امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انریکه: اگر مسی افت کند، نیمکت نشین می شود

انریکه: اگر مسی افت کند، نیمکت نشین می شود 1
سرمربی بارسا تاکید کرد حضور مسی در ترکیب اصلی، به آمادگی بدنی او بستگی دارد
بارسلونا فردا چهارمین بازی خود در لالیگا را در زمین لوانته برگزار خواهد کرد. به همین منظور لوئیس انریکه سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از این بازی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت. مشروح این مصاحبه در زیر می آید:
لوانته
لوانته فصل را آنگونه که می خواست شروع نکرده و به همین دلیل بازی پیچیده و دشواری را پیش رو خواهیم داشت.می دانیم که این تیم چه توانایی هایی دارد و چگونه بازی می کند.می خواهیم این تیم را شکست دهیم.فکر نمی کنم که خیلی در مقابل این تیم با مشکل مواجه شویم.اگر این تیم 10 نفر هم جلوی دروازه قرار دهد با توانایی هایی که در بازیکنانم سراغ دارم می توانیم به گل برسیم
بازیکنان دعوت شده برای این بازی
تا چند ساعت دیگر، 18 بازیکن انتخاب شده را اعلام خواهم کرد. همه برای حضور در این دیدار شانس دارند. بازیکنانی که خط می خورند نیز باید همچنان به تمرین کردن ادامه دهند
رفتن نیمار به میلان درروز استراحت به بازیکنان
این مساله به هیچ وجه مرا آزار نمی دهد.من به زندگی شخصی بازیکنانم کاری ندارم و آنها آزادند در اوقات فراغتشان هر کاری که دوست دارند انجام دهند و حق دارند که تفریح کنند. تیمی که در اختیار دارم مجموعه ای از بازیکنان شاد و با کیفیت است.نگران چیزی نیستم

تقویم سخت
من به تقویم، اینگونه که شما می گویید نگاه نمی کنم.فصلی طولانی در پیش داریم و به همه بازیکنانم نیاز دارم. در حال حاضر تنها نگرانی من بازی با لوانته است.
منیر الحدادی
فکر نمی کنم او مزیتی به نسبت سایر بازیکنان داشته باشد.ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.ساندرو هم مثل منیر نمایش خوبی داشته و برای ما گل مهمی به ثمر رسانده است.آنچه که برای من ارزش دارد؛ آماده بودن بازیکنان برای هر مسابقه است.
عدم استفاده از مسی در همه مسابقات
بسته به نیازهای تیم دارد.باید به بهترین شکل این مساله را مدیرت کنم.اگر بیینم که هر هفته بازی کردن، روی سطح کیفی او تاثیری نمی گذارد؛ او را نیمکت نشین نمی کنم. در غیر این صورت، تصمیم دیگری خواهم گرفت
هفته کلیدی
هدف فعلی ما بردن لوانته است وامیدوارم چنین شود و بهترین بارسای ممکن را در این بازی بینیم.

ژاوی شما را با گواردیولا مقایسه کرده است
از اینکه با ژاوی کار می کنم احساس خوبی دارم. با اوهمچنین روابط دوستانه ای دارم.امیدوارم در بارسا فوتبالش را تمام کند.برای من مهمترین چیز کسب افتخار با بارسلونا و خوشحال کردن هواداران است
حمایت از لوئیس سوارس
به خوبی با تیم تمرین می کند و مطمئنا چیزهای جدیدی به تیم ما اضافه خواهد کرد. او هنوز برای ما بازی نکرده، اما یکی از بهترین خرید های بارسلونا بوده است.
تراشتیگن
انتخاب دروازه بان به عهده من است. براوو و تراشتیگن به خوبی تمرین می کنند. مثل باقی بازیکنان تیم.
فرمائلن
هر روز در حال بهتر شدن است. پس از اینکه مدت زمان زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد حالا در حال بهتر شدن است. از وضعیت او راضی هستم."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انریکه: اگر مسی افت کند، نیمکت نشین می شود 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط golbarg 284 ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، مهردخت ، | NEON DEMON | ، Nazanin♥Xavi ، Titiw
آگهی
بیچارهUndecided

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi ، Titiw
(20-09-2014، 18:44)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچارهUndecided

بیچاره نداره ما بازیکن خوب میخوایم
اگه افت کنه جاش رو نیمکته ولی لئوی ماکه افت نمیکنه!Big Grin
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$** ، Titiw
(20-09-2014، 18:46)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2014، 18:44)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچارهUndecided

بیچاره نداره ما بازیکن خوب میخوایم
اگه افت کنه جاش رو نیمکته ولی لئوی ماکه افت نمیکنه!Big Grin
راس میگی

بارسا!بارسا!بارسا!

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi ، Titiw
حرف مفت میزنه

پاسخ
(20-09-2014، 19:28)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف مفت میزنه

بزنم دهن فکشوبیارم پایین؟؟؟Angry
پاسخ
آگهی
(20-09-2014، 19:34)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2014، 19:28)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف مفت میزنه

بزنم دهن فکشوبیارم پایین؟؟؟Angry
لدف میکنی مردیکه به مسی نیمار  و...................... گیرمیده

پاسخ
غلط کردی نیمکت نشینش کنی

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
Wink شجاع مقابل پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟
  پرسپولیس حالا تکمیل شد/ نیمکت یک تیم حکم قهرمانی را امضا می‌کند
  گل‌محمدی، ترابی را به نیمکت فرستاد!
  وزنه‌برداران پایتخت‌نشین بدون جا و مکان/ تهران باید از صفر شروع کند
  روایت مربی ایتالیایی از مذاکره برای رسیدن به نیمکت تیم ملی ایران
  نیمکت‌نشینی قدوس برابر مارسی
  پاشازاده با این گلایه از استقلال می‌خواهد خودش را به نیمکت تیم برساند؟
  خاطرات ستاره اسبق استقلال از پشت نیمکت مدرسه/عکس
  بیرانوند صدر نشین گلرهای لیگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان