امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سينان کورت: توهين‌ها قوي‌ترم مي‌کنند

بازيکن فصل گذشته بروسيا مونشن‌گلادباخ از انتقادات و توهين‌ها به عنوان پله‌هاي ترقي استفاده مي‌کند.

سينان کورت: توهين‌ها قوي‌ترم مي‌کنند 1

سینان کورت 18 ساله اخیراً با قراردادی چهار ساله از بورسیا مونشن گلادباخ به بایرن مونیخ پیوست ولی او این روزها به شدت از سوی هواداران تیم پیشین خود مورد انتقاد است و حتی برخی در این بین به او توهین‌هایی هم کرده‌اند.

کورت که یک سال دیگر از قراردادش با بورسیا مونشن‌گلادباخ پیش از پیوستن به بایرن مونیخ باقی مانده بود در گفت‌و‌گو با نشریه «بیلد» آلمان گفت: توهین‌هایی که از سوی هواداران مونشن‌گلادباخ به من می‌شود باعث قوی‌تر شدنم و رسیدن به موفقیت در بایرن مونیخ می‌شود.

«مثل برخی‌ها به دنبال دردسر نیستم»، وی با بیان این جمله افزود: هدفم از پیوستن به بایرن مونیخ بحث مالی‌ نبود. فرصت‌هایی را که با بایرن مونیخ برای رسیدن به موفقیت دارم را با فرصت‌هایم در مونشن‌گلادباخ مورد مقایسه قرار دادم، پس از آن به این نتیجه رسیدم که بایرن مونیخ بهترین گزینه پیش‌روی من است. 

هافبک دورگه باواریایی‌ها تصریح کرد: اطمینان دارم که می‌توانم به ترکیب اصلی بایرن مونیخ راه پیدا کنم و با چنین هدفی پا به این تیم گذاشتم. در نهایت هم در مونیخ به موفقیت خواهم رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سینان کورت که از مادری آلمانی و پدری ترکیه‌ای متولد شده است یکی از استعدادهای جوان فوتبال آلمان به شمار می‌رود و سابقه بازی در تیم‌های پایه آلمان را هم دارد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  این دو نفر می خواهند روی زیدان را کم کنند!
  پیوس: برخی مدیران و مربیان با هم زد و بند می‌کنند/ اطرافیان دهداری در حد تیم ملی نبود
  ستین: دوست ندارم بارسلونا را قهرمان لالیگا اعلام کنند
  همه دستمزد می‌بخشند، استقلالی‎ها اعتصاب می‌کنند!
  سرخابی‌ها، پایتخت را صاحب تیم فوتسال می‌کنند؟
  فریده شجاعی: تیم‌ها موافقت کنند، پایان لیگ بسکتبال بانوان را اعلام می‌کنیم
  استکی: قهرمانان بوکس نباید یکدیگر را تحقیر کنند
  ستاره‌های پرسپولیس و استقلال جام خیریه پلی‌استیشن برگزار می‌کنند
  4600 زن دیدار ایران و کامبوج را تماشا می‌کنند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان