امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حادثه دردناک برای زن و شوهر جهانگرد

یک زن و شوهر که سفری 5 ساله به دور دنیا داشتند دو روز پس از بازگشت به خانه خود در سانحه تصادف با قطار چند متر آنطرف تر از خانه خودشان کشته شدند.
دنیلا ویز و نامزدش دانیل اولتر هردو 38 ساله هستند و با ماجراجویی و روحیه شجاعانه ای که داشتند بسیاری از مناطق پر خطر دنیا را پشت سر گذاشتند. آنها در سفر 5 ساله شان از آسیا ، خاور میانه و افریقای جنوبی دیدن کردند اما درست نزدیک خانه شان در سوئیس در سانحه ای دردناک جان باختند. دانیل در محل حادثه جان باخت و دانیلا بعد از رسانده شدن به بیمارستان درگذشت.

مادر 70 ساله دانیلا میگوید: وقتی آنها در سفر بودند مدام دلشوره داشتم و میدانستم که آنها در مکان های پرخطری رفت و آمد دارند. زمانیکه شنیدم آنها به خانه بازگشته اند خوشحال شدم و نگرانی ام اندکی کمتر شد اما هرگز تصور نمیکردم این اتفاق شوم درست پشت درخانه خودمان رخ دهد.

او تنها فرزند ما بود و از دست دادن او برای من بسیار دردناک و سخت است. زمانیکه پلیس ساعت 1:30 بامداد زنگ خانه را به صدا در آورد تصور کردم او کلید را جا گذاشته است و زمانیکه خبر مرگ او را به من دادند نفس کشیدن برایم سخت شد.

او و نامزدش زوج خوبی بودند و واقعا برازنده یکدیگر بودند و مطمئن بودم می توانستند بسیار خوشبخت باشند. آنها در سال 2005 با هم آشنا شده و عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند . تصمیم گرفتند کارشان را رها کرده و عشقشان را در سفری دور دنیا با هم شریک شوند.

دانیلا بعد از 5 سال از آغاز سفر به خاطر مشکل دندانهایش تصمیم گرفت به سوئیس بازگردد تا آنها را درمان کند. دانیل برای او کاری پیدا کرده بود و آن شب آندو برای صحبت در این مورد به خارج از خانه رفتند. یک شاهد میگوید این زوج به قدری سرگرم گفتگو بودند که متوجه رسیدن قطار نشدند و زمانی آن را دیدند که بسیار دیر بود.
سکوت سرشار از سخنان ناگفته است، از حرکات ناکرده... اعتراف به عشق‌های نهان و شگفتی‌های بر زبان نیامده

فردای من، خیلی وقته که گذشته ازش / آب شدُ ریخت روی گونه‌های من

مثل دونه‌های برف / مهم نیست چی می‌شه بعدش / این مهمه که هنوز زندم

من همونم که بعدِ مرگش / همه می‌گن که هنوز زنده‌ست

من اَشکامُ به‌تو دادم / دیدم چشما همه تو خوابن

قبر ساختم از اُتاقم / نفسم حبس شد / بدنم سر شد / ولی روحمُ گرم نگه داشتم رو اجاقمم

من همیشه بازنده بودم روی کاغذ / ولی همیشه جلو رفتم توی راهم

این دنیا با من بَد بود / تاسم عددش کم بود / هنوز نباختم این غمارُ نه نه

پاسخ
 سپاس شده توسط T A R A ، ★☆❤❤❤angel_love❤❤❤★☆ ، amirhossein1 ، LIGHT ، ghazal.k
آگهی
چه غم انگیزConfused
پاسخ
dadash ba ehsasate ma bazi nakon kheyli narahat shodam
پاسخ
وااااااااااااای نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حادثه دردناک برای زن و شوهر جهانگرد 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
(22-09-2012، 14:55)bitta888 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه غم انگیزConfused

موافقم بیتا
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس وقتی زن یا شوهر مجازه در بغل کس دیگه ای بخوابه طنز+18خخخ
Bug فقط برای همین امشب، تصور کنیم که زن و شوهر هستیم*طنز*
  هدیه ی شگفت انگیز عروس به مادر شوهر
  داستان و ماجرای ترسناک واقعی رستوران مردگان (روح و جن 18+)اتفاق عجیب برای زن و شوهر د
  زن 39 ساله که 54 بار شوهر کرده!!! + تصاویر
  در انتظار شوهر ایده اللللللل
  دختر 19 ساله چینی دربدر به دنبال شوهر می گردد!
Exclamation باور میکنید این مرد کوچک شوهر این زن زیباست؟!! (تصویری)
  تفاوت قد بسیار زیاد این زن و شوهر (عکس)
Heart رمان زیبای عشق دردناک(بهتون قول میدم ازش خوشتون میاد)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان