امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حاضرجوابی های جالب

..مردی بطور مسخره به مرد ضعیغی الجسمی گفت تو را از دور دیدم فک کردم زن هستی و آن مرد جواب داد منم تو را از دور دیدم فکر کردم مرد هستی.

...چرچیل وزیر چاق بریتانیا به برناردشو که وزیر لاغری بود گفت هرکس تو را ببیند فکر میکند بریتانیا را فقر غذایی فرا گرفته است . برناردشو جواب داد : و هرکس تو را ببیند علت این فقر را میفهمد .

...ملا نصرالدین وارد روستایی شد و یکی از اهالی به او گفت ملا من تو را از طریق الاغت میشناسم و ملا جواب داد : اشکالی ندارد چون الاغها یکدیگر را خوب میشناسند.

..مردی به زنی گفت تو چقدر زیبا هستی. زن گفت کاش تو هم زیبا میبودی تا همین حرف را بهت میگفتم . مرد گفت اشکالی ندارد تو هم مث من دروغ بگو.

فن پاسخ دادن...زوج جوانی در کنار هم نشسته و دختره شدیدا غمگین است. شوهرش بهش گفت : تو دومین دختر زیبایی هستی که توی عمرم دیدم. و دختر با حالت تعجب پرسید پس اولیش کیه؟ شوهر گفت : خودت هستی وقتی تبسم روی لب داری

...زنی روستایی با چهار الاغش از مسیری عبور میکرد که دوتا جوان با تمسخر بهش گفتند صبح بخیر مادر الاغها و زن سریعا جواب داد صبح شما هم بخیر فرزندان عزیزم

...پیرمردی که از کهولت سنش کمرش قوس شده بود از مسیری عبور میکرد جوانی از روی تمسخر گفت پبرمرد این کمان را به چند میفروشی ؟ پیرمرد جواب داد اگر خداوند عمرت را طولانی کرد کمان مجانی بهت میرسد .

..مردی در روزهای دور با کاروانی به مکه میرفت، که جمعی از دزدان به کاروان آنها هجوم آوردند؛ يکی از دزدان گفت: ما حتی توی شلوار شما را میگرديم که مبادا چيزی در آن پنهان کرده باشيد. مرد جواب داد: بياييد بگرديد، هر چه در شلوارهای ماست مال شما.

...روزی چرچیل از کوچه باریکی که فقط امکان عبور یک نفر را داشت رد می شد که از روبرو یکی از رقبای سیاسی می رسد بعد از اینکه کمی زیر چشم با هم نگاه می کنند رقیب می گوید من هیچوقت خودم را کج نمی کنم تا این آدم احمق از کنار من عبور کند
چرچیل در حالیکه خودش را کج می کرد وگفت ولی من این کار را می کنم !

...یکی از پسرهای همکلاسی در جمعی از دانشجویان داشت از خودش تعریف می کرد و ضمن صحبت هایش گفت:" شخصیت و متانت همین طوری از من می ریزد." بلافاصله گفتم:" فکر کنم همه اش ریخته!!"
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه22 ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، sd17 ، fateme-volleyball ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، Nυмв
آگهی
جالب بودش ولی چرچیله خیلی ناجور حالشو گرفت
حاضرجوابی های جالب 1
پاسخ
جالب بود ممنون
پاسخ
جالب بود
کاش زندگی والیبال بود ناخوشی هارا پاس جدایی را اسپک بی وفایی را خطا ومحبت را   پون می گرفتیم
پاسخ
خیلی عالی بود
پاسخ
همشو من قبلا گذاشته بودم اگه مطالب جالبو بخونی از یک تا30
دیگه تمومه...بسمه هر چی شکستم...از خودم از همه خستم...باید از یادم بری...
پاسخ
آگهی
..مردی به زنی گفت تو چقدر زیبا هستی. زن گفت کاش تو هم زیبا میبودی تا همین حرف را بهت میگفتم . مرد گفت اشکالی ندارد تو هم مث من دروغ بگو.
خخ حالشوگرفتهBig Grin
حاضرجوابی های جالب 1
پاسخ
خیلی خوب بود مرسیBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  حاضرجوابی..
  شعری جالب برنامه نود !! (طنز) مجموعه : مطالب طنز شعری جالب برنامه نود !! (طنز) شب شد
  خواص جالب توت فرنگی و انگور مجموعه : خواص خوراكی ها خواص جالب توت فرنگی و انگور به گ
  جالب و دستچین شده عکس های جالب
  ابتکارهای جالب، خلاقیت، عکس های جالب و خنده دار
  تغییر شکل جالب ادل از زمان شهرت تا کنون +تصاویرخيلي جالب
  مقایسه جالب زن و مرد در زندگی و جامعه! طنز مجموعه : مطالب طنز مقایسه جالب زن و مرد در
  اعترافات جالب و خنده دار طنز (90) مجموعه : مطالب طنز اعترافات جالب و خنده دار طنز (90
  جوک خنده دار و جالب (10) مجموعه : جوک های طنز جوک خنده دار و جالب (10) ملانصرالدین د

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان