امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرگ دلخراش نوزاد10 ماهه در جاده مرگ

نوزاد 10 ماهه ای که به دلیل بی احتیاطی والدینش در هنگام خواب، نیمه شب از چادر بیرون رفته بود زیر چرخ های خودروهای عبوری در جاده مرگ استان خراسان شمالی جان داد.

بر اساس اظهارات شاهدان در جاده بجنورد به جنگل گلستان به دلیل نبود استراحتگاه مناسب در مسیر جاده، خانواده ای چادر خود را کنار جاده برپا می کنند تا شب را در آن بگذرانند.

هنگام خواب و در نیمه های شب، نوزاد 10 ماهه آنان به شکل چهار دست و پا از چادر خارج می شود و به وسط جاده می آید.

با توجه به تاریکی جاده، یکی از خودروهای عبوری نوزاد را زیر می گیرد و از روی آن عبور می کند و چون فردی متوجه آن حادثه نمی شود جسد نوزاد تا صبح در وسط جاده باقی می ماند و دیگر خودروهای عبوری ، بدون آن که متوجه باشند از روی جسد آن می گذرند.

جاده بجنورد به جنگل گلستان بیش از نیمی از کشته های تصادفات استان خراسان شمالی را به خود اختصاص داده است که علاوه بر عرض کم و چهار بانده نبودن ، خواب آلودگی رانندگان نیز در بروز تصادفات خونین در این جاده بدون تاثیر نبوده است اما استراحتگاه کافی نیز در این مسیر ایجاد نشده است.
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط ali rm11 ، نگین..... ، negin2000 ، سوگند76 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، tak dokhie eblis ، mahru ، شیطون کوچولو ، ❤уαѕαмιη❤ ، خوشتیپ انجمن ، TurK WolF ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ຖēŞค๑໓ ، باران20 ، shawkila ، ♪neGar♪ ، Amir-al
آگهی
اخییییییییییی بیچاره پدرومادرش الان چی میکشن
مرگ دلخراش نوزاد10 ماهه در جاده مرگ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط سوگند76 ، tak dokhie eblis
تقصیر خودشونه....چون بی دقتی کردن
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
خیلی ناراحت شدم اخه خواهر خودم 1ساله شده
دختر ارومی هستم ولی به موقش خیلی شیک ومجلسی هار میشم
پاسخ
cryingcryingcryingcryingبی چارهConfusedConfused
مرگ دلخراش نوزاد10 ماهه در جاده مرگ 1[/URL]
پاسخ
 سپاس شده توسط tak dokhie eblis ، Amir-al
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط tak dokhie eblis
آگهی
cryingcryingcryingp336
پاسخ
 سپاس شده توسط tak dokhie eblis
cryingSad
چه قدر احمقانه است
از قهوه به آن تلخی انتظار فال شیرین داشتن ):
پاسخ
اخی بیچاره خیلی سنگ دلی میگی تقصیر خودشونه خدا رحمتش کنه

بزرگتر که شدیم مدادهایمان هم تکامل یافت به خودکارهایی بی رحمی شدند تا یادمان بدهند که هر اشتباهی پاک شدنی نیست...

از کسانی که از من متنفرن ممنونم انها مرا قویتر میکنن از کسانی که مرا دوست دارن ممنونم انان قلب مرا بزرگتر میکنن از کسانی که مرا ترک میکنن ممنونم انان به من می اموزن هیچ چیز تا ابد ماندنی نیس و از کسانی که با من میمانن ممنونم انان به من معنای دوس داشن را یاد میدهند
مرگ دلخراش نوزاد10 ماهه در جاده مرگ 1
مهم نیست که چقد بالا رفتی مهم اینه که اون بالا لاشخور هستی یا شاهین
پاسخ
cryingcryingcryingبیچارهcryingcrying
[rtl]کاف حرف جالبیه. وقتی به «مرد» بچسبه تحقیر می‌کنه. وقتی به «نارنج» بچسبه تخریب می‌کنه. اما وقتی به «لواش» بچسبه معجزه می‌کنه[/rtl]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دختر استرالیایی سه ماهه هم معروف شد و هم پولدار!!!
  چالش سطل یخ بر روی کودک 10 ماهه!
Video حرف زدن نوزاد دو سه ماهه(فیلم+واقعی)
  زن25 ساله کوچکتر از نوزاد14 ماهه اش
  داستان دخترک کنار جاده....................
  جاده ی مرگ!
Photo نوزاد 7 ماهه 20 کیلیویی در تهران+عکس
  عکس لو رفته از جاستین بیبر در جاده امامزاده داوود
  خطر ناک ترین جاده دنیا+(عکس)
  تصويری دلخراش از گرو گانگيری يك دختر !! (جدی نگیر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان