امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(26-08-2014، 18:53)♥LOvE StoRy♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 18:48)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 18:47)♥LOvE StoRy♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کل انجمنو یه دفه بذارید تو امضاتون دیگه..|:

تروخدا تعارف نکنید..!|:

به تو چه .. ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 4
آخه اولین نفر من وتـآرا بودیم که این کـآرو کردیم..! وقتی میبنم دارین خزش میکنید اعصابم خورد میشه..!Angel
خوب .. !
درک ._.
به من چه >_<
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 4
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: golbarg 284، saeedrajabzade، ^MôBįŇą^، ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ، 4 کاربر پنهان، 1 مهمان
(26-08-2014، 18:53)♥LOvE StoRy♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 18:48)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 18:47)♥LOvE StoRy♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تروخدا تعارف نکنید..!|:

آخه اولین نفر من وتـآرا بودیم که این کـآرو کردیم..! وقتی میبنم دارین خزش میکنید اعصابم خورد میشه..!Angel

(26-08-2014، 18:49)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه .. خانوم پ ! چ عجب .. چرا با این اکانت اومدی ؟ .-.
میرم مدرسه آخه .-. بعد فردا فقط تعطیلیم .-. حوصلم سر رف .-. با اون بیآم باید خیلی کآرا انجام بدم..+_+ منم حوصلشو ندارم .-.
کاش منم زودتر برم مدرسه... :/

واس کنکور و این چرندیات برا مام کلاس گذاشته بودن ؛ ولی خب من نرفتم .. البته بیرون کلاس میرم آ .. ولی مدرسه نچ ! نمیخوام رقیبامُ ببینم ! =))
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ð E Z I Я E

تروخدا تعارف نکنید..!|:

ببخشیدآ ! ولی این کآر از اولم خز بود ! 899
 سپاس شده توسط Ð E Z I Я E ، мoвιɴα т ، saeedrajabzade
(26-08-2014، 18:53)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^_^
 جـیییییق >_<
عخش خودم اومد۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 4

بابا بزرگ ؟!مامی جونم کو؟
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
اقا میزنم این پسررو شتو پتش میکنما
>_____<
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
(26-08-2014، 18:57)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 18:53)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^_^
 جـیییییق >_<
^_^

خوبی خانومم ؟ =)) ..

هوفف .. چقد دلم واس آیسان تنگ شده ._. ..
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، Aesthetic
(26-08-2014، 18:56)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش منم زودتر برم مدرسه... :/

واس کنکور و این چرندیات برا مام کلاس گذاشته بودن ؛ ولی خب من نرفتم .. البته بیرون کلاس میرم آ .. ولی مدرسه نچ ! نمیخوام رقیبامُ ببینم ! =))

پدره مـآ رو دروردن..>_< من غلط کردم اومـدم تجربی..!!:v

از 8 صب تا 2..|: سارا ینی مغز نمونـده واسم..!! اونم چه درسایی..!!! عربــی..!!!Confused فیزیک..!!ریآضـی...شیمـی..!>_<

(26-08-2014، 18:56)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشیدآ ! ولی این کآر از اولم خز بود ! 899
اون موقـع خز نبـود..!! الان خز شده..!._.

در ضمن از سنت خجالت بکش..|: درا از دهنت اونو..!!+_+
# بشكن كسي نيس جمع كنه
# بشكن كسي نيس درك كنه
# بگذر كسي نيس صبر كنه
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Magical Girl
(26-08-2014، 18:58)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 18:57)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ^_^
 جـیییییق >_<
^_^

خوبی خانومم ؟ =)) ..

هوفف .. چقد دلم واس آیسان تنگ شده ._. ..
مرسی تو چطوری عجقم؟؟چرا محروم شد ؟!
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
سلــــــــــــــــــــــــام همگی
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
 سپاس شده توسط CTG

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان