امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخـــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــــــر

ﺩﺧﺘﺮﯼ ﮐﻪ ﭘﺮﻭ ﻧﺒﺎﺷﻪ ...
ﺗﺨﺲ ﻧﺒﺎﺷﻪ ...
ﺳﺮﺗﻖ ﻧﺒﺎﺷﻪ ...
ﺷﯿﻄﻮﻥ ﻧﺒﺎﺷﻪ ...
ﺣﺎﺿﺮ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺒﺎﺷﻪ ...
ﺑﺎ ﺧﻨﮓ ﺑﺎﺯﯾﺎﺵ ﻧﺨﻨﺪﻭﻧﺪﺕ ...
ﺍﺯﺕ ﭘﺎﺳﺘﯿﻞ ﻧﺨﻮﺍﺩ ...
ﺑﺪﻭﻧﻪ ﺣﻖ ﺑﺎﺗﻮ ﺍﻣﺎ ﺑﺎﺯﻡ ﭘﺎﻓﺸﺎﺭﯼ ﮐﻨﻪ ...
ﮔﺎﺯﺕﻧﮕﯿﺮﻩ ...
ﮐﻞ ﻟﺒﺎﺳﺘﻮ ﺭﮊ ﻟﺒﯽ ﻧﮑﻨﻪ ...
ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺯﻧﮓ ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ ﭼﺸﺎﺷﻮ 4 ﺗﺎﯾﯽ ﻧﮑﻨﻪ ﺗﻮﮔﻮﺷﯿﺖ ...
ﺑﻪ ﺣﺮﻓﺎﺕ ﮔﻮﺵ ﮐﻨﻪ ...
ﺑﺪﻭﻥ ﺩﺧﺘﺮ ﻧﯿﺴﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﺩﯾﻨﯿﻪ .....

به سلامتی هر چی دختر شیطونه
دخـــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــــــر 1
مَن هَمینَم...نَه چشمآטּ آبــﮯ دارَم...نه کفشهآﮮ پآشنِه بُلنَد... هَمیشِه کَتآنـﮯ مـﮯ پوشَم عِشوه ریختَن رآ خوب یادَم نَداده اَند... وَقتـﮯ اَز کِنارَم رَد میشوﮮ ، بوﮮ اُدکُلنَم مَستت نمیکُند... . نگرآטּ پآک شدטּ رُژ لَب و ریملَم نیستَم ... لآک نآخن هآیم اَز هزآر مترﮮ داد نمیزَند. گآهـﮯ اَز فَرط غُصّه بلنَد دآد میزَنم خدآیَم رآ بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم....... و بَعضـﮯ آدم هآﮮ اَطرافَم رآ هَم بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم بَلد نیستَم تآ صُبح پآﮮ گوشـﮯ پِچ پِچ کُنم " من " اَگر بگویَم دوستَت دآرَم....... دوست دآشتَنم حَد ومَرزﮮ ندآرَد مَن خآلِصآنه هَمینَم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ALONE GIRL~ ، Nυмв ، *!hasti!* ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، ຖēŞค๑໓ ، ŁŪ¢ĩƒ£Ŕ ، mahru ، **zeinab** ، االنا
آگهی
خخخخ پاستیل497
پاسخ
عاغا این لوس بازیآ ... >_<
سپاس ._.
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(29-09-2014، 17:36)||... アՏՎՇɧԾ ...|| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاغا این لوس بازیآ ... >_<
سپاس ._.
Heart
مَن هَمینَم...نَه چشمآטּ آبــﮯ دارَم...نه کفشهآﮮ پآشنِه بُلنَد... هَمیشِه کَتآنـﮯ مـﮯ پوشَم عِشوه ریختَن رآ خوب یادَم نَداده اَند... وَقتـﮯ اَز کِنارَم رَد میشوﮮ ، بوﮮ اُدکُلنَم مَستت نمیکُند... . نگرآטּ پآک شدטּ رُژ لَب و ریملَم نیستَم ... لآک نآخن هآیم اَز هزآر مترﮮ داد نمیزَند. گآهـﮯ اَز فَرط غُصّه بلنَد دآد میزَنم خدآیَم رآ بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم....... و بَعضـﮯ آدم هآﮮ اَطرافَم رآ هَم بآ تَمآم دُنیآ عَوض نمیکُنم بَلد نیستَم تآ صُبح پآﮮ گوشـﮯ پِچ پِچ کُنم " من " اَگر بگویَم دوستَت دآرَم....... دوست دآشتَنم حَد ومَرزﮮ ندآرَد مَن خآلِصآنه هَمینَم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв
هیچ چیز گاز نمیشه ^__-
پاسخ
Big GrinBig GrinHeart

دخـــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــــــر 1دخـــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــــــر 1

پاسخ
آگهی
من نمی دونم چرا ما ها که همش اذیت می کنیم و می خندیم همه فکر می کنن مشکلی نداریم نه اتفاقا خیلی بیشتر از شما ها مشکل دارین
به سلامتی قشنگترین موسیقی دنیا یعنی صدای قلب کسی که همه ی زندگیمهHeartHeart
پاسخ
من داداشمو گاز میگیرم.دستاش همیشه قرمزه.انقد کیف میدهTongueTongueTongueTongueTongue
پاسخ
والا من که همچین دختری نیستم...
خخخ
چیکار کنم دیگ
از پاستیلم بدم میاد...کسی رو گاز نمیگرم اصن رژلب نمیزنم ک بخوام لباس کسی رو رژلبی کنم ... حال و حوصله شیطونی رو هم ندارم..
ی خورده شوخم .. و گاهی اوقات بی حال و ساکت...کلا ادم غیرعادی ای ام یه روز ناراحت یه روز شاد ی روز شلوغ یه روز ساکت...Angel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان