي اين دفه اول ميشه ؟؟<:

برو فوتبال بازي كن -_-

-_-

8 بار اول شدم..

چی شد ..

اونم تو این نسخه ..
كدوم اولو ميگي ؟||:
آها تو مال ارسالا رو میگی..

اول شو...

سالی ک نکوست ..

هیچی :V..

خدافظ همگی..
|:

از بهارش پيداست (:

||:

بسلامت -_-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان