امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بعد از رونالدو، نوبت رفتن بیل است!

روز گذشته خبری روی خروجی چند سایت معتبر خبری منتشر شد که از ابتدا واضح بود که نمی تواند صحت داشته باشد. 
به گزارشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بانک ورزش ، خبرگزاری های انگلیسی زبان روز گذشته یک بلوای رسانه ای به راه انداختند که گرت بیل به تاتنهام باز می گردد. هر فوتبال دوستی با خواندن این خبر تعجب می کرد و مشخص بود که تاتنهام نه سرمایه بازگرداندن گران ترین فوتبالیست جهان را دارد و نه انگیزه اش را.  پس این شایعه از کجا آمده بود؟ همه اش از این جا بود که ستاره رئال مادرید گفت از ایده بازگشت به تاتنهام در آینده استقبال می کند. من هیچ وقت شب بازی های اروپایی در وایت هارت لین را فراموش نمی کنم . شب های شگفت انگیزی بودند . تاتنهام همیشه در قلب من جای دارد. امیدوارم با این که آنجا را ترک کردم هوادارها هنوز دوستم داشته باشند . هواداران تاتنهام را دوست دارم شما هیچ وقت نمی دانید شاید یک روز به آنجا برگشتم . امیدوارم درک کنند که مادرید باشگاه بزرگی است و به تصمیمم احترام بگذارند.
همه اش از این مصاحبه بود که بیل، مانند هر فوتبالیست حرفه ای دیگری در برابر سوالی که از او در مورد تیم سابقش پرسیده شد ابراز کرد که به آن ها علاقه دارد و خواست تا محبوبیتش را در بریتانیا حفظ کند!
به نظر می رسد کمبود خبرهای پرحاشیه در هفته های ابتدایی فوتبال اروپا، نشریات و سایت های معتبر را به فکر حاشیه سازی انداخته است تا به این طریق به فروش و بازدید بیشتری دست پیدا کنند. در چند روز گذشته خبر بازگشت رونالدو به منچستر هم با وجود تکذیب فن خال، پرز و خود رونالدو بارها بازنشر شده و یکی از پربازدیدترین خبرها بوده است.
بعد از رونالدو، نوبت رفتن بیل است! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان