امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سخنگوی باشگاه استقلال: پرسپولیس میهمان تیم ما بود؛ حرکت لیدرها را محکوم می‌کنیم

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: پرسپولیس میهمان تیم ما بوده و ما هرگونه درگیری را محکوم می کنیم.
سخنگوی باشگاه استقلال: پرسپولیس میهمان تیم ما بود؛ حرکت لیدرها را محکوم می‌کنیم 1سید سعید افجه‌ای در خصوص اتفاقات رخ داده در ورزشگاه شهید فکوری تهران گفت: قرار است در نشست امروز هیات مدیره صادق پور در این مورد گزارش خود را ارائه کند اما این طور که ما شنیدیم اتفاقات بعد از پایان بازی رخ داده است.
وی افزود: ظاهرا بعد از پایان بازی آقایان قلعه‌نویی و صادق پور ورزشگاه را ترک کردند که این اتفاقات رخ داده و تماشاگران هم با هم جرو بحث‌ها و کری‌های همیشگی را داشتند.
عضو هیات مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود بعد از بازی چاقو کشی شده است گفت: این مسائل امروز در رسانه‌ها نوشته شده ولی صحت ندارد.این اتفاقات خارج از زمین فوتبال رخ داده و فکر می‌کنم به دلیل کم بودن ماموران نیروی انتظامی در ورزشگاه در نهایت منجر به این اتفاق شده است.
افجه‌ای در پایان در خصوص اینکه آیا قبول دارد استقلال میزبان بازی بوده و نباید چنین صحنه‌هایی رخ می داد گفت: صد در صد این موضوع را می‌پذیرم. پرسپولیس میهمان ما بوده و نباید چنین اتفاقاتی رخ می‌داد. من حرکت آن افراد و لیدرهایی که در آنجا حضور داشتند را محکوم می‌کنم و امروز در نشست هیات مدیره این موضوع بررسی خواهد شد.
سخنگوی باشگاه استقلال: پرسپولیس میهمان تیم ما بود؛ حرکت لیدرها را محکوم می‌کنیم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi ، *Mahdis* ، ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان