امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر بد درباره کیم هیون جونگ

عزیزم این هیون جونگه
اونی یکی بیبی دابل هیونگ جونه
تفاوت گ دارن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
kill your darlings
پاسخ
آگهی
دروغ محضه
Heart I'm a sentimental girl Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
(09-10-2014، 19:07)dark heart نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-10-2014، 18:08)hyun joong نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه جرا؟؟؟؟جرا باهيون اين كارو مى كنن.شيطونه ميكه برم لهش كنم.عقده اى.

اخه جرا؟؟؟؟جرا باهيون اين كارو ميكنند؟ شيطونه ميكه برم كره لهش كنم.سر راهمم يه امضايى از هيونو بقيه ى خواننده هاى محبوبم بكيرم.

خخخخ واس ماهم بگیر اگ ممکنه!Big Grin
لطفا مطلب زیر رو هم بخونید با تشکر:
خانم Choi گفت نمیخواد با Kim Hyun Joong ازدواج کنه ! خانم Choi در طی مصاحبه ای اختصاصی با Dispatch گفته که نمیخواد با آیدل و ستاره سرشناسی مثل Kim Hyun Joong ازدواج کنه همچنین خبرای مبنی بر بارداریش کاملا واقعیه و صحت داره.همچنین این خانم تمامی اس ام اس هاش با Kim Hyun Joong رو که مثل یه فصه میمونه منتشر کرده محتوای مصاحبه به این شرح هست :
واقعا نمیتونم خودمو درک کنم چرا با مردی که ازم سوء استفاده کرد آزار و اذیتم کرد عذابم داد دوباره در ارتباط بودم میدونم الان مردم چه ذهنیت بد و منفی ای نسبت به من دارن باید بگم من هرگز به فکر ازدواج با هیون جونگ نبودم نیستم و نخواهم بود فقط میخوام یه مادرمجرد باشم و بچه ام رو بزرگ کنم . در رابطه با اثبات بارداریش به خونواده هیون جونگ گفت : هیون جونگ هیچوقت به بارداریم مشکوک نبوده و نیست خودش بهتر میدونه که من باردارم یا نه خودتونم شاهد بودین که نوامبر سال پیش اون خودش تو پیج شخصیش ازم عذر خواست و بهم ابراز علاقه کرد ما تا همین اواخر با هم بودیم حتی 2 هفته ای باهم رفتیم جزیزه جیجو. قلبم واقعا از هیون جونگ شکسته بود ولی اون خودش روز تولدم واسم گل فرستاد و خودش رو مست کرد تا بهم بفهمونه هنوزم دوستم داره همین باعث شد دوباره ببخشمش ! الان کمپانی هیون جونگ همه تلاششو میکنه که یه چهره بد تو اذهان عمومی واسم بسازه و تقریبا میشه گفت این یه جنگ عمومیه کمپانی خواست با شایعه نشون دادن خبر بارداری ارتباط منو با هیون جونگ قطع کنه البته موفق شد! اون ادامه داد در تاریخ 6 ژانویه سال جاری با پدر هیون جونگ ملاقات کرده و پدر هیون جونگ گفته که اون بچه رو نمیخواد بعد هم این خبرا به رسانه ها منتشر شد بیمارستان نرفتن من بخاطر اینه که میترسم اتفاق بدی واسه بچه ام بیفته واقعا ناراحتم که نمیتونم انتخابی داشته باشم. من تصمیم گرفتم که نام و موقعیت هیون جونگ رو خدشه دار نکنم هرگز نمیخوام باهاش ازدواج کنم بلکه میخوام مادرمجرد بمونم و بچه ام رو بزرگ کنم.

منبع: 9kpaw.in

لطفا مطلب زیر رو هم بخونید با تشکر:
خانم Choi گفت نمیخواد با Kim Hyun Joong ازدواج کنه ! خانم Choi در طی مصاحبه ای اختصاصی با Dispatch گفته که نمیخواد با آیدل و ستاره سرشناسی مثل Kim Hyun Joong ازدواج کنه همچنین خبرای مبنی بر بارداریش کاملا واقعیه و صحت داره.همچنین این خانم تمامی اس ام اس هاش با Kim Hyun Joong رو که مثل یه فصه میمونه منتشر کرده محتوای مصاحبه به این شرح هست :
واقعا نمیتونم خودمو درک کنم چرا با مردی که ازم سوء استفاده کرد آزار و اذیتم کرد عذابم داد دوباره در ارتباط بودم میدونم الان مردم چه ذهنیت بد و منفی ای نسبت به من دارن باید بگم من هرگز به فکر ازدواج با هیون جونگ نبودم نیستم و نخواهم بود فقط میخوام یه مادرمجرد باشم و بچه ام رو بزرگ کنم . در رابطه با اثبات بارداریش به خونواده هیون جونگ گفت : هیون جونگ هیچوقت به بارداریم مشکوک نبوده و نیست خودش بهتر میدونه که من باردارم یا نه خودتونم شاهد بودین که نوامبر سال پیش اون خودش تو پیج شخصیش ازم عذر خواست و بهم ابراز علاقه کرد ما تا همین اواخر با هم بودیم حتی 2 هفته ای باهم رفتیم جزیزه جیجو. قلبم واقعا از هیون جونگ شکسته بود ولی اون خودش روز تولدم واسم گل فرستاد و خودش رو مست کرد تا بهم بفهمونه هنوزم دوستم داره همین باعث شد دوباره ببخشمش ! الان کمپانی هیون جونگ همه تلاششو میکنه که یه چهره بد تو اذهان عمومی واسم بسازه و تقریبا میشه گفت این یه جنگ عمومیه کمپانی خواست با شایعه نشون دادن خبر بارداری ارتباط منو با هیون جونگ قطع کنه البته موفق شد! اون ادامه داد در تاریخ 6 ژانویه سال جاری با پدر هیون جونگ ملاقات کرده و پدر هیون جونگ گفته که اون بچه رو نمیخواد بعد هم این خبرا به رسانه ها منتشر شد بیمارستان نرفتن من بخاطر اینه که میترسم اتفاق بدی واسه بچه ام بیفته واقعا ناراحتم که نمیتونم انتخابی داشته باشم. من تصمیم گرفتم که نام و موقعیت هیون جونگ رو خدشه دار نکنم هرگز نمیخوام باهاش ازدواج کنم بلکه میخوام مادرمجرد بمونم و بچه ام رو بزرگ کنم.
من طرف این خانوم رو نمی گیرم اما هر چی که باشه من طرف حق رو می گیرم برام هم فرقی نمیکنه خوشبختانه نسبت به کسی هم علاقه یا تعصبات کورکورانه ندارم تا جایی که همه چی رو زیر پا بگذارم پس باید منتظر موند تا حقیقت روشن بشه

منبع: 9kpaw.in
پاسخ
 سپاس شده توسط dark heart
وااااى.واسه جى بخشش ميكنى؟مكه مرض دارى؟

جيزى نميكى سيما.تو ازش بدت اومد؟؟>__<
نظرت خيلى برام مهمه~___~
پاسخ
نه عزیزم
بهرحال اونا هم زندگی خصوصی خودشونو دارن و ما نمیتونیم به خاطر زندگی خصوصیشون موقعیت هنری و اجتماعیشونو به خطر بندازیم
اگ دوس دخترش حامله باشه یا چیز دیگه این به ما ربطی نداره...
پاسخ
اما به شخصه برای خود من شخصیت و اخلاق کسی رو که بازیگر یا خواننده ی مورد علاقه ام قرار میدم اهمیت داره و برام مهمه چه کسی رو به عنوان الگوی خودم قبول دارم و ازش حمایت میکنم در واقع فقط کار خود شخص نیست که باعث معروف شدن و محبوبیتش میشه بلکه حمایتهای اشخاص هم نقش به سزایی داره.
پاسخ
آگهی
نه بابا دروغه Angry
پاسخ
مكه ما ميخوايم باهاش ازدواج كنيم كه قيافه و شخصيتش برامون مهم باشه؟؟؟
من فقط ميخوام طرفدارش باشم.بس اصلا درست نيست طرفدارش كندشو هم بزنه.واقعا كه.اكه طرفدارشى نبايد به اين جيزا اهميت بدى.
پاسخ
خب ماهم برامون مهمه قیافه و شخصیت فرد ولی دیگه نباید با دخالت تو زندگی شخصی فرد اونارو اذیت کنیم
فقط با دونستن چیزایی که به شناخت بهتر ما از اونا منجر میشه میتونیم تو حمایت بیشتر ازشون اونا رو از نظر سطح کیفیت بازیگری و خوانندگیشون بالا ببریم که خود اونا هم با این حمایت ها به سطح بالاتری میرسن
بهرحال هر فردی با حمایت دیگران میتونه پیشرفت داشته باشه
پاسخ
ايششش.خوب واسه منم مهمه اسكل خودم.مثلا اينجورى كفتم تاثير كزار باشه.سخن تاثير كزارمو كه خراب كردى.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  همه چیز درباره ی سریال اوک نیو
  همه چیز درباره "یانگوم بزرگ"
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیوگرافی کیم سو هیون
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
Smile لی هیون وو
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  نگاهی به جدید ترین فیلم های سینمایی هیون بین (2017 و 2018)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان