امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EA از کاور NBA LIVE 15 رونمایی کرد + تصاویر | Damian Lillard بر روی کاور خودنمایی می

هم اکنون کمپانی EA از کاور NBA LIVE 15 در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وبسایت NBA LIVE رونمایی کرد  و اینطور که پیداست گارد تیم  Portland یعنی Damian Lillard بر روی کاور NBA LIVE 15 قرار گرفته است.  همچنین  EA Sports تصاویری را از  استودیوی  EA Canada در هنگام کار کردن بر روی  حرکات  Damian Lillard در طول بازی و کاور منتشر کرده است.
یکی از دلایلی که Lillard برای  قرار گرفتن بر روی کاور این بازی از سوی EA انتخاب شده است عملکرد خوب وی در فصل قبلی NBA  می باشد. او یکی از بهترین بسکتبالیست های NBA در فصل ۲۰۱۳ بود و به همین خاطر موفق به دریافت جایزه ی  Rookie of the Year  شد.  به نظر Damian Lillard فرد مناسبی برای رقابت با Kevin Durant می باشد زیرا  شرکت ۲K برای کاور عنوان NBA 2K 2015 از Kevin Durant استفاده کرده است .  همچنین Lillard در ویدیویی نیز درباره ی قرار گرفتن وی بر روی  کاور NBA LIVE 15 سخنانی را بیان کرده است که به شرح زیر می باشد :
نقل قول:
من خیلی مفتخر هستم و من خیلی خوشحال می باشم که در این موقعیت قرار گرفته ام. همچنین از  EA Sports نیز تشکر می کنم  برای قرار دادن من بر روی کاور این بازی، و این امر حاصل تلاش زیاد من هست و به مانند یک رویا می باشد.
طبق اخبار منتشر شده بازی  NBA LIVE 15 در تاریخ ۷ اکتبر سال جاری تنها برای کنسول های نسل هشتمی  PS4 و Xbox   روانه ی بازار گیم می شود. در پایان شما را به مشاهده ی تصاویر منتشر شده از روند ساخت این بازی دعوت می کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
EA از کاور NBA LIVE 15 رونمایی کرد + تصاویر | Damian Lillard بر روی کاور خودنمایی می 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
EA از کاور NBA LIVE 15 رونمایی کرد + تصاویر | Damian Lillard بر روی کاور خودنمایی می 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شرکت الکترونیک آرتز از بازی PGA tour رونمایی کرد
  بازی‌های رایگان ماه آپریل سرویس Xbox Live Gold مشخص شدند
  شایعه: سونی در ماه آینده از ریبوت Silent Hill رونمایی خواهد کرد
  شایعه: به‌زودی بازی جدیدی از Crash Bandicoot برای پلی‌استیشن ۵ رونمایی خواهد شد
  زمان رونمایی از god of war اعلام شد
  کاور رسمی pes2018
  تعداد آرای منفی ویدیو رونمایی Infinite Warfare دوبرابر آرای مثبت بوده
  از باکس آرت Call of Duty: Black Ops III برروی نسل هفتم رونمایی شد
  از نسخه‌ی Collector's Edition عنوان Just Cause 3 رونمایی شد
  از نسخه Collector's Edition عنوان Mirror's Edge Catalyst رونمایی شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان