امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درباره ی شهید محمد رضا لامیزاده

درباره ی شهید محمد رضا لامیزاده 1

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان.

وبا سلام ودرود بررهبر کبیر انقلاب اسلامی رهبری که مردم ایران ودر کل مسلمانان جهان رااز نوعی ذلت وخواری نجات داد.
وبه بالاترین درجه انسانیت رسانید .واز مردمی وجوانانی بی بند وبار انسانهایی ایثار گر و از جان گذشته ساخت که بدون هیچ چشم داشتی جان عزیز خویش را در دست گرفته ودر راه حق نثار می کنند.مادر اینک فرا رسیده که انقلاب اسلامی وامام را یاری کنیم .مادر اینک ما هستیم و این انقلاب باید جان را فدا کرد.
مادر آنزمان که چندان سنی نداشتم سرود:ایران ایران رگبار مسلسلها را که شنیدم با تمام وجود احساس کردم مسئولیت سنگینی برعهده ام است وباید بی هیچ درنگی در برابر تمامی کفر ایستاد واز حق مظلومان وستمدیدگان دفاع کرد وصادقانه باورم شد که در ره دوست باید جان داد چرا که بی عشق او نتوان زیستن سخنی با تو دارم ای مادر عزیزم که صبورانه جوانیت را به پای من ریختی ودر برابر مشکلات خم به ابرو نیاوردی .ومرا در دامن پر مهر ومحبت خویش صبورانه پرورش دادی وآن سخن اینست که باید برای خشنودی ورضای خدا هم که شده از من در گذری وامانتی را که سالهای سال به خوبی نگهداری کردی به صاحبش باز گردانی پس هیچ دلتنگی وغم وغصه ای .چرا که باید قبول کرد.
همه ما روزی شامل حال این آیه شریفه خواهیم شد(انا لله وانا الیه راجعون)ولی با این تفاوت که گروهی زودتر از گروه دیگر جان می سپارند ودر کنار معبود خویش آرام می گیرند ای مادر مهربان هرگز در فراق فرزندت گریه مکن وهمیشه وهمه جا امام را دعا کن کسی که درس شهامت وشجاعت واینکه چگونه از جان بگذریم وخم به ابرو نیاوریم به ما اموخت مادر در برابر پیشبرد آرمانها واهداف انقلاب اسلامی کوتاهی مکن وامام را دعا کنید .یادت هست که می گفتی قرآن وعترت دو امانت پیلمبر هستند حالا وقت دفاع از آنها فرا رسیده :وسخنی با ملت عزیز شریف مان خواهران وبرادرانی که همیشه صادقانه وبدون ریا پشتوانه ای مستحکم برای جبهه ها ورزمندگان می باشند شما ها باید از خون شهیدانتان پاسداری کنید ونگذارید که خونشان پایمال شود بعداز نمازهایتان امام را فراوان دعا کنید وبرای ظهور آقا امام زمان (عج)خالصانه نیایش کنید .
سعی کنید که خدا را فراموش نکنید چون عظمت وبزرگواری بسیار است واینحقیقت واضح وروشنی بود که در جبهه ها کاملا” مشاهده می شود ودر آخر از شما پدر ومادرم می خواهم که اگر شهید شدم جسدم را در جبهه ها در راهی که به کربلای حسین ختم می شود به خاک بسپارید.
تا اینکه زائرانی که برای زیارت آقا امام حسین (ع)مشرف می شوند از روی قبور ماها (شهیدان خدایی)عبور کنند ودر فراق من گریه مکنید وصبر را پیشه خود شازید وزینب وار اهداف وآرمانهای ما را ادامه دهید درآخر از خداوند متعال می خواهم که این هدیه شما (پدر ومادرم )را قبول درگاهش نماید.
درباره ی شهید محمد رضا لامیزاده 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *elijoon* ، ~~SARA:HIVA~~
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا درباره غیرت بحث کنیم
  بیانات امامان معصوم (ع) درباره مسخره کردن دیگران
Star نکاتی مهم که باید درباره قرآن بدانید
Star __کتابی جنجالی درباره واپسین روزهای زندگی پیامبر اسلام
  چیزی که از 175 شهید آموختیم...به احترامشون بخونید این متنو
Rainbow کتاب زندگینامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان سرباز ولایت منتشر شد + تصویر
  تفاوت حضرت محمد (ص) و کوروش !!
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
  طلبه شهید
Heart یک داستان کوتاه درباره امام زمانم(قشنگه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان