امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاقبت تلخ افراط در چالش سطل آب یخ!

به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز، افراط در ایده چالش سطل آب یخ که به تازگی در سراسر دنیا گسترش یافته و حتی شخصیت های سیاسی و چهره های سرشناس هنری هم در آن شرکت می کنند، دو نفر از داوطلبان این چالش را در آستانه مرگ قرار داد. 

عاقبت تلخ افراط در چالش سطل آب یخ! 1

به نقل از دویچه وله، افراط در چالش ریختن سطل آب یخ بر سر، دو داوطلب این چالش را به مرگ نزدیک کرد.
داوطلب نخست که جوانی بلژیکی بود از مرز ریختن سطل آب یخ بر سر خود فراتر رفت و به ریختن آب یخ از هواپیما از ارتفاع 22 پایی متوسل شد و مقدار زیاد آب و وزن سنگین آن که به حدود 3300 سطل می رسید، چنان ضربه ای به وی وارد کرد که او را تا آستانه مرگ پیش برد.
داوطلب دوم این چالش نیز فردی بود که با افراط در این زمینه سعی کرد که با بولدوزر آب سرد روی سر خود بریزد؛ اما یک اشتباه ساده از سوی راننده بلولدوزر باعث برخورد بیل بولدوزر با سر وی و سپس ریختن آب بر بدنش شد  که در نتیجه وی هم تا دم مرگ پیش رفت.
شایان ذکر است که هدف از ایده چالش ریختن سطل آب یخ بر سر که به صورت جنون آمیزی در سراسر دنیا گسترش یافته، جمع آوری کمک برای تحقیقات در زمینه بیماری اسلکروز جانبی میوتروفیک است.
در این چالش، یک سطل آب یخ بر سر داوطلبان کمک به صندوق مخصوص تحقیقات درخصوص این بیماری، ریخته می شود و هدف از این اقدام سمبولیک جمع آوری کمک بیشتر برای این تحقیقات به شیوه ای جالب توجه است.
طبق گزارش العالم، با این شیوه تاکنون میلیون های دلار برای تحقیقات در خصوص این بیماری جمع آوری شده است زیرا این ایده به اندازه گسترش یافته که بسیاری از چهره های سیاسی و هنری سرشناس دنیا از جمله جرج  دبیلو بوش، جستین تمبرلیک هنرپیشه معروف، لیدی گاگا خواننده و مارک تسوکبرگ بنیانگذار فیس بوک و بیل گیتس در آن شرکت کرده اند.

دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط _PαяαиÐ_ ، دختر شاعر ، ALI REZA J ، Son of anarchy ، PISHY ، sober
آگهی
واقــعـآ ._. ?!    |: ..!

آخـــی )) :
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
جنبه ندارن ملت :|..

ب جای اینکارا و ادا ها دو قرون کمک کنید !
پاسخ
منم انجام دادم
3 نفر رو دعوت
کردم
بهشون گفتم همه رو دعوت کنن
اون سه نفر چند نفر از فامیل دعوت کردن Big Grinهمین جوری کل فامیل سنگکوب میکننBig Grin
فلشخور به خاطره ها پیوست! Big Grin
پاسخ
منم شرکت کردم (: !

اما متاسفانه تو سینک ظرفشویی|: !
پاسخ
من هر وقت میرم حموم این کارو میکنم:|
هر 2 روز یکبار:|
پاسخ
آگهی
یکی نیست بگه اخه مگه مجبوری برو کمک مالی درست و حسابی کن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عاقبت عکس گرفتن از روح دختر بچه (عکس)
  پیشنهاد ستاد نانو برای رفع چالش کمبود اعتبارات
  لخت شدن دختر در خیابان و انجام چالش آب یخ + عکس
  عاقبت تلخ برای این دختر جوان بخاطر لیزر زیبایی (عکس)
  دستگیری سه پسر ایرانی بخاطر چالش سگ شدن
  جانسون پس از بازگشت به کار: با بزرگترین چالش از زمان جنگ جهانی دوم روبروییم
  آیا برگزیت برای تجارت پاکستان با اروپا چالش برانگیز است
Sad عاقبت تلخ تلاش سگ برای دوستی با جوجه تیغی + تصاویر
  عاقبت پدر کثیفی که به دخترانش هتک حرمت می کرد
Shocked عاقبت پسری که توسط دوستانش در ساحل دفن شد! + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان