امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ايا ميدانيد؟!!!!!(طنز)

Tongue 
- آیا می دانید بدن جوجه تیغی در هنگام تولد حالت ژله ای دارد و حتی ممکن است در حین تولد، نیمی از بدنش توسط تیغهای بدن مادر کنده شود؛ اما تا قبل از یک هفتگی، بدنش کاملاً ترمیم می شود؟
- آیا می دانید سگ از نژاد اسب است و خود اسب هم از نژاد ماموت یا همین فیلهای امروزی است؟
- آیا می دانید زرافه ها در اصل گوشتخوار هستند اما به دلیل عدم توانایی در بلعیدن غذا از روی زمین به دلیل داشتن مری طولانی، گیاه خواری می کنند و به همین دلیل یک زرافه در تمام طول عمر خود سوء هاضمه دارد؟
- آیا می دانید در قطب شمال تنها دو ماه از تابستان امکان آتش روشن کردن در فضای آزاد وجود دارد و در بقیه ایام سال به دلیل سرمای شدید، آتش به صورت تکه های بلور در آمده و خورد می شود؟
- آیا می دانید اگر بتوانید سر خود را سه بار پشت سر هم و در زمانی کمتر از ۱۰ ثانیه محکم به دیوار بکوبید، میگرنتان خوب می شود و اصلاً دردتان نمی گیرد؟
- آیا می دانید اگر در هنگام چشم درد، بتوانید به کمک انگشت سبابه، چشمتان را از حدقه دربیاورید، دردتان برطرف شده و در کمتر از یک ساعت، یک چشم جدید به جای آن در می آید؟!
- آیا می دانید اگر پیش من بیایید تا من یک اردنگی محکم به شما بزنم، تمام بیماری ها و سموم بدنتان دفع می شود؟!
- آیا می دانید که همه اینها چرت و پرت بود؟ !
- آیا می دانید شما الآن اُسگُل شده اید؟ !
- آیا می دانید هرچه الآن در دلتان نسبت به من گفتید، خودتان هستید؟!
- آیا می دانید هرچه در اینترنت به دستتان رسید را نباید باور کنید چون شما عقل دارید؟ آیا میدانید که با وجود اینکه فهمیده اید که اُسگُل شده اید، چرادارید این پست را تا آخر میخوانید؟!
تولدت مبارك داداشي
Happy birthday zayn malik

ايا ميدانيد؟!!!!!(طنز) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط javad00631 ، جیگیل ، سوربهی222 ، بغض سکوت ، *دل تو دل* ، محمد2000 ، tahoora4040 ، pooriyakhorrami ، مرضیه 79
آگهی
ایول بابا.سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس داره
 ♠ ᓅـراـᓄــפּـش ڪטּ ᓅـراـᓄــפּـش شـבیــ♠ 
پاسخ
لایکHeart
پاسخ
ممنونBlush
پاسخ
داشتم باور می کردم . خوب بود Smile
ايا ميدانيد؟!!!!!(طنز) 1
پاسخ
(26-08-2014، 12:38)محمد2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشتم باور می کردم . خوب بود Smile
خخخخخخخخخBig Grin
تولدت مبارك داداشي
Happy birthday zayn malik

ايا ميدانيد؟!!!!!(طنز) 1
پاسخ
آگهی
بی مزهAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s5.picofile.com/file/8132586350/idx3_large.png
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ايا ميدانيد(دانستني ها)
  ايا ميدانيد سري 2 بدوبيا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان