امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موسیقی شیطانی

درضمن خوبه خودتون میدونین که خود آزاری و چنین کارای مزخرف رو فقط افراد بیمار و روانی میکنن
تاحالا شما فرد آروم و صلح طلب رو به این شکلای وحشت آور ببینید
یادمه یه بار قسمتی از کتاب شیطان پرتان رو خوندم دقیق یادم نیست که کدوم صفحش بود
ولی نوشته بود ممکن است روز قیامتی نباشدجهنمی نباشد و اگر هم بود ....
یادمه که اون روز با داییم که فوق لیسانس برقه ولی فردی مذهبیه بودم اون گفتش که این ترفندیه که با این کار فرد رو به شک میندازه که اینم ممکنه درست باشه و با این کار باعث میشن فرد منحرف شه
ولی قرآن با تمام تآکید و به طوری قطعی میگه که قیامتی هست و خدای یگانه ای وجود داره
چرا از دینی حمایت میکنی(شیطان پرستی) که میدونی همه ی عقایدی رو داره بهت تحمیل میکنه که خودشم به عقایدش شک داره میگه ممکن است قیامتی باشه جهنمی باشه و اگرم باشه...
من به دینی اعتقاد دارم که بطور قطعی میگه قطعا خدا یگانه است و دشمن سرسخت شما شیطانه قطعا قیامت با بهشت و جهنمش وجود داره و هر کسی هم جزای کاراش رو میبینه حالا اگه کاراش بد بودن عذاب میکشه و اگر خوب بودن در رفاه و شادمانی خواهد بود

(13-12-2013، 18:12)sheybolkhazib نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-12-2013، 18:02)s.amiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 15:44)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2012، 9:55)sheybolkhazib نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستانی که نفهمیدن :
دیدین اگر کلمه ای را برعکس کنیم کلمه ای دیگر بوجود می آید؟مثلا اکبر میشه ربکا ولی در مورد موسیقی ،اون آهنگ زمینه و طرز بیان خواننده باعث میشه کلا یه چیز دیگه بوجود بیاد درمورد شاهین نجفی باید بگم مهم ترین دلیل ترد این پسر همینه که در آهنگ شر اعظم با همین ترفند خودش به عبادت شیطان میپردازه.
مشكل افرادي مثه تو اينه كه هيچي از شاهين سر در نميارن ولي درموردش تز ميدن.پسرم شاهين در اون اهنگ از شيطان پرستان دفاع كرده.شمايي كه ميزنيد روي سره بهاييان و شيطان پرستان و سنيان شاهينم اومده ازشون دفاع كرده و بارها خودش اعلام كرده كه هيچي رو نميپرسته

(06-12-2013، 18:18)s.amiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 17:33)sheybolkhazib نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاحالا مطلبی درباره ی پیام های ناخود آگاه شنیدین؟
مغز انسان گاهی اوقات پیامهایی رو دریافت میکنه که خود انسان نمیفهمه،درصورتی که این پیام ها رفته رفته تبدیل میشه به اعتقاد انسان و انسان نسبت به اونا متعصب میشه مثل همین نمادهای فراماسونری که خود آدم اونارو دقت نمیکنه ولی ضمیر ناخود آگاه انسان پیام اونا رو دریافت میکنه.
اخه پیامی که هیچ مفهومی برا انسان نداره اصلا در ضمیر ناخود آگاه ثبت بشه مطمئنا فردی که عقل و ضمیر خدا آشنا داره بعد از متوجه شدن منظور اون پیام از حالت تعصبی نسبت به اون پیام خارج میشه ولا اینکه فرد سست عنصر باشه یا اعتقاد عمیقی نداشته باشه که از نظر من اون فرد حقشه که شیطان پرست باقی بمونه
شما كه ميگي مكتب شيطان پرستي و فرامسوني چرته تا حالا يك تحقيق درموردشون كردي؟يا فقط ديدي كه تو بينيشون ميخ ميذارن و موهاشون رو ميدن بالا و شكل عجيب غريب واسه خودشون درست ميكنند؟كتاب فراماسوني 1300برگه اچاره ولي قران فقط 300 صفحه.و اين ترفنده اين اقا هم خيلي قشنگ بوده كه معني شعر يك چيزه ديگست
معجزه ی قران در همین که در300صفحه همه چی گفته و معنا و مفهوم عمیقی داره شما درس مث استادایی میگین که فقط حالیشونه جزوه 1300 صفحه ای بدن که بگن من حالیمه در حالی که من به استادی اعتقاد دارم که در300صفحه چنان مفاهیم عمیق و ژرفی داره که هر کسی قادر به تفسیر اون نیست همین قران 300صفحه ای کتاب تفسیر با چندین جلد داره که 1300صفحه هم بیشتره تا حالا اونو خوندی؟
خواهر من نیازی نیست شما بخوای با اینجور آدما بحث کنی.وقتی دیدین یه نفر با بی احترامی و دادو فریاد داره نظر خودش رو میگه بهترین کار سکوتهSleepy

برادر من اگه سکوت خوب بود امام حسین (ع) این کارو میکرد و ایشون از هر کسی به این کار لایق تر بود
امر به معروف و نهی از منکر یادتون نره
من نمیخوام خون آقام با این حرفای نا بخردانه پایمال بشه پس غیرت مسلمانها کجا رفته که اجازه میدم به دین امام حسین اینجور توهین بشه و گریه ها و مرگ حضرت رقیه هیچ بشه حضرت رقیه از ما انتظار داره که از قیام پدر عزیزش دفاع بشه
ممنون
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
 سپاس شده توسط sheybolkhazib
آگهی
ممنونم دیگه حرفی باقی نمیمونه
پاسخ
اولا شما الان دارین با یه مسلمون حرف میزنین پس به عقاید من احترام بزارین و اسم بزرگان منو با احترام به زبون بیارین
با کلمه ی میشه گفت نمیشه بحث کردن منبع بیارین
یکی از کتابای تفسیر ابرهان فی تفسیر القرآن مولفش سید هاشم بحرانی
و... که حوصله ی نوشتنشو ندارم
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
ميشه لفطااينوبرام ترجمه كني؟
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
دوستان شرمنده من نبودم کجا بودیم؟
آهان یادم اومد اونجا بودیم که آقای شررررر گفتن سر معانی کتاب ما اختلاف وجود داره.
اول یه سوال بپرسم.شما خودتو یه شیطان پرست میدونی؟
پاسخ
(13-12-2013، 22:24)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خير من فراماسونم
سوال بعدی رو دیگه اگه جواب بدی عالی میشه:
چند سالته؟
مردونه جواب بده
پاسخ
آگهی
خوب دوست عزیز مارو اسگل فرض کردی؟ ما هارو خیلی خنگ در نظر گرفتی ها!
دیگه هرکی دوسه تا کتاب معمولی درباره ی شیطان پرستا خونده باشه اینو میدونه که سن فراماسون ها باید حد اقل باید 21 سال تمام باشد برو اول یکم تحقیق کن بعد ادعای فراماسون بودن کن
پاسخ
 سپاس شده توسط s.amiri
(13-12-2013، 23:19)sheybolkhazib نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب دوست عزیز مارو اسگل فرض کردی؟ ما هارو خیلی خنگ در نظر گرفتی ها!
دیگه هرکی دوسه تا کتاب معمولی درباره ی شیطان پرستا خونده باشه اینو میدونه که سن فراماسون ها باید حد اقل باید 21 سال تمام باشد برو اول یکم تحقیق کن بعد ادعای فراماسون بودن کن

فراماسون ایدئولوژیک
پاسخ
(13-12-2013، 23:24)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدشم شما هنوز فرق فراماسوني و شيطان پرستي رو نميدوني بعد مياي ميگي سنت بايد 21 باشه؟هم ك اخوندي گفته فراماسوني بده شما هم فكركردين منظورش شيطان پرتيه

خوب اینکه علاقه داری دلیل نمیشه که فراماسون باشی؛درضمن من فراماسونری هیچ ربطی به شیطان پرستی نمیدم،اینا کاملا جدای از همن
پاسخ
میدونی!!جالب اینجاست که ادعا میکنی که خیلی کتاب میخونی و ..... ولی اینو نمیدونی که تو ایران چندتا لژ فراماسونری هست.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا گوش دادن به صدای موسیقی زن حرام است؟
  آیا استفاده از آلات موسیقی مانند دف و چنگ در عزاداری ها صحیح است؟
  موسیقی از دیدگاه اسلام
  پژوهشی در موسیقی واثرات آن
  ولایت الهی، ولایت شیطانی
  روش های شیطانی در جنگ نرم
  در آمدی بر شناخت موسیقی قرآن
  طالب محبت شیطانی
  جریان سلمان رشدی و کتاب آیات شیطانی
  ویروس های خطرناک شیطانی در کمین کاربران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان