امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این همه سکه رو یه جا دیده بودی؟؟!!

بانکی در سوئیس گاوصندوقی را به حراج گذاشته که با پیش از ۸ میلیون سکه پر شده است.
افرادی که پول زیادی دارند بالاخره می توانند تا رویای شنا کرد در پول را برای خود به واقعیت تبدیل  کنند.
این اتاق که با ۸ میلیون سکه ۵ سنتی سوئیس پر شده است ارزشی معادل ۴۵۰ هزار دلار دارد و اکنون به بالاترین پیشنهاد در حراجی به فروش می رود.

این تعداد سکه با این گاوصندوق پیشتر در یک تبلیغ در مورد شغل هایی با حداقل حقوق استفاده شده بود.

فردی که این گاوصندوق را خریداری کند می تواند کل گاوصندوق با محتویاتش را به مقصد دلخواه منتقل کند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همه سکه رو یه جا دیده بودی؟؟!! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، shayruan ، Shervin_ST ، مرضیه 79 ، gole_pazhmorde ، majede ، تیک تاک13 ، bakhi ، PįŋK ĞįŘł ، AعطریناA ، Titiw ، Mahshid80 ، A General ، ~~SARA:HIVA~~ ، °negara° ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Mαяѕє ، ناز خوشگله ، نفس♥♥♥ ، KaTwO ، Venus.M ، محسن پلنگ ، TARA* ، یاسی@_@ ، Brooklyn Baby ، yenafar ، @پوریا@ ، vampire whs ، M.AMIN13 ، آرشاااااااام ، nazanin jon ، R@H@ joon ، ترنج 15 ، roya15 ، sama00 ، み£∂ɨע£ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، The moon ، رزایتا
آگهی
وااااااااااااااااای نههههههههههههههههههه..........Idea ماااااااااامااااااااااااااااانcrying
یادداشت کن : دیروز بخشی از تاریخ است!!
فرداهم رمز و رازی بیش نیست !!

امروز هدیه است!!     قدر این هدیه رابدان!!

پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
اااااااااااااااااااا این که اتاق منه نچ هی من به داداشم میگم دوستاتو نیار یواشکی عکس گرفتن لطفا پخش نکنید خوشم نمیادBig Grin
دیگه تمومه...بسمه هر چی شکستم...از خودم از همه خستم...باید از یادم بری...
پاسخ
 سپاس شده توسط KaTwO
نع:|
ولی الآن دیدم ._.*
پاسخ
 سپاس شده توسط PįŋK ĞįŘł
این همه سکه میخوا ی چی کار
خیلی وقت بود نیومده بودم انجمن
واقعا دلم تنگیده بود براش
پاسخ
هَی واااای من: ))
╥﹏╥

پاسخ
آگهی
می خوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم ملت میخوامممممممممممممممم میخوامممممممممممممممممممممممممممممممممم
این همه سکه رو یه جا دیده بودی؟؟!! 1.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شاید بعضی وقتا باید واسه خدا Heart  هم مثل این کودک دلسوزی کرد،فقط به فکر خودت نباش!!!!!!!
پاسخ
خبر ها میزاشتی بهتر بود
پاسخ
تو سایتا ی دیگه هست مل خیلی وقت پیشه.
نه خدا 
 مارو میخواد.  

نه شیطون 
جرئت نزدیک شدن بهمو ن رو داره

پاسخ
نــــــــه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بچه بودی..............؟
  بررسی مشکلات دیده شده برای تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار
  کسی رو مثل مادر دیده بودید؟
  وحشتناکترین انسانی که تا بحال دیده اید+تصاویر
  اگه تو این موقیعت بودی چیکار میکردی جدید
  فکر کن جای این آدمها بودی !!
  عکس های دیده نشده از پدر و مادر خوانندگان معروف
  اگه جای این مرده بودی چه حسی داشتی...؟!!
Smile تابلوهای رانندگی این شکلی دیده بودید؟
Exclamation هات داگ سیاه+عکس....خدایی دیده بودی تاحالا...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان