امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حدادي‌فر:‌کار جايگزين کي‌روش خيلي سخت است

کاپيتان تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکيد کرد، هر مربي جاي کي‌روش را در تيم ملي بگيرد، کار دشواري خواهد داشت.

حدادي‌فر:‌کار جايگزين کي‌روش خيلي سخت است 1

قاسم حدادی‌فر در مورد شرایط نه چندان خوب ذوب‌آهن در بازی‌های امسال گفت: ما حداقل در سه یا چهار بازی از مسابقات این فصل مستحق برد بودیم ولی متاسفانه به حق‌مان نرسیدیم. حالا نمی‌دانم بدشانس بودیم یا مسائل دیگر باعث شد تا چنین نتایجی بگیریم ولی درصدد هستیم تا نتایج ضعیف قبلی را جبران کنیم. در بازی با سایپا هم نیاز شدیدی به برد داریم و امیدوارم در این بازی سخت خارج از خانه به آن چیزی که می‌خواهیم، برسیم.

وی در ادامه در خصوص انتقادهایی که از مهاجمان ذوب‌آهن می‌شود، اظهار داشت: همه بازیکنان برای گل زدن تلاش می‌کنند و انتقاد از یک فرد خاص درست نیست. در بازی با سپاهان در دقیقه 90 توپ را به تیر زدیم و اگر آن توپ گل می‌شد الان همه چیز درست بود. بچه‌ها زحمت می‌کشند و گل‌محمدی هم در تمرینات روی مسائل مختلف کار می‌کند. ما به آینده خوشبین هستیم و مطمئن باشید ذوب‌آهن در انتهای جدول نخواهد ماند.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه این گفت‌وگو درباره وضعیت مبهم کی‌روش برای ادامه همکاری با تیم ملی ایران گفت: من در این مورد تصمیم‌گیرنده نیستم و باید دید مسئولان فدراسیون چه دیدگاهی دارند. با این حالا چون با کی‌روش کار کردم باید بگویم که او از لحاظ فنی یک مربی فوق‌العاده است. الان زمان کمی تا جام ملت‌ها باقی مانده و معتقدم ماندن او به سود تیم ملی است.

به گزارش تسنیم، حدادی‌فر در پایان خاطرنشان کرد: کی‌روش در جام جهانی عملکرد خوبی داشت و مردم هم دوست دارند او بماند. با توجه به این شرایط، اگر کی‌روش جدا شود مطمئناً هر فردی که جانشین او شود کار بسیار سختی خواهد داشت. همانطور که گفتم بهتر است با کی‌روش به جام ملت‌ها برویم با این حال ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد به خیر و صلاح تیم ملی باشد.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اينستاگرام گرت بيل/ خيلي بده اونجا نباشي
  کاکا: خيلي به موقع به تيم ملي برزيل برگشتم
  مونتويا جايگزين داگلاس در ترکيب بارسا شد
  لوئيز انريکه: خيلي راضي هستم
  عکس/ کاپیتان فولاد و بازيكني كه خيلي دوستش دارد
  عكس/ رونمايي حدادي‌فر از خردسال‌ترين ملي‌پوش ايراني!
  رونالدو: خيلي خوشحالم
  دروسي: قهرماني در کالچو خيلي سخت است
  حاج محمدي: روبروي دايي خيلي انگيزه داشتم
  سوتي هاي جواد خیابانی در گزارش جام جهانی(خيلي باحاله)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان