امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موسیقی شیطانی

سعی کن بگی آقا . بعدشم کی گفته بحث تمام شد؟
پاسخ
 سپاس شده توسط s.amiri
آگهی
من میخوام درباره ی فراماسیونرها تحقیق کنم
جای جالب توجهش اینه که برخلاف گفته های آقا یا خانم sharrr فراماسیونر اتفاقا رابطه زیادی با شیطان پرستی داره و اصلا مروج اصلی شیطان پرستی بی بندو باری فحشا و در کل فساد هستش
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
(15-12-2013، 21:27)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اخه خواهره من فريماسوني اصلا براي اين درست شده كه عده اي كه در اين گروه هستند از شره هرچي دين و مذهبه خلاص باشن.بعد قدمت فريماسوني خيلي قبل از تر شيطان پرستي و خدا پرستيه حتي بعضيا ميگن كه قدمت فريماسوني به زمان اتلانتيس برميگرده
اونوقت میگه من کلی کتاب خوندم و فلان و فلان.
آقا اولین لژفراماسونری در سال 1717 در اسکاتلند اعلام حضور کرد،بعدشم سردم دارانشم اگر ماکسیمم قدمتشون رو در نظر بگیریم،بعد از جنگ های صلیبی شروع کردند به ساختن جوامع مخفی.اونوقت میگی قبل از خدا پرستی؟
پاسخ
(15-12-2013، 22:00)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه تو چرا دركت انقدر پايينه؟انجيل فريماسون ها 1800 سال قبل از دين محمد نوشته شده
 پیدایش اولین جوامع مخفی حدودا قرن 7الی8میلادی بود،این به کنار،سال ظهور قرآن هم سال610میلادی بود،یعنی حدود یک قرن قبل از فراماسونری.بعدها فراماسونرها برای نشان دادن اهمیت و قدمت تشکیلات خود ، پیشینه خود را به حضرت آدم ، موسی و سلیمان و حتی مانی رساندند.شما سندتو رو کن ببینم این انجیلی که ازش دم میزنی کجا و توسط چه کسی نوشته شد(اسم نویسنده مهمه)

تا فردا .ما که رفتیم بخوابیم
پاسخ
(15-12-2013، 21:27)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اخه خواهره من فريماسوني اصلا براي اين درست شده كه عده اي كه در اين گروه هستند از شره هرچي دين و مذهبه خلاص باشن.بعد قدمت فريماسوني خيلي قبل از تر شيطان پرستي و خدا پرستيه حتي بعضيا ميگن كه قدمت فريماسوني به زمان اتلانتيس برميگرده

زمان آتلانتیسHuhHuh
اون وقت این بعضیا کی هستن؟DodgyDodgy

راستی یه چیز دیگه مگه شما نمی گفتین فراماسیون و شیطان پرستی یکی نیست پس چرا میگی برای این درست شده نماد شیطان پرستی با فراماسیون یکسانه عقایدش یکسانه فقط تنها تفاوتش در اینه که شیطان پرستی شیطان رو موجودی بسیار کهن تر از انسان میدونه و وجود خدا رو تکذیب میکنه که کهن بودن شیطان از انسان دزسته ولی این احمقانست که وجود شیطان رو بپذیری و وجود خدا رو نه

(15-12-2013، 22:00)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه تو چرا دركت انقدر پايينه؟انجيل فريماسون ها 1800 سال قبل از دين محمد نوشته شده

ببین ادم باید ادب داشته باشه کسی که احترام حالیش نیست سطح درکش پایینه فهمیدینAngryAngry

(15-12-2013، 22:24)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش رو دوستم بهم گفت و اصلا يادم نيست. و بله قدمت فراماسوني تا بل از خدا پرستي هم بوده و اين كه فراماسون ها اصلا ادم و قابيل و نميدونم چي و چي رو قبول ندارن نميدونستي؟

پس برین از دوستتون بپرسینDodgyDodgy
حرفات درس مث آیدینه
اسمش یادم نیس
یادم نیس کجا خوندمش
من 300تا کتاب دارم من چه بدونم کدومش بود
شما دارین منو مسخره میکنین واسه همین نمیگم اگه فلان کس بپرسه جوابشو میدم در غیر این صورت نمیگمDodgyDodgyDodgyDodgy
خودشم فردی با اطلاعات عمومی بالا میدونست1818
در حالی که از اینم کمتر حالیش بود:nea::nea::L28::L28:
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
 سپاس شده توسط sheybolkhazib
(15-12-2013، 23:41)sharrr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين كه اتلانتيس وجود داشت يا خير چيزيه كه هنوز ثابت نشده و اگه وجود داشته باشه كه فريماسوني از اون موقع شروع شده.
خب خانوم دانشمند چند سوال:نماد چشم فريماسوني به چه معناست؟نماد چشم شيطان پرستي به چه معناست؟شيطان پرستان چند دستن؟داستان شيطان از نظره شيطان پرستان چيه؟چندتا داستان براي شيطان نوشته شده؟شيطان پرستان خدارو قبول دارن؟لطف كن به اينا جواب بده
مگه جناب بسيجي دوست پسره شمان كه روش غيرتي ميشي؟مگه فاميل شماست كه روش غيرتي ميشي؟مگه با شما صنمي داره كه روش غيرتي ميشي؟مگه شوهرته كه روش غيرتي ميشي؟چرا هرچي رو كه ميگم به خودت ميگيري؟اگه 14 ساله پيش معلمه سال اول دبستانمون اسمش كياني بوده من بايد بدونم كه درس هايي رو كه تو اين كلاس ياد گرفتم چي بوده؟ايا به ياد داشتن اسمه معلمم به اين معنيه كه من بايد مطالبي رو كه به ياد داده همش رو يادم باشه بعد از گذره اين همه سال؟ايا مني كه كتاب مثلا تاريخ ايران رو ميخونم بايد 3ساله ديگه وقتي ازم پرسيدن تاريخ انتشار و نويسنده و تولد و مرگ كوروش كي بوده بايد بدونم؟اون فرد فردي با اطلاعات فوق كامل بود و تمامي
در هرم چشمی وجود داره که منظور داره کل جهان رو میبینه اونو هم خدای خورشید مصرمیدوننوهم(چشم شیطان) که شیطان پرستان هم اونوبه این معنا میدونن البیته اونو بیشتر به عنوان چشم شیطان میدونن
شیطان پرستان حدود4 دسته اند فلسفی لاویی دینی شر پرستان
داستان در بارهی شیطان هم طو لانیه هم متنوع
بله قبول دارن و حتی سجده نکردن شیطان به انسان رو ستایش میکنن(البته هموجور که گفتم بعضیاش شم وجود خدارو قبول ندارن ولی شیطان رو آره)

آقای نسبتا محترم حرف دهنتو بفهم ایشون دوس پسر بنده نیس ولی هر جور باشه ما در یک جبهه ایم علاوه بر این حفظ احترام در بحث یک اصوله که باید رعایت بشه وگرنه به این حرف ابلهانه یی که شما زدین ربطی نداره لطفا آبرو و احترام طرفین رو حفظ کنین و گرنه با شما بد جوری برخورد میکنم این اصول رو باید رعایت کنین چه زمانی که با من بحث میکنین و چه در زمانی که با این آقای محترم حرف میزنین

اگه این فرد که از نظر شما اطلاعاتش فوق کامله پس این استعداد چطور نهفته باقی موندهDodgyDodgyDodgy
خدایا انیشتین و سایر دانشمندان و پژوهشگرانی که فوت کرده بودن الان تنشون تو گور میلرزه:84::84::84:
اوناییم که زندن برای این وضع مملکت ما که افرادی مانند آیدین و امثال اون دارای اطلاعات فوق کاملن گریه میکننcryingcryingcry2cry2
اگه ابنطوری باشه واقعا باید یکی به وضع این مملکت با این علم اندک بیاد کمک کنه:hlp::hlp:

وا راستی یعنی تو تو اول ابتدایی آب بابایی که خوندی رو از یاد بردی ماشالله به این هوش ذکاوت افسانه ایت
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا گوش دادن به صدای موسیقی زن حرام است؟
  آیا استفاده از آلات موسیقی مانند دف و چنگ در عزاداری ها صحیح است؟
  موسیقی از دیدگاه اسلام
  پژوهشی در موسیقی واثرات آن
  ولایت الهی، ولایت شیطانی
  روش های شیطانی در جنگ نرم
  در آمدی بر شناخت موسیقی قرآن
  طالب محبت شیطانی
  جریان سلمان رشدی و کتاب آیات شیطانی
  ویروس های خطرناک شیطانی در کمین کاربران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان