امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست برای -- بازی اندروید

سلام.اگه بلدید کلش آف کلنز رو با کامپیوتر از طریق سایت ها که خیلی ها اینجوری Hک کردن Hک کنید لطفا برای منم Hک کنید.اسم تو بازی۸۸Oh@۸۸@d دقت کنید به جای حرف ام انگلیسی دوتا هشت فارسی گذاشتم که بین اونها فاصله نیس اما اینجا انگاری فاصله هس.اگه میشه Hک کنید.پول یا اکسیر نمیخوام فقط الماس.ششصد هزار تا الماس کافیه.پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
  Heart B0z0rG Heart

سپاس شده توسط ش ش ش شیطونک 16 ، "تنها" ، sϻσκε ϐσψ ، Aiden Pearce
آگهی
خیلی راحتی چیز دیگه ای نمی خوای می خوای بگو ها راحت باش
 سپاس شده توسط "تنها"
(08-09-2014، 18:41)ش ش ش شیطونک 16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه جون خیلی ها گرفتن الماس و پول تو گوگل سرچ کن undetected clash of clans hack برات میاره خیلی ها زدن انقد گرفتیم فقط نمیدونم چجوری Hک کنم نام کاربری زدم میزان الماس رو زدم میگه باید یه کاری کنی بعد یه کد میده کد رو وارد کنی تمومه
  Heart B0z0rG Heart

(08-09-2014، 18:41)ش ش ش شیطونک 16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا بی احترامی نکنید
وقتی چیزی نمی دونی الکی نظر نده
یا جواب بده و یا سپاس بدئه و برو بیرون

شرمنده دوست زیز من هم به دنبال همچین کاری بودم ولی نمیشه به این کاربران اعتماد کرد
معروف ترین سایت اندرویدی تو ایران apktops هست
اگر راه حلی باشه حتما این سایت میزاشت ولی نزاشته حتی این سایت Hک هایی گزاشته که توی هیچ سایته خارجی نبوده
ولی خوب به نظر میاد که اون افراد الکی گفتند
درخواست برای -- بازی اندروید 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
دوست عزیز به این لینک برین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.clashofclanhacks.com/online/
درخواست برای -- بازی اندروید 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
بی کیفیت
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان