امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطرات بامزهههههه..........

عاقا با خالم اینا رفته بودیم مسافرت،یه مدت زمان طولانی تویه راه بودیم و در به در دنبال دستشویی میگشتیم... بالاخره یه دستشویی پیدا کردیم ... پسر خالم از بس تویه این مدت فشار روش بود کلشو مثه بز انداخت پایین و با سرعت جت رفت تو یه کدوم از دستشوییا... حالا نگو دستشوییه زنونه بود...منم کنار ماشین وایستاده بودم که یهو دیدم پسر خالم بدووووو از دستشویی اومد بیرون یه عده خانوم هم در حالی که کیفاشونو بالا سرشون گرفته بودن دنبالش بودن... تازه یکیشونم دید دستش به پسر خالم نمیرسه از همون دور کیفشو پرت کرد...ینی بنازم هدف گیری رو همچین خورد تو صورتش که تا الان جایه سگک کیفه رو صورتشه... ^__^ هیچی دیگه آخرش اومد پیش من ،من واسته بشم،دو ساعت داشتم خانوما رو متقاعد میکردم که پسر خالم خل و چلی بیش نیس...ولش کنید... دسته خودش نیست :|
................................................................................​...............
ینی داغونما له لهم یه برنامه بود مال آرایش صورت و ناخن بود رفتم تو قسمت نظراتش یه چندتا پسر نظر گذاشته بودن حالا نظراتشون اشکان :خوب بود ممنون علی جیگر : بد نبود امیر : میتونست بهتر باشه ینی کار از ابرو برداشتن گذشته میرن رو ناخوناشون طرح میزنن خــــــدایا منو بکــــش راحتم کن

سپاس یادت نرهههههه.....
آخـــــہ بــــــز تــــــورو چــــہ بــــــہ پـــــز...

پاسخ
 سپاس شده توسط PeRFeKT G!Rl
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خاطرات دانشجوی دختر دم بخت (طنز)
  بهترین خاطرات طنز خنده دار را اینجا بخوانید
  خاطرات جالب یک جنین @_@(طنز)
  خاطرات جالب یک جنین (طنز)
  خاطرات مسخره ی من!
  "خاطرات خنده دار جدید دو شنبه 11 خرداد 94"
  خاطرات جالب و خنده دار
  خاطرات جالب و خنده دار
  خاطرات جالب و خنده دار
  خاطرات جالب یک جنین ( طنز) بیا حال کن♣♣

پرش به انجمن: