امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درباره ی شهید سید حبیب صادقی

درباره ی شهید سید حبیب صادقی 1

بسم الله الرحمن الرحیم
این بزرگوار کوچک در سن چهارده سالگی به همراه نیروهای فدائیان اسلام به جهاد رفت و تا سن شانزده سالگی مجروحیت هایی در جبهه های مختلف داشت و نهایتا پس از دو سال مبارزه فی سبیل الله در تنگ چزابه در سپیده دم 22 بهمن سال 1360 در سن شانزده سالگی با تیر مستقیم که از سمت نخاع وارد و سینه او را شکافته بود پس از گذشت ساعاتی به شهادت رسید و به لقاء محبوب خود نائل آمد و آنچه در ذیل میخوانید دل نوشته های این شهید بزرگوار میباشد

بسم  رب شهدا و صدیقین
من سید حبیب صادقی فرزند سید محمود وصیت نامه ام را به این شرح مینویسم:
انا لله و انا الیه راجعون به راستی که از سوی خدا آمده ایم و بسوی خدا باز میگردیم چه بهتر که در راه خدا رویم و آرزو کنیم که شهادت نصیبمان شود چه خوب است که این زندان را بگشاییم و به عرش رویم به سوی خدا،به سوی آزادی و صلح و صمیمیت وزندگی.

هر وقت به فکر خدا و امام زمان مهدی موعود می افتم این عشق شهادت در وجودم شعله ور میشود.همچون چیز مکنده ای میخواهد که روحم را بیرون بکشد.این روح میگوید که ای گوشت های پر از گناه از هم باز شوید و مرا آزاد کنید برای لمس کردن وعده های خدا.
ای مسلمین در سینه ی شکافته ام بنگرید و ببینید که قلبم چگونه از عشق خدا لبریز است و در تلاتم عشق به مهدی (عج).
ای نفس از من دور شو که زندانی ام کرده ای مرا آزاد کن.

مادرم بدان که شادی من آن موقع است که عروسی کنم بدانیم که صیغه عقدم را سفیر گلوله های دژخیمان میخواند و حجله ام بهشت است و مهمانانم شهدای اسلام انشاءالله.خواهش میکنم مادرم در شادی ام خانه را چراغان کن و شیرت را حلالم کن چون میدانم گناه کارم این راه را انتخاب کرده ام که شاید گناهانم را خدا ببخشد،زندگی پر از گناهم را در راه خدا میدهم تا لاله هایی بروید و لاله های من مستضعفان شوند و قیام خونینی را بپا کنند و بگویید لاله های این شهیدان که از خاک میجوشد،خشم الهی را بر مستکبران میشوراند و انشاءالله امام زمان مهدی موعود به قدرت خدا غیبت خود را پایان میرساند و سر این ظالمین را از تنشان جدا خواهد کرد و آرزوی ما شهدا برآورده میشود.

پس مادر خواهش میکنم سیاه مپوش که شادی من آغاز شده و زندگی واقعی من آغاز شده.
اگر شهید نماز دارد برایم یک سال نماز قضا بخوانید و یک ماه روزه قضا بگیرید.التماس دعا به امید آن روزی که مستضعفین بر مستکبران چیره شوند

درباره ی شهید سید حبیب صادقی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ ، ~~SARA:HIVA~~
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا درباره غیرت بحث کنیم
  بیانات امامان معصوم (ع) درباره مسخره کردن دیگران
Star نکاتی مهم که باید درباره قرآن بدانید
Star __کتابی جنجالی درباره واپسین روزهای زندگی پیامبر اسلام
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
  طلبه شهید
Heart یک داستان کوتاه درباره امام زمانم(قشنگه)
  همه چیز درباره ی شیطان!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان