امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی هرناندز:آندرس اینیستا نماد فلسفه باشگاه بارسلونا است

ژاوی هرناندز:آندرس اینیستا نماد فلسفه باشگاه بارسلونا است 1
به گزارش AS  فوق ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا در مصاحبه ای اختصاصی با شبکه تلویزیونی +Canal  از تمایلش برای باقی ماندن در جمع آبی اناری ها تا پایان دوران فوتبالی اش خبر داد.
باقی ماندن در بارسلونا:  اگر دست من باشد، هیچگاه بارسا را ترک نخواهم کرد، اما شرایط گاهی وقت ها باعث تغییر در تصمیمات شما می شود. من بارها پیشنهاداتی از سایر تیم ها داشتم اما در نهایت احساساتم به این تیم اجازه قبول آن ها و ترک بارسا را نداد. در ابتدای این فصل نیز به سران باشگاه گفته بودم که به هیچ باشگاه اروپایی نخواهم پیوست زیرا که تصور بازی با پیراهنی غیر بارسا در استادیوم نیوکمپ و در مقابل این تیم برایم غیر ممکن است.
لیونل مسی: برای من لئو بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال است و بدون هیچ مقایسه ای با سایر بازیکنان هنوز هم با فاصله بهترین بازیکن جهان است.
آندرس اینیستا: او به صورت مادرزادی با استعداد ترین بازیکن تمام دوران فوتبال اسپانیا است و شما تمام ایده ها و فلسفه های باشگاه بارسلونا را می توانید در شخصیت و بازی او مشاهده کنید.
لوئیز آراگونس: در دوران بازیگری ام فوق العاده اثرگذار بود. من نمی خواهم با فرق گذاشتن بین او و سایر مربیانم در حق بقیه اجحاف کنم اما اگر این را هم نگویم که بیشترین تاثیر را از او گرفتم در حق خود لوئیز بی انصافی کردم.
تیتو ویلانوا: یک انسان بی اندازه مهربان، خوش اخلاق، فوتبالی و برنده. تیتو تا همیشه یادگارش را در بارسلونا برای ما به جا گذاشته است.
فلسفه فوتبالی: برای من فوتبال به معنای در اختیار داشتم توپ و کنترل آن است زیرا تنها در این صورت است که شما می توانید لذت تماشای فوتبال را به هواداران تان هدیه دهید.

ای جاااااااانم عشقی شما!
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی
عسقه واقعا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
اینیستا محشره
فقط دو سه تا پیر پاتال تو بارسا هست اذیت میکنن
و گرنه ترکیب بارسا خوبه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  چاهی که مدیران پرسپولیس برای باشگاه کنده‌اند + سند
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  بارسلونا، متهم ردیف اول شب تلخ هلندی ها در آتاترک! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان