امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش محسن تنابنده به ساخته نشدن «پایتخت 4»

Smile 
اخبار فرهنگی - واکنش محسن تنابنده به ساخته نشدن «پایتخت 4»

صحبت های سیروس مقدم باعث شد محسن تنابنده در صفحه اینستگرامش نسبت به ساخته نشدن «پایتخت 4» واکنش نشان بدهد.

این بازیگر در اینستاگرامش نوشت: ماجرای ساخت قسمت چهارم سریال پایتخت این روزها بحث های زیادی را به دنبال داشته است. هفته گذشته سیروس مقدم در مصاحبه ای صراحتا از منتفی شدن ساخت قسمت چهارم پایتخت خبر داد. اما مقدم امروز در مصاحبه تازه ای درباره عیادتش از رهبر انقلاب صحبت کرد و از تمجید از سریال پایتخت خبر داد. سیروس مقدم در گفت و گو با فارس گفت: خیلی خوشحال شدم که ایشان را سالم و سلامت دیدم و روی گشاده ایشان برای ما قوت قلب بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش محسن تنابنده به ساخته نشدن «پایتخت 4» 1

وی در ادامه گفت: ایشان در این دیدار از یکی از سریال‌هایی که خیلی تعریف کردند و بنده استفاده کردم، همین سریال پایتخت بود. اول اینکه بنده را که شناختند و برایم جای خوشحالی زیادی دارد و تعریف کردند و گفتند سریال‌های شما را پیگیر هستم که سریال‌های بسیار ایرانی است و به فرهنگ ما مردم و زندگی ایرانی بسیار نزدیک است.

مقدم اظهارداشت: من هم از ایشان پرسیدم که کدام سریال‌هایم را می‌فرمایند و ایشان گفتند که پایتخت‌ها را پیگیری کرده‌ام و روابط سالم بین خانواده‌های ایرانی و شئونات یک خانواده ایرانی در این سریال‌ها رعایت شده است. به مسئولان صداوسیما هم گفته‌ام که این سریال‌ها الگوی خوبی برای سریال سازی است. از مردمی بودن سریال هم تعریف کردند که من خیلی خوشحال شدم.

وی در ادامه درباره ساخت سری چهارم پایتخت نیز توضیح داد: قطعا سری چهارم این مجموعه ساخته نمی‌شود ولی در صحبت‌هایی که با آقای دارابی معاون سیما و آقای فرجی مدیر شبکه یک داشته‌ایم، قرار است سریال نوروزی این شبکه را کارگردانی کنم. البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست. فقط آقای تنابنده به همراه یک تیم مشغول نگارش فیلمنامه هستند و قرار است سریالی در اشل پایتخت اما متفاوت از آن داشته باشیم.

صحبت های سیروس مقدم باعث شد محسن تنابنده (بازیگر و نویسنده پایتخت) در صفحه اینستگرامش ضمن نقل این صحبت ها بنویسد: به خدا من اصراری به ادامه پایتخت ندارم اما این خیلی عجیبه که بلندترین مقام سیاسی ممکت موافق پایتخته؛ ولی یه عده مانع میشن..جل‌الخالق!

اخبار فرهنگی - ریتم زندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط [χσℓσνєѕтєя] ، sd17 ، mahru ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، spranza ، TurK WolF ، **zeinab**
آگهی
خب__________-

سپاس
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
باید ساخته شه :|
پاسخ
کاش که ساخته بشه
پاسخ
این سریال تا کی میخواد ادامه داشته باشه؟؟؟؟؟HuhHuhHuhUndecided
Heartارمین2afmHeart
پاسخ
ماشاالله اگه سیروس مقدم رو ول کنن نقی و بتمن رو هم میسازه |:

دیگه خیلی داره مسخره میشه !
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
آگهی
باید بسازند:|
پاسخ
بسازن ولی یذره جالبترو خنده دار تر.بنظرم داره فوق العاده مسخره میشهAngry
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دلیل پیر نشدن بازیگر مشهور ایرانی +عکس
  فیلم سینمایی واکنش فرازمینی ها به کارگردانی علی پوراحمد در هالیوود اکران شد
  واکنش منتقدان به فیلم Come True
  ۱۰ فیلمی که هرگز باور نمی‌کنید بر اساس داستان‌ها و اتفاقات واقعی ساخته شده‌اند!!
Thumbs Up | بهترین فیلم‌هایی که درباره فرار از زندان ساخته شده‌اند |
  فصل هفتم برنامه خندوانه ساخته می‌شود
  سونی به شایعه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان داد
  فصل جدید سریال Dexter ساخته خواهد شد
  فیلم Furiosa به کارگردانی جرج میلر و با بازی آنیا تیلور-جوی ساخته خواهد شد
  فیلم Cry Macho با بازی و کارگردانی کلینت ایستوود ساخته می‌شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان