امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمی‌کنم بتواند مدت زیادی مربی بماند

نویسنده اسپانیایی کتاب «Herr Pep» معتقد است که سرمربی بایرن‌مونیخ را نمی‌توان به افکار طالبانی متهم کرد.
نمی‌کنم بتواند مدت زیادی مربی بماند 1به نقل از «مارکا»، مارتی پرارناو قبل از اینکه خبرنگار شود، ورزشکار المپیکی و دارنده رکورد پرش ارتفاع اسپانیا بود. او به تازگی کتابی با عنوان «Herr Pep»، سفری به قلب پپ گواردیولا منتشر کرده است.
نمی‌کنم بتواند مدت زیادی مربی بماند 1پرارناو اظهار داشت: گواردیولا خیلی به حرف‌های کادر فنی و بازیکنانش گوش می‌دهد و دائما با آنها مشورت می‌کند. بر خلاف آنچه بیشتر مردم فکر می‌کنند او مثل طالبان فکر نمی‌کند. یادم می‌آید در یک مسابقه مقابل اشتوتگارت او گفت: «بچه‌ها توپ را از جناحین روی دروازه ارسال کنید و با ضربه سر آن را به گل تبدیل کنید.» آنها برنده شدند و پس از آن من به او گفتم: « شما به سبک پپ بازی نکردید.» او پاسخ داد: «ما مجبور بودیم برنده شویم.» با این وجود او هنوز به همان شیوه فوتبال بازی کردن اعتقاد دارد.
وی ادامه داد: برنامه بازی پپ، یک برنامه برای پیشرفت تیم، یک انجیل که او جزء به جزء و روز به روز از آن تبعیت می‌کند، در ذهن او است، به طوری که بازیکنان کم‌کم یاد می‌گیرند از آن استفاده کنند.
پرارناو خاطرنشان کرد: بازی مقابل رئال مادرید در آلیانس‌ آره‌نا شکست سختی برای او بود اما فقط یک شکست بود، چیزی که برای هر مربی اتفاق می‌افتد و پپ هم این تجربه را داشت.
وی اضافه کرد: پپ همیشه انرژی زیادی از لحاظ ذهنی و بدنی مصرف می‌کند. این باعث می‌شود که من فکر کنم او نمی‌تواند با این شیوه برای مدتی طولانی مربیگری کند. او اکنون ۴۳ ساله است و من نمی‌توانم ببینم که ۱۰ سال دیگر هدایت یک تیم دیگر را در دست داشته باشد
نمی‌کنم بتواند مدت زیادی مربی بماند 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  ادعای خبرنگار عراقی: کی روش مربی عراق می شود
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  آلکنو: مربی که قول نتیجه دهد، شارلاتان است!
  نکونام مربی العین را از کار بیکار کرد
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا
  طارمی: بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشتم/ رویای من بازی در اروپا بود
  علیرضا بیرانوند زیادی خوش‌بین است؟
  زلاتان: من در میلان، رئیس، مربی و بازیکن هستم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان