امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انواع داداش برا دخترا !!

Smile 
انواع داداش برای دخترای امروزی!!

انواع داداش برا دخترا !! 1

اصولا دخترهای این زمونه هفت - هشت نوع داداش دارند. هر کدوم از داداشاشونو هم واسه یه کاری میخوان.

داداش شماره یک: بچه پولدار
ماشین داره، رستوران خوب میرن باهم! اینترنت 24 ساعته مجانی هم بعنوان اشانتیون بهشون میده.

داداش شماره دو: یه پسر رومانتیک
خوراک درددل بشینن نصفه شبها با هم درد دل کنن و گریه کنن با هم.

داداش شماره سه: بچه خلاف و شر چت روم
هر پسری بخواهد تو اینترنت اذیتشون کنه، خان داداش جون حالشو میگیره.

دادش شماره چهار: از نوع هنری
خوراک رفتن باهم به سینما، تئاتر و موزه و محافل نقد فیلم. بلیط جشنواره فجرشون تضمینیه. موهای این مدل داداش ترجیحا بلنده. به اضافه ریشهایی مدلدار!

داداش شماره پنج: خوش تیپ
خوراک اینه که ببره با خودش به دوستاش پز بده بگه: نگاه کنین، چه داداش جیگری دارم! داداش من خیلی خوش تیپه!

داداش شماره شش: بچه معروف
هر هفته پنجشنبه ها یه پارتی دعوتت می کنه. رقصشم خوبه. همه مدله بلده برقصه!

داداش شماره هفت: متخصص کامپیوتر
هر وقت کامپیوترت خراب شد و گند زدی به سر تا پای سخت افزار و نرم افزار و هرچی افزار داداش جونت میاد برات درست میکنه!

داداش شماره هشت: بچه مثبت
بچه مودبیه، وقتی میری باهاش بیرون لپهاش سرخ میشه.مامانت عاشق این جور پسراست

بچه ها، بزرگا لطفا برگ چغند نباشید سپاس و نظر بزارید دیگه !!
HeartHeartHeartHeart
^________________^
دیروز پینوکیو آدم شد. امروز آدم ها پینوکیو.
من از عاقبت مادربزرگ میترسم اگر فردا شنل قرمزی گرگ شود!

پاسخ
 سپاس شده توسط mahru ، sevda21 ، جیگیل ، بی کس2 ، (-_-) ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، sev sevil ، bieber fan ، االنا ، WARLAIK POURIYA ، ᖇᗩᖺᗩ ، مونس جون ، اذیتا ، hpln ، Iran Girl ، آرامش ، nEw$hA***sH ، مریم14 ، golbarg00 ، negooli ، tak dokhie eblis ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~ArTaBaNoOs~ ، Shervin_ST ، S.P.M.M ، پفکـــــــ نمکــــی ، sagharvahab ، صنوبر ، خوش تیپ انجمن ، حقوقدان انجمن ، shawkila ، پرنسس ارزوها ، بنستا خوشگله ، parastoo81 ، Dilan ، سلما 15 ، دیوونم میفهمی ؟ ، سروشا ، madmazel doni ، Adl!g+ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، [χσℓσνєѕтєя] ، nafas jo0on ، سوگولی ، .امیرحسین. ، love-raine ، atena2015 ، دختر کره ای ، shahrokh.sh ، Ghazaleh Kaviani ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، Roz77 ، sd17 ، دخمل کره ای ، آوا 2014 ، mobinakhalili1378 ، مهردخت ، sama joon ، zahra HA ، شیدانوظهوری ، دخی بامرام ، btin@ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، **zeinab** ، Niloo2000 ، نیلوفر جوووووووووون ، Sara2014 ، sandi ، atarri ، جيمزباند ، Samaneh77 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، فره ناز ، Archangelg!le ، come on ، سارا خوجله ، raha kian ، ◄Iяαи► ، Mona Jooon ، mr.destiny ، Titiw ، دختر اریایی ، FaTy^_^ ، بامیه2014 ، نفس♥♥♥ ، spark T ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، aliali321 ، Parisa 78 ، F A R D I N ، llamirll ، مائده صادقی ، selena grop ، M ATIN ، hadi0120 ، فسقلی81 ، ×nasim× ، ayda1 ، Mahshid80 ، سارا.s ، ✘Nina✘ ، یاسی@_@ ، dokhi khoooooooobi ، オスイン ، هان هه جین ، Spell † ، پری استار ، *mehrzad* ، ღ narges ღ ، TurK WolF ، sahar af ، یاس گل ، Farimo0o0o ، melodicl ، **elmira** ، 0000000000Aida0000000000 ، setareh80 ، ترینا ، نفس گل ، گریس ، ×ИамеLеsS× ، S @ H @ R ، دختر تاریکی ، مریم ابی ، mahsa-s ، eshg man ، mobina va vanda ، sufiy ، Cute+Girl ، زینب طلا74 ، ژوللی ، پری جون11 ، 4amir4 ، zahra160 ، جی تی ای ، hanyeh..♡ ، فرانه ، n.leito ، All out of love ، sana.v.d ، ⍣Raha⍣ ، nazanin 78 ، ѕтяong ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ყ_ʍ ، @پوریا@ ، yozpalang ، Ɗєя_Mσηɗ ، امیر539 ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
جالب اینه من از همه نوع این داداشا دارم Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl ، tak dokhie eblis ، "تنها" ، dokhi khoooooooobi ، ژوللی
asheghe dadashamam.seeeeeepas
برو برو که خسته از شکستنم من عاصی ازهر عشق و هر دلبستنم/ کبوترم ک پرزدم ز بام تو بیزارم از نامت ب لب اوردنم

پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl ، tak dokhie eblis
خخخخخ
جالب بود
عشق اونجاش قشنگه
که یکیو دوس داشته باشی بعد ندونی اونوقت اونم همون اندازه

******تورو دوس داشته باشه**********Heart
پاسخ
باحال بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
داداش شماره دو: یه پسر رومانتیک
خوراک درددل بشینن نصفه شبها با هم درد دل کنن و گریه کنن با هم.آرمین و سینا واااای اخلاق دارناااااااا
داداش شماره سه: بچه خلاف و شر چت روم
هر پسری بخواهد تو اینترنت اذیتشون کنه، خان داداش جون حالشو میگیره.البته این داداش من بچه خلاف و شر شهرمونه و,اسمشم آرشه

داداش شماره پنج: خوش تیپ
خوراک اینه که ببره با خودش به دوستاش پز بده بگه: نگاه کنین، چه داداش جیگری دارم! داداش من خیلی خوش تیپه!
آینم آرمین و سینا

البته اینا داداشای مجازین نیستن
ولی داداشای تنی هم نیستن....درکل داداشن

پاسخ
آگهی
من پسرم داداشم هستمTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط Alone little Girl ، tak dokhie eblis ، ژوللی
خخخخخخ
پاسخ
من یکیشم ندارمممممممممممممممممممم منم می خوام
به سلامتی قشنگترین موسیقی دنیا یعنی صدای قلب کسی که همه ی زندگیمهHeartHeart
پاسخ
تکراری
دختر بودن یعنی  
.
.
.
.
.
.
.
.
.دنیایی پر از ظرافت دخترانگی 
پاسخ
 سپاس شده توسط tak dokhie eblis

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انواع وال پست در ساختمان‌ها
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  لیست قیمت و فروش ارزان انواع قفل دیجیتال و هوشمند
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  انواع آرایشگاه در زبان انگلیسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان