امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پنالتی زن جدید استقلال

امید ابراهیمی یکی از خریدهای خوب استقلال بوده است. فوتبالی‌ها گل قشنگ او به سایپا را از یاد نخواهند برد. امید از اینکه به استقلال آمده خوشحال است و درباره شرایطش در این تیم می‌گوید: «خیلی خوشحالم که سریع توانستم با ترکیب تیم جفت و جور شوم. البته باید تلاش بیشتری کنم و در تمرین‌ها آماده‌تر ظاهر شوم تا از این شرایط خارج نشوم. من با اهداف بزرگی به استقلال آمده‌ام و با کمک کادر فنی و بازیکنان مطمئنا تلاش می‌کنیم تا پایان فصل دل هواداران را شاد کنیم.»
از اینکه برای استقلال گل می‌زنی چه احساسی داری؟
ابراهیمی پاسخ می‌دهد: «از اینکه برای استقلال گل زده‌ام خیلی خوشحالم. یکی از لذتبخش‌ترین و جذاب‌ترین قسمت‌های بازی کردن، گل زدن است که خدا را شکر من توانسته‌ام به این لذت در استقلال برسم و نقش کوچکی در موفقیت تیم داشته باشم.»
هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اشاره کردنش به آسمان بعد از گلزنی خوشحالی خاص او محسوب می‌شود، می‌گوید: «من این خوشحالی را دوست دارم و همیشه از آن استفاده می‌کنم. خدا به من کمک می‌کند تا بازی کنم. من وقتی که گل می‌زنم دستانم را به سمت آسمان می‌گیرم تا خدا را از این بابت شکر کنم. در سخت‌ترین شرایط دوست دارم به یاد خدا باشم چرا که هرچه دارم از اوست.»
آقای قلعه‌نویی از تو تمجید کرده است، نظرت درباره اظهارنظرهای ایشان چیست؟
این بازیکن در جواب می‌گوید: «از قلعه‌نویی بابت نظر لطفی که به من دارد خیلی ممنونم. لطف ایشان کار من را خیلی سخت‌تر می‌کند اما من تلاش دارم که توقعات قلعه‌نویی را بر آورده کنم. امیدوارم که او تا پایان فصل هم از من راضی باشد و بتوانم جواب لطف‌هایش را بدهم.»

پنالتی زن جدید استقلال
ابراهیمی در پاسخ به این سوال که چه شد پنالتی استقلال را در بازی با گسترش فولاد او به ثمر رساند، می‌گوید: «قبل از بازی آقای قلعه‌نویی پنالتی‌زن را مشخص کرده بودند و قرار بود پنالتی‌زن اول در این بازی من باشم. خدا را شکر که توانستم این پنالتی را به گل تبدیل کنم.»
ابراهیمی حرف‌هایش را درباره بازی با نفت به پایان می‌برد: «ما تنها به سه امتیاز فکر می‌کنیم و برای بردن به این شهر می‌رویم. نفت مسجد سلیمان تیم ناشناخته‌ای است اما ما برای حفظ روند خوب فعلی‌مان باید پیروز شویم. خد را شکر روحیه پیروزی در تیم ما وجود دارد و همه به دنبال پیروزی در بازی‌ها هستیم.»
پاسخ
آگهی
بهتر بابا آرش بحراني چي بود
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی طارمی؛ این‌بار شلیک و گل از روی نقطه پنالتی
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان