امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنایه و واکنش تتلو پس از انتشار عکسش با خسرو حیدری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنایه و واکنش تتلو پس از انتشار عکسش با خسرو حیدری 1
واکنش خسرو حیدری به انتشار عکسش با تتلو + بیانیه امیر تتلو
 تقریبا همه این موضوع را قبول دارند که خسرو حیدری یکی از بی حاشیه ترین بازیکنان فوتبال ایران است.
به گزارش آخرین نیوز، با این همه، انتشار عکسی از او در کنار یکی از خواننده های زیرزمینی به نام امیر تتلو که طرفدار پرسپولیس است، حاشیه هایی برای او ایجاد کرده به خصوص آنکه این عکس در صفحه فیس بوک تتلو هم منتشر شده است.
دیروز یکی از صفحات منتسب به مدافع هافبک ملی پوش استقلال از قول حیدری نوشته: این خواننده دوست صمیمی من هستش.من اصلا از رپ چیزی سر در نمیارم و علاقه ای به شنیدنش ندارم.موسیقی پاپ رو ترجیح میدم.من همیشه از حاشیه دوری کردم و همیشه دنبال این بودم که بتونم به تیمم کمک کنم.این حاشیه سازی ها من رو پیش مردم کوچیک نمیکنه.فکر نکنم دوستی من با این خواننده ربطی به کسی داشته باشه.
بیانیه امیر تتلو در حمایت از خسرو حیدری!
بعد از انتشار عکس خسرو حیدری با امیر تتلو در بعضی سایتهای خبری چند روزنامه عکس او را روی جلد روزنامه چاپ کردند که اعتراضات زیادی را در پی داشت و ظاهرا در برخی از روزنامه‌ها با انتقاد از خسرو همراه بود. با این حال تتلو در صفحه فیسبوکش از بازیکن استقلال حمایت کرد و نوشت:
 «کامنتا رو می‌دیدم که خیلی از هوادارای خسرو و هوادارای استقلال و خیلی دیگه از جمله یک  روزنامه خسرو رو اذیت کردن سر عکس با ما!!! خواستم بگم که خسرو اصلا از آهنگای من خوشش نمی‌یاد و اصلا نمی‌دونه رپ یعنی چی!!! بیچاره همش سر تمرینشه!!! ولی من عاشق بازیشم و هوادارش!!! ازش خواستم باهام عکس بگیره!!! حالا من آدم بدی هستم اوکی!!! من زیرزمینی اوکی!!! به این بیچاره چه ربطی داره؟! ایشون موظفه دل هواداراشو بدست بیاره و با همه عکس بگیره!!! انقد سر یه ادم به قول خودتون زیر زمینی اعصاب یه قهرمان ملی رو بهم نریزید، اونم دم بازی‌های آسیایی و جام جهانی. اینا با اعصاب خراب و حاشیه چطوری پرچم کشور ببرن بالا! در اخر من از جامعه فوتبال و مسئولین معذرت می‌خوام! اصلا دوست نداشتم ذهن بچه هامون قبل جام جهانی حتی یه ذره خراب شه و قول می‌دم علی کریمی رو دیدم ازش نخوام باهام عکس بگیره!!!»
[url=http://www.akharinnews.com/][/url]
دیگه تمومه...بسمه هر چی شکستم...از خودم از همه خستم...باید از یادم بری...
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، هستی0611
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تتلو از عرش تا فرش
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  واکنش متولدین هرماه پس از بیدار شدن
Tongue واکنش رئیس جمهور های مختلف جهان در مقابل فحش مادر
  واکنش همسر حصین به آهنگ فیک حمید صفت
  متن اهنگ کاریکاتور تتلو
  عینک دودی با برند امیر تتلو به بازار اومد!
  واکنش مردم در برابر عمل پادشاه
Shocked امیر تتلو دردادگاه انقلاب+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان