امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بامن صحبتي نشده اما بايد به تيم‎ملي کمک کرد

دکتر محمد زادمهر درباره قرار گرفتن نامش در بين گزينه هاي مديريت تيم ملي مي گويد:« فکر مي کنم اين مساله در حد خبر باشد و با من که صحبتي نشده است .من اين مساله را همين امروز از يکي از همکاران مطبوعاتي شما شنيدم.»

بامن صحبتي نشده اما بايد به تيم‎ملي کمک کرد 1

به گزارش "ورزش سه"، وي در پاسخ به اين سوال که اگر مديريت تيم ملي به شما پيشنهاد شود اين سمت را مي پذيريد يا نه مي گويد:« ببينيد بحث ملي جداگانه است و هر شخصي در هر لباسي که بتواند  به تيم ملي کمک کند بايد اين کار را انجام دهد.افراد بايد  در هر جايگاهي به تيم ملي کشورشان کمک کنند  و مطمئنا افراد شايسته تر مي توانند کارايي بيشتري داشته باشند.با اين حال همان طور که گفتم اين مساله در حد خبر است.»
زادمهر در پاسخ به اين سوال که آيا پست مديريت براي تيم ملي تعريف شده يا نه مي گويد:« اين مساله در تمام دنيا وجود دارد و تمام تيم هاي ملي و باشگاه مدير دارند.مدير تيم مسووليت مستقيم مجموعه تيم فوتبال را دارد و  و رابط بين فدراسيون فوتبال با کادر فني  خواهد بود.به نظر من مديريت يک تيم مسووليت سنگيني است چون همزمان بايد با کادر پزشکي،بازيکنان،کادر فني و کادر تدارکات در ارتباط باشي .در هر صورت هر فردي که اين پست را مي گيرد بايد توانايي ها و آموخته هايش را در اختيار تيم ملي قرار دهد.»
وي در پاسخ به اين سوال که آيا الان شما در باشگاه راه آهن سمتي داريد، مي گويد:« آقاي استيلي از دوستان نزديک من به حساب مي آيد.ايشان از کريم باقري، علي کريمي ،همايون بهزادي، جعفر کاشاني  و هر کسي که بتواند به  راه آهن کمک کند دعوت کرد.ايشان به من هم پيشنهاد داد  اما چون در هيات مديره  باشگاه پرسپوليس حضور دارم  نتوانستم در خدمت باشگاه شان باشم.با اين حال گفتم هر کمکي از دستم بر بيايد انجام مي دهم.حالا نه راه آهن بلکه هر جايي بشود به فوتبال کشورمان خدمت مي کنم چون به فوتبال مان احساس دين دارم.من  از فوتبال چيزي نمي خواهم چون کارم طبابت است اما  با تحصيلات و آموخته هايي که دارم  مي خواهم به فوتبال کشورم خدمت کنم.»
عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چرا جلسه اين هفته هيات مديره اين باشگاه تشکيل نشده مي گويد:« يادم نيست صبح دوشنبه يا شب قبلش بود  که با من تماس گرفتند و گفتند جلسه کنسل شده  است.موضوعاتي در باشگاه مطرح است  که بالاترينش اسپانسرينگ  بوده اما وقتي مساله اي مطرح نباشد جلسه اي هم تشکيل نمي شود.»
وي در پاسخ به اين سوال که مگر مي شود باشگاهي مثل پرسپوليس در بحبوحه مشکلات مالي مساله اي براي مطرح کردن در هيات مديره نداشته باشد مي گويد:«  مطمئنا کارگروهي که از خود هايت مديره  براي پيگيري مسائل اقتصادي مشخص شده اند  اين بحث را دنبال مي کنند و به نتيجه هم خواهند رسيد.»
زادمهر در پاسخ به اين سوال که چه کساني عضو اين کارگروه هستند مي گويد:« اجازه بدهيد من حرفي نزنم چون باشگاه سخنگو دارد و بهتر است ايشان صحبت کنند.»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیدان و بازیکنی که هنوز از جذبش نا امید نشده
  تا حالا حرفی در مورد لغو لیگ زده نشده
  پهلوان‌زاده: پولی در شطرنج گم نشده است
  نکونام:وقتی مسابقه‌ای برگزار نشده چرا باید تمام دستمزدمان را بگیریم؟
  سرپرست تیم استقلال: سند مالی به میلیچ و دیاباته داده‌ نشده است
  فرامرزیان: هنوز تصمیمی برای پرداخت حقوق المپیکی‌ها گرفته نشده است
  یک ریال پول هم به باشگاه صنعت نفت آبادان واریز نشده است
  رئیس فدراسیون والیبال: فسخ قرارداد کولاکوویچ قطعی نشده است
  هیچ ورزشکاری تا امروز به کرونا مبتلا نشده است
  سرمربی رقیب استقلال هنوز برکنار نشده!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان