امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گوی جالب با کارگردان مستند مسی: مادربزرگ، شاخص ترین چهره زندگی مسی است

هورمون درمانی اتفاقی که توانست از یک بچه معمولی یک نابغه بسازد و اگر هورمون درمانی نبود شاید اصلا دنیای فوتبال بازیکنی به نام مسی را نمیدید.
گفت و گوی جالب با کارگردان مستند مسی: مادربزرگ، شاخص ترین چهره زندگی مسی است 1نیلوفر کنگرانی-در پشت صحنه زندگی مسی چه گذشته است؟ این سوالی است که شاید با مستندی که درباره این بازیکن ساخته شده بتوانیم کمی به جواب دست پیدا کنیم. مصاحبه الکس دی لا ایگلسیا، کارگردان اسپانیایی این مستند را با سایت اسپرت میخوانید:
-فردی مثل شما که اهل فوتبال نیست چطور توانسته فیلمی در مورد مسی بسازد؟ این مساله مثل این است که شما بخواهید فیلمی در مورد رستوران آرزاک(یکی از معروفترین رستورانهای دنیا) بسازید و به شما بگویند باید حتما آشپز باشید. من زمانی که فیلم پردیتا دورانگو را ساختم برای اولین بار به مکزیک رفتم و با این که شناختی از آنجا نداشتم از همه جا عکاسی کردم و اولین تصوراتم را بوجود آوردم. فکر میکنم این روش باعث جذابتر شدن فیلم میشود.
به نظر شما چه کسی بیشترین نقش را در موفقیت مسی داشته است؟
مادربزرگش. مسی اصلا بچه استثنایی نبوده. او یک کودک لاغر و ضعیف بود که پدر و مادربزرگش کمک بسیارزیادی برای پیشرفت او کردند. بخاطر همین است که مسی همیشه قبل از هر مسابقه به مادربزرگش ادای احترام میکند.
چرا مسی و هیچ کدام از اعضای خانواده اش در این مستند حضور نداشتند؟
آنها ابتدا نمیخواستند در این مستند حضور داشته باشند اما بعد از این که یک بار فیلم را دیدند همکاری کردند و حتی خواستند مصاحبه ای با مسی در این مستند داشته باشم که من قبول نکردم بخاطر این که این مصاحبه میتوانست مستند بودن کار من را خراب کند. گفت و گوی جالب با کارگردان مستند مسی: مادربزرگ، شاخص ترین چهره زندگی مسی است 1
چه چیزی در مسی شما را بیشتر از همه چیز تحت تاثیر قرارداد؟
بحث هورمون درمانی مسی. اتفاقی که توانست از یک بچه معمولی یک نابغه بسازد و اگر هورمون درمانی نبود شاید اصلا دنیای فوتبال بازیکنی به نام مسی را نمیدید.
در فیلم هیچ کس در مورد مریضی مسی صحبت نمیکند
بله در فیلم کسی در این مورد صحبت نمیکند. این یک مستند در مورد مسی و کسانی است که دوستش دارند و به بعد فوتبالی زندگی مسی میپردازد نه به بعد زندگی شخصی.
گفت و گوی جالب با کارگردان مستند مسی: مادربزرگ، شاخص ترین چهره زندگی مسی است 1
مارادونا هم در یک فایل تصویری در فیلم ظاهر میشود.
من دوست داشتم او را در فیلمم داشته باشم اما نشد. به هر حال مارادونا بخشی از تاریخ آرژانتین است و باید به هر نحوی از او در این فیلم یادی میشد
گفت و گوی جالب با کارگردان مستند مسی: مادربزرگ، شاخص ترین چهره زندگی مسی است 1
پاسخ
 سپاس شده توسط [ niki ]
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تاریخ‌سازی وفایی؛ قهرمانی جهان تقدیم به مادربزرگ!
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود
  سرخیو راموس: این بزرگ ترین درد و غصه زندگی من است!
  فکری برای نیم فصل دوم تغییر چهره داد(عکس)
  چهره جدید کاپیتان شجاعی با سبیل! (عکس)
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  توصیه جدید علی کریمی؛در زندگی مثل کله‌پاچه باشید/عکس
  داستان عجیب انتخاب چهره سال یک رشته ورزشی در پیج اینستاگرام با 1600 فالوئر!
  خصوصیت اخلاقی جالب محبوب‌ترین بازیکن این روزهای استقلال
  طراحی چهره فرهاد مجیدی با توپ رنگی/عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان