امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انشای بسیار خنده دار این کوچولو در مورد ازدواج!!

هر وقت یه کار خوب انجام می دم مامانم مبگه بزرگ شدی برات یک زن خوب می گیرم تا به حال من 5 تا کار خوب کردم و مامانم قول 5تایش را به من داده است.
حتمن ناسرادین شاخیلی کارای خوب میکرده که مامانش به اندازه استادیوم ازادی براش زن گرفته بود ولی من فک میکنم ادم باید ز ن بگیره که ادم شه.چون بابایمان همیشه میگوید:مشکلات انسان را ادم می کند.
در عزدواج هم تواهم خیلی مهم است یعنی 2ترف باید به هم بوخورند.مسلن من وساناز دخترخاله خیلی به هم میایم.
از لهاز فکریهم2ترف باید به هم بوخورند ساناز چون 3سالش هست هنوز فکر ندارد که به من بوخورد ولی مامانم می گوید این ساناز از تو بیش تر هالیش میشود در عزدواج سن و سال اسلن مهم نیست چه ادم های بزرگی که کارشان به تلاغ کشیده شده و چه ادم های کوچیکی که کارشان کشیده نشده!!
مهم اشق است!اگر اشق باشددیگر کسی از شوهرش سکه نمی خاهد
و دایی مختار هم از زندان در می اید
من تا حالا کلی سکه جم کرده ام و می خاهم همان اول فلکم را بشکنم
و همش را به ساناز بدهم تا بعدن به زندان نروم!
مهریه و شیربلال هیچ کس را خوشبخت نمی کند همین خرج های ازافی باعس می شود که زندگی سخت بشود و سر خرج عروسی دایی مختار با پدر خانومش حرفش بشود .دایی مختار می گفت:پدرخانومش چتر باز بودخوب شاید حقوق چتر بازی کم بوده که نتوانسته خرج عروسی را بدهد.
البته من وساناز تفافق کرده ایم که بجای شام عروسی چیپس و خلالی نمکی
بدهیم.هم ارزان تر است هم خوشمزه تر است.تازه وقتی می خوری خش خش هممی کند!!اگر ادم زن خانه دار بگیرد بهتر است وگرنه ادم مجبور میشود خودش خانه بگیرد.زن دایی مختار هم خانه دار نبود ولی دایی مختار مجبور شد
یک زیر زمینی بگیرد.
میگفت چون رهم و اجاره بالاست انها رفته اند پایین!اما خانوم دایی مختار هم میخاست برود بالا!حتمن از زیر زمینی می ترسد برای همین توی باغچه یک خانه درختی درست کردم.اما ساناز از ان بالا افتاد و دستش شکست .از ان موقه
خاله با من قهر است .قهر بهتر از دعواست .ادم وقتی قهر می کند بعد اشتی می کند ولی اگر دعوا کند بعد کتک کاری می کند!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشای بسیار خنده دار این کوچولو در مورد ازدواج!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Modern Thinking ، mohammad1254 ، fafa23 ، aLiReZaZ-iM ، M:? ، Cigarettes.at.daybreak ، سمیرا۸۰
آگهی
بد نبود
دل به هرکس بستم        شد نصیب دیگری
عاشق هرکس شدم        زد به قلبم خنجری
پاسخ
Blush
دوستی کردن با یکی نیازی که برطرف میشه اماعشق...
نیازیه که برطرف نمیشه...
پاسخ
اینو یه بچه نوشته بـــــــــــــــــــــــــــــــــــود عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــایا؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
بعضیافکرمیکنن باخیلیام...
خیلیام فکرمیکنن بابعضیام...
قشنگیش اینه که من موندموتنهاییام...
پاسخ
Blush Blush
پاسخ
بايد زن خانه دار بگيرد وگرنه مجبور ميشود خودش خانه بگيرم هيهيهيهي D:
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  40 مورد از کم هزینه ترین لذت های دنیا
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
Wink طالع بینی ازدواج ماهها با هم
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان