امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نکاتی در مورد آلوورا

الوورا یک گیاه است که با پایه وBase(بیس)اصلی محصولات مارا تشکیل میدهد.
الوورا یک گیاه طبی قدیمی است که قدمت استفاده از آن به 1750سال قبل از میلاد مسیح بر میگردد.
قدیمیترین کشورهایی که از این گیاه استفاده میکردند{چین،کره،ژاپن،}بوده اند،امّاامروزه بیشترین استفاده این گیاه در کشور استرالیا است.
طریقه ی استفاده ی این گیاه به این صورت بوده است که برگ این گیاه را از وسط برش داده و ژل بی رنگی که از آن خارج می شوده را بر روی زخم ها و بریدگی ها و سوختگی های سطحی میمالیدند.
که این ژل در ابتدا زخم را ضد عفونی و سپس جمع می کرده است .
امّا ژل این گیاه حاوی 96%آب و تنها 4% ماده ی مفید باقی می مانید، که از این 4%باقیمانده حدود 3000نوع ماده دارویی مؤثر است .
بر خلاف شکل ظاهری این گیاهی که شکل کاکتوس است،این گیاه کاکتوس نیست بلکه از خانواده ی
سوسنی ها می باشد.
تحول دارویی که این گیاه در قرن 20میلادی به وجود آورد همانند کشف آسپیرین در قرن 19 میلادی است ،

که باغث شود که به عنوان گیاه سال 2000در U.S.Aبه ثبت برسد،و دارای سازمانی جهانی به نام الوورا است،
و توانست مجوز سازمان جهانی الوورا را بدست آورد.

ترکیبات ای گیاه
1_گلیکو پرو تیین : از دزد و تورم جلو گیری می کند ، و روند بهبود را افزایش و تسریع می بخشد.
2_پلی ساکاریدها: پلی ساکاریدها حاوی آنتی کسیدان ها و آمینو اسیدها و ویتامینهایی د ر قالب ویتامین
A،B،C،E میباشد ، وهمچنین حاوی آلویین ، رویroi)) ، کلسیم می باشد که رشد و ترمیم پوست مو را
تحریک میکند.

3_آنترا کویین: یک مسهل بسیار قوی است ، سنگ کلیه را به 0 صفر میو بر طرف میکند ، وچنان چه کسی سنگ کلیه داشته باشد پس از استفاده از این گیاه مقدار آن به صفر می رسد .

خواص درمانی الوورا
این گیاه از بروز 4بیماری اصلی در بدن جلو گیری می کند.
1_ ناراحتی قلبی 2_آرتروز 3_دیابت 4_سرطان
همچنین : 1_تقویت کننده ی بدن است. 2_اثر ضد کمر درد دارد. 3_برای درمان سوءهاضمه مفید است.
4_برای معالجه سرع مفید است. 5_گرفتگی کبد را بر طرف می کند. 6_تصفیه کنندهی خون است.
وخیلی خواص دیگر که این گیاه را به دکتر گلدونی معرفی کرده است ، البته این دکتر گلدونی ما اسمهای دیگری هم دارد : صبر زرد ، گرز وحشی ، الوورا.
جالب است که بدانید راز زیبایی ملکه مصر (کلؤپاترا)در استفاده از ژل این گیاه بوده است،که ژل این گیاه را بر روی پوست دست و بدن خود می مالیده است ، که علاوه بر اثرات تابشی خورشید جلوگیری میکرده یک حالت روشن کنندگی هم به پوستش میداده.

Dr A
در زمان اسکندر نیز در جنگها از گیاه به عنوان کمکهای اولیه برای مجروحین استفاده می شوده است .
همچنین فیلسوف بزرگ یونانی اعتقاد خواصی به خواص دارویی این گیاه داشته است.
««در ضمن این کمپانی زیر نظر 2 سازمان به نامهای FTC & WTO فعالیت میکند که در تایپیک های بعد به آن اشاره میکنیم»»

دکتر احمد عبدالله ، معروف به Dr A ، موِسس کمپانیLEXLI INTERNATIONAL هستند که متخصص جراحی پوست و پلاستیک هستند و همچنین عضو برتر انجمن علوم الوئه را می باشند که در زمینه مراقبتهای پوستی و جراحی پلاستیک 3 مدال طلا از امریکا اخذ کردند و اکثر محصولات کمپانی توسط ایشان فرموله شده و نزدیک به 14سال وقت صرف فرموله محصولات Lexli کردند. و همسرشان دکتر کی عبدالله دومین جراح پلاستیک بر جسته امریکا هستند.

دکتر احمد:

پس از جراحی بیماران من معمولا می پرسند که : ((برای آنکه پوستم عالی به نظر برسد باید از چه چیزی استفاده کنم؟))بعد از شنیدن مکرر چنین سؤالاتی من در زمینه صنعت مراقبت از پوست،تحقیقاتم را شروع کردم.به طرز ناراحت کننده ای فهمیدم که ماده اصلی مورد استفاده در محصولات داخل بازار،((آب))می باشد که همین موضوع باعث خشکی پوست می شود.!به خاطر استفاده از خواص درمانی آلوورا در کلینیکها من تصمیم گرفتم که فرمولی برای تولید یکسری محصولات مراقبت از پوست ارائه دهم که در آنها از آلوورای موثر (که 4 تا 6 ساعت پس از برداشت قابل استفاده می باشد.)و مورد تایید انجمن بین المللی علوم آلوورا – iasc- به عنوان ماده اصلی محصولات استفاده کردم.هدف من این بود که محصولات مراقبت از پوست را با طراحی جامع و با استفاده از مواردی که دارای که دارای تاثیرات مشهود و طبیعی با کیفیت بالا،و همچنین دارای تاثیرات جوان سازی یر روی پوست می باشد را تولید کنم.محصولات لکسلی خواص درمانی گیاه آلوورا را بطرز منحصر بفردی دارا می باشد که در آنها ترکیب بسیار بالایی از مواد نگهدارنده،رطوبت،محافظت کننده و همچنین گیاهی استفاده شده اشت تا ظاهری پاکیزه و درخشان را به پوست ببخشید.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آنچه باید در مورد گلو درد چرکی و گلو درد چرکی بدانید
  آنچه لازم است در مورد ضایعات پیگمنتانه بدانید
  بادکش صورت :همه چیز در مورد این عمل شفابخش باستانی
  آنچه لازم است در مورد حساسیت به پنی سیلین بدانید
  بهترین منابع گیاهی حاوی پروتئین مورد نیاز بدن
  همه چیز در مورد گوشت بوقلمون
  اطلاعاتی در مورد داروی “سنکل” و موارد مصرف آن
  سلژیلین اطلاعاتی در مورد این دارو عوارض و خطرات آن
  عقاید غلط در مورد کاهش وزن
  توصیه هایی در مورد داروی آنتی بیوتیک کو آموکسی کلاو

پرش به انجمن: