امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس هایی از پسری17 ساله عجیب! (من که خودم باورم نشد)

هرکول، این پسر17 ساله، با اندام و قیافه عجیبش، همه را شگفت زده کرد!

اینم عکساش دیگه خودتونید و هرکول:

عکس هایی از پسری17 ساله عجیب! (من که خودم باورم نشد) 1

خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط -_- kimiya ، KOH ، *GANDOM* ، The Ginkel ، r10000 ، Amir BF ، r e z a ، mohamad66 ، *2gether4ever* ، asal 77 ، baran.T ، ✘ kArTeL ✘ ، fat.k ، ÐeaÐ GiЯl ، nita99 ، tatiana ، امیررضا* ، nafas mb ، xx DEVIL xx ، عاطفه جان ، ghazal.k ، فلانی ، king love ، noghre ، fcbarcelona ، Kamila❤ ، payamshams ، T A R A ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، رندی ارتون ، raha8919 ، دخمل ، Nazanin501 ، GHASEM ، னιSs~டεனσή ، jo_jo ، علی جوکر1 ، fair of love ، mandi ، احسان 3000 ، orkideh ، LIGHT ، Danger.A ، giti20 ، ♥باران عشق♥ ، sara ss501 ، reza u? ، nanaz13 ، mehrasa2012 ، مینا92 ، black devil ، so so ، pegiti ، яê¥нαñê ، nazanin_nr ، ستاره زمینی ، ♥TARANNOM♥ ، george cloney ، NANA 2012 ، آرامش ، istanbul ، ღدرناღ ، الی ناناز ، غروب ، Im_...ErRoR ، shadi.k ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، ..WonDerfull.. ، نانا☀2012 ، KATARA ، Shawty Girl ، pink♥angel ، arooos ، Ƒαкє ѕмιƖє ، کیمیانا ، nightly girl ، سانا50 ، فرهاد1370 ، moeinof ، لی مین هو 2 ، karona ، مهران1364 ، ZUSE ، alireza2099 ، RєƖαx gнσѕт ، Vampire2 ، arslan001 ، narges 18 ، mobina bieber ، mobinamahro ، لاله من ، آیسان خانم ، Ashkan Eblis ، amirali * ، sajjademadi ، aCrimoniouSs ، mahlajoon ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، armin van buuren ، M.K.N ، ★BlAcK EvIl★ ، яᎧмιиα ، Mïņ̃†êR ، ★MoRpHeUsS★ ، kimia kimia1378 ، ncr_ranger ، mahdi.ir ، negin2002 ، Eros ، *غزاله* ، pegah 13 ، aliorang ، shervin 007 ، gh@z@le♥ ، maynaz90 ، مبینافرزین ، FurY ، reza789 ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥ ، .. ReZa .. ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، یک گل ، nosha ، z.l♥ve ، beauty girl ، maryamam ، mohabat ، Neioosha ، محمدلاتی ، Shervin_ST ، پایلار ، rval ، Aiden Pearce ، Moh ha DZ ، پونی کوچولو ، avina 12 ، elina17 ، sadeq sm ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، رزمی کار ، sara1112 ، emo love ، ♥bahar♥ ، чернаяЛуна ، MONA-GH ، ILIYAR ، m love f ، rohamdan ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، JKOOB ، ندا2000 ، نگین..... ، EHSAN$$ ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، キム尺刀ム乙 ، Brooklyn Baby ، paria~~~~ ، SARAa2 ، Navisa. ، اریانا دولت ابادی ، ♥غم کده♥ ، گریس ، Samaneh77 ، sina008 ، natalia ، هیوا1 ، امیر حسین 1374 ، The Darkest Light ، shawkila ، الهام18 ، k1.. ، TurK WolF ، sss11 ، نسترن jc ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، هاکان ، pardis! ، ''HeisEnbErg'' ، mehrad hiden ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، مارادونا در زمان حال ، 30Ḱᗩᔕ ، zhr16 ، دختر زیبا ، ailreza 2014 ، melina 14 ، ایلگار ، I LOVE YOU FARHAD ، یه دختر ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، محمدحسین1112 ، تیناجونی ، milad joon ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ღღ KaYiP pRenses ღღ ، نازنین* ، # αпGεʟ ، nazi.exo ، W O L F ، rezaak ، Sмιle ، 1 نفر ، ຖēŞค๑໓ ، farzad0 ، Shadow of Death ، hanie directioner ، Aesthetic ، باران قمری ، love10 ، *_* ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، مهربان ترین دختر دنیا ، جيمزباند ، جوجه طلاz ، tidaaa ، _.miss_.em ، ~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ° ، R@H@ joon ، ÆҐÆŠĦ ، آرمین سلطان داداشها ، Son of anarchy ، sober ، نفسممممممم ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Doory
آگهی
منم باورم نشد.خیلی رشته .
Shyزندگی کن و لبخند بزن به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی می کننRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسط دخمل ، The Ginkel ، علی جوکر1 ، ستاره زمینی ، الی ناناز ، نانا☀2012 ، لی مین هو 2
به خدا فتو شاپه!!!!!!!!!!!این دختره تا پسر!!!!!!!!!!!!!HuhHuh
........چرا میره جلو عقربه هی متنفرم از ته دل من از اول مهر می خوام مست شم بکنم خدا رو نگاه انقدر بکش تا بدم......
LOVE ZEDBAZI
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel ، னιSs~டεனσή ، علی جوکر1 ، mandi ، mehrasa2012 ، **یــــــــــــــــــــاس** ، ستاره زمینی ، نانا☀2012 ، لی مین هو 2 ، Shervin_ST ، ندا2000 ، Brooklyn Baby ، JKOOB ، ✘Miss maryam✘
الكيهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Oreb#
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel ، علی جوکر1 ، mehrasa2012 ، ستاره زمینی ، نانا☀2012 ، KATARA ، لی مین هو 2 ، ندا2000 ، Brooklyn Baby
فوتشاب نیست
اگر هم باشه خیلی تمیز در آوردن
به هر حال ممنون
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel ، علی جوکر1 ، Apathetic ، احسان 3000 ، ستاره زمینی ، zazaza13 ، نانا☀2012 ، pink♥angel ، شهرام094 ، Brooklyn Baby
علم پیشرفت کرده داداش
سپاس بدید خوش حال میشمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel
آگهی
.............
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناروین ، The Ginkel ، NANA 2012 ، الی ناناز ، نانا☀2012 ، shadi.k ، ..WonDerfull.. ، pink♥angel
به جونه خودش فتوشاپ است.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel
همش فتوشاپه .SleepyShyShyRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel
چقد تمیز فتوشاپ کردهBlush
هــــــــــــــــ....
خیـــلی عجیبه....
همیشه تو لحظه هایی که داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه.....
اونم کسییه که داغونت کرده....
p336
پاسخ
 سپاس شده توسط The Ginkel ، الی ناناز ، pinkie pie

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگی عجیب این پسر پولدار با حیوانات وحشی (عکس)
Photo قاب گوشی های عجیب!
  عکس هایی از منظره های قشنگ فیلم و سریال
  وسیله هایی که هممون داشتیم(پارت 1)
Rainbow رنگ هایی که جهانیان به نام ایران میشناسند(persian colors)
  خودم که از تعجب مردم
  البوم عکاسی خودم(اپدیت شد)
  عجیب ترین اشیاء پیدا شده توسط مردم (عکس)
Rainbow عکس دختر ۱۴ ساله ای که به خاطر بیرون نرفتن از خانه خود را دار زد!
Exclamation دختر زیبا و 14 ساله نابغه ایرانی در آلمان + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان