امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال عجیب و جواب های عجیب تر در فیسبوک

در یکی از پیج های فیسبوک یکی از کاربران سوالش رو مطرح کرده و تقاضای همفکری کرده از دیگر کاربران. به سوال اون توجه کنید:

سلام دوستای خوبم

دخترم و 26سالمه لیسانس دارمو از زمان دانشجوئی کار کردم … دختر فعالی هستم 2شیفت کارمیکنم و از7صب که میرم از خونه بیرون8شب برمیگردم در امد قابل قبولی دارم فاصله ظهرها هم یا استخر میرم یا کلاس موسیقی . ازخودم یه132صفر دارم و یه مقدار پس انداز چشم گیر و یه دفتر کار.چند سال با یه پسری دوست بودم که الان3ساله کات کردیم و بعد از اون دیگه نتونستم با کسی رابطه احساسی برقرار کنم دوست و همکار پسر هم زیاد دارم ولی اصلا نمیتونم با پسری صمیمی بشم یا به ازدواج فکر کنم.همه اینا را گفتم که یه شناخت نسبی نسبت یهم داشته باشید… و اما سوالم: بنظرتون میشه تو اوج از زندگی کنار رفت..البته الان را نمیگم.مثلا من تا30سالگی حسابی کار کنم و پس انداز داشته باشم بعد اون موقه تو یه زمان مشخص و برنامه ریزی شده جاهایی که دوس داشتم برمو نتونستم یا کارهایی که خواستم انجام بدم و نشده را انجام بدم و پولائی که خودم واسش زحمت کشیدم را خرج کنم . شب اخر هم یه مهمونی بگیرم کسائی که دوسشون دارمو دعوت کنم یه همه هدیه بدم و اخر شب خیلی مرتب و شیک لباس خوابمو بپوشم و یه مشت قرصی که مطمئن باشم راه برگشتی نداره با یه لیوان اب بخورمو برم تو تخت خوابم و یه نفس عمیق بکشم چشمامو ببندم..مگه نه اینکه مرگ حقه و کلا همه باید بمیرن،خب چرا خودم واسش برنامه ریزی نکنم؟حتما باید صبرکنم پیر شم و از کار افتاده و از چشم بقیه بیافتم بعد بمیرم؟ بنظرتون فکر اشتباهیه ؟

سوال عجیب و جواب های عجیب تر در فیسبوک 1"
کامنت ها:

خوب شروع کردی ولی بد تمومش کردی 

برو بابا همین الان خودتو بکش. این همه خوندم ببینم آخرش میخواد چیکار کنه مثلا

جنس قلمتو دوست دارم…چرت و پرت و خرت

خو یه کلام بگو شوهر میخوام چرا اینقد ملتو گیج میکنی؟

لا مصب مگه فوتباله که تو اوج خدافظی کنی؟! سوال عجیب و جواب های عجیب تر در فیسبوک 1

من نمی دونم ولی خواستی خود کشی کنی تو وان باکلاس تره باآهنگ stay از rihanna در حالی که داری آب پرتقال می خوری سوال عجیب و جواب های عجیب تر در فیسبوک 1

گریه حضار سوال عجیب و جواب های عجیب تر در فیسبوک 1

ببین بیا و خوبی کن 2روز قبل اون مهمونی رویایی که برنامه ریزی کردی هر چی داری به نام من کن… قول میدم کلی ازت یاد کنم…. قول میدم اجازه بدم چیزایی که قراره بهم بدی تا بعد مهمونی دستت باشه… تازه کمکت میکنم مهمونیت رو هم خیلی آبرومند برگزار کنی…. قول!

سناریو رو تحویل استاد کیمیایی بده . فیلم فارسی خوبی ازش میسازه

روانی برو دکتر بابا .تو نویسنده ی خوبی میشیا….اگه نظرت برگشت و نویسنده شدی منو یادت نره که کشفت کردم

گفتی تو اوج خدافظی کنم یاده علی کریمی افتادم لامصب جاش تو تیم ملی خالیه سوال عجیب و جواب های عجیب تر در فیسبوک 1

برنامه ریزی نمی خوادهمون 132 صفرت میکشدتت

کات…. از اول میگیریم

پاسخ
 سپاس شده توسط Sara2014 ، ຖēŞค๑໓ ، Directioner_kimia ، ❤уαѕαмιη❤ ، anita299 ، شکوفه2 ، حقوقدان انجمن ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، mahru ، RєƖαx gнσѕт ، 00sadegh00 ، رکسانا h/2 ، esiesi ، [χσℓσνєѕтєя] ، شیطون کوچولو ، WARLAIK POURIYA ، دخمل کره ای ، amirreza_sh ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، seied110 ، خیس خاطره ، Sadaf 2014 ، dark heart ، رکسانااااا ، MAHSA~ ، **elmira** ، عاطی جوجو ، صوصن ، yegi200180 ، †cυяɪøυs† ، ....Nahal.... ، محمدرضا.ر ، sandi ، sama00
آگهی
خب تو یه کلمه بگو شوهر میخوام دیگه چرا وقت مردمو میگیری.

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]
سوال عجیب و جواب های عجیب تر در فیسبوک 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، sagharvahab ، امیر خفن
(18-09-2014، 20:22)دختر جنگل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب تو یه کلمه بگو شوهر میخوام دیگه چرا وقت مردمو میگیری.
ههههههههه
پاسخ
چه قدربده که یه عالمه کارکنی وزحمت بکشی بعد ظرف چند روز خرجش کنی
دختر ارومی هستم ولی به موقش خیلی شیک ومجلسی هار میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، ....Nahal....
من نمی دونم ولی خواستی خود کشی کنی تو وان باکلاس تره باآهنگ stay از rihanna در حالی که داری آب پرتقال می خوری
آره منم موافقم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
دوستان عزیز با کامنت هاشون ر....ی...د...ن..... بهش خخخخBig Grin
هرگز نخواب کوروش
دارا جهان ندارد،سارا زبان ندارد
رستم در این هیاهو،گرز گران ندارد
روز وداع خورشید،زاینده رود خشکید
زیرا دل سپاهان نقش جهان ندارد
بر نام پارس دریا نام دگر نهادند
گویی که آرش ما تیر و کمان ندارد
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
آگهی
کلا ما ایرانیا دلگرمی دادن تو خونمون نیس Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
ما ایرانیان استاد دلگرمی و دلداری هستیم
ایران مهد دلیران
ایران غرش شیران
ایران همیشه جاویدان
پاسخ
ههههههههههBlushBlush
[rtl]کاف حرف جالبیه. وقتی به «مرد» بچسبه تحقیر می‌کنه. وقتی به «نارنج» بچسبه تخریب می‌کنه. اما وقتی به «لواش» بچسبه معجزه می‌کنه[/rtl]
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
ههههههههههه خب بگو شوهر میخوام
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه عجیب پسر به دوست دخترش
  سوال=خنده(سوال های خنده دار)
  کسی هست که بدونه این چیه؟+جواب کاربران دوست داشتنی(طنز)
  بیاین بیاین براتون یه چیز عجیب دارم O__O
  مجموعه سوال کنکور متاهلین!
  '"جواب کوبنده شیعه به وهابی ها"'
  ۶ سوال که حرص ادمو در میاره
  استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک جديد
Star گفتگو با دختر ایرانی پرطرفدار در فیسبوک
  یه سوال از بروبچه های عاشق

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان