امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مزرعه رایگان من چیست ؟؟

Heart 
بازی اینترنتی مزرعه رایگان من ؟

مزرعه دار حرفه ای شو! بازی اینترنتی تحت مرورگر مزرعه رایگان من تمام نیاز های تو رو واسه مزرعه داری برآورده میکنه. توی کشتزارت میوه و سبزی بکار و به حیوونات غذا بده. از حیوونات نگهداری کن و طویله رو گسترش بده! گوسفندای پشمالو، گاو های شنگول و زنبور های وز وزو منتظر تو هستن که ازشون مراقبت و نگهداری کنی!

حالا وقتشه که سری به شهرک گاو ها بزنیم.میز های انجمن مزرعه داران منتظره که واردش بشی و با همکاری بقشه مزرعه دارا درخواست ها رو تکمیل کنی! به مغازه ابزار آلات برو و وسائل تزئینی واسه دکوراسیون مزرعه ات بخر. مشتری ها توی مزرعه صف کشیدن تا محصولات طبیعی تولیدی ات رو بخرن. چشم انداز مزرعه ات رو زیبا کن و اونو به دوستات نشون بده تا از کلبه و مزرعه ات دیدن کنن و بهش امتیاز بدن. به شهرک آرزو ها برو و دستور پخت غذا بخر و اونو توی کارگاه اسیاب تبدیل به مولد نیرو کن. از مولد نیرو برای کاهش زمان تولید و افزایش میزان محصولات کشاورزی مزرعه ات استفاده کن.

در این بازی که براساس یک مدل اقتصادی واقعی شبیه سازی شده است، هوش اقتصادی و مدیریت ات بالا میره! نیازی به دانلود یا نصب برنامه اضافی نیست. از هر کجا و با هر وسیله ای که به اینترنت متصل باشه میتونی مزرعه ات رو مدیریت کنی! بازی مزرعه رایگان من محبوب ترین بازی اینترنتی مدیریت مزرعه در دنیا هست که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان داره.

این بازی که ساخت شرکت آپجرز آلمان میباشد در 23 کشور دیگر دوبله شده است.

بازی علارقم طرح ساده و بچه گونه اش بازی بسیار پر هیجانی هست طوری که افراد زیادی که گروه سنی انان از 12 ب +20 سال هست در حال انجام این بازی هستند.

مرحل اولیه بازی بسیار ساده و بچه گونه هست ولی با بالا رفتن مرحله و آزاد شدن امکانات بازی پی میبرید که یکی از بهترین بازی های آنلاین تحت وب هست.

پیشنهاد میکنم اگر بازی نکردید حتما یک سری به بازی بزنید.

مزرعه شخصی ات رو بساز و بزرگترین مزرعه دار اینترنتی بشو! هویج، ماست بز، آب نبات یا روغن سیر خوشمزه - وقتی که شروع به تولید محصولات کشاورزی، دامی و کارخانه ای طبیعی بکنی، مشتری ها از همه جا برای خرید محصولاتت توی مزرعه صف می کشن!

میوه بکار، سبزیجات و گل میروارید برای غذا دادن به غاز هات پرورش بده!

چشم انداز مزرعه ات رو طراحی کن و روی چمن های سرسبز مزرعه ات دراز بکش و استراحت کن!

در بازار شهرک گاو ها با سایر بازیکنان معامله کن، ستون تبلیغات را برای کسب مشتری بیشتر کرایه کن و از فروشگاه ابزار الات وسائل مورد نیازت رو تهیه کن!

یک انجمن مزرعه داران تشکیل دهید و از دوستان تان بخواهید که با هم درخواست های انجمن را تکمیل کنید!

با سایر انجمن های مزرعه داران رقابت کنید و مجسمه های چوبی بزرگ حیوانات را بسازید!

از ساعت دیواری تجملاتی تا میز شیشه ای لوکس - دکوراسیون کلبه رو با سلیقه خودت تزئین کن

حیوانات خانگی را در کلبه ات نگهداری کن و دکوراسیون کلبه ات رو هر چند وقت یکبار تغییر بده!

اره، چکش و الوار های تراش خورده، صندوق های حصیری، قاشق های چوبی و جارو ... همه و همه در جنگلبانی شما!

کف پوش کلبه و اسب چوبی خودت رو بساز!

از دستیار کشاورز به یک کشاورز حرفه ای تبدیل شو و یک امپراطوری مزرعه داری واقعی رو شروع کن!

پشت تراکتورت بشین و به مزرعه ات رسیدگی کن تا از مزرعه داری لذت ببر!

تصاویری از بازی

مزرعه رایگان من چیست ؟؟ 1

* دوستانی ک در سرور 1 این بازی هستید ب انجمن One Direction بیایید *
پاسخ
 سپاس شده توسط مریم2222 ، esiesi ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
اومدم واسه استخدام تو انجمنBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان