امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر رافخایی در مورد وضعیت مشکوک داوری

دقیقه 25 بازی ملوان با پیکان بود که تکل سید مهدی رحمتی روی پای رافخایی او را در محوطه 18 قدم سرنگون کرد. با اینکه جواد رحیم‌زاده، داور بازی اعتقادی به پنالتی نداشت اما ملوانی‌ها به شدت معتقد به پنالتی بودند و سر همین موضوع حسابی اعتراض کردند. اتفاق دقیقه 35 هم که در تک به تک رضا اعتمادی و مهدی رحمتی افتاد بار دیگر اعتراض کادر فنی ملوان را به دنبال داشت. این دو صحنه پنالتی از آن جهت که امتیاز این بازی و دو بازی بعد در بقای نصرت ایراندوست دخیل است، برای کادرفنی اهمیت بسیار زیادی داشت. سید جلال رافخایی هم با اینکه به دنبال توجیه باخت ملوان نیست اما به‌عنوان کسی که خودش در صحنه برخورد با رحمتی بوده، معتقد به پنالتی است. او درباره این صحنه‌های مشکوک داوری و شرایط بدی که ملوان در آن گرفتار شده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. گفتگو با رافخایی را به نقل از ایران ورزشی بخوانید:

کم‌کم به انتهای جدول نزدیک می‌شوید.

بله باید جدول را از پایین به بالا نگاه کنیم.

خیلی‌ها معتقدند که این جایگاه درخور شأن ملوان نیست.

خدا شاهد است که داریم نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا بتوانیم نتایجی که شایسته ملوان است را کسب کنیم.

پس گره کارتان کجاست؟

فکر می‌کنم این سوال را باید از سرمربی تیم پرسید چون من در جایگاهی نیستم که درباره مشکل تیم صحبت کنم.

به‌عنوان مثال در بازی با پیکان شما بد بازی نکردید!

خیلی هم خوب بازی کردیم. هم پیکان می‌توانست برنده بازی باشد و هم ما. هر دو شایسته پیروزی در این بازی بودیم اما باید بگویم که داوری در نتیجه این بازی تأثیر داشت.

منظورت همان صحنه‌ای است که رحمتی روی پایت تکل زد؟

به جز آن صحنه چند صحنه مشکوک دیگر هم داشتیم. علاوه براینکه رحمتی بعد از من روی بازیکن دیگری از تیم ما خطا کرد، در صحنه‌ای هم مدافع پیکان وقتی می‌خواست توپ را از دروازه دور کند، چون تعادل نداشت، توپ به دست خودش برخورد کرد اما در این صحنه هم داور خطای هند نگرفت.

درباره خطایی که روی خودت انجام شد، فکر می‌کنی پنالتی بود؟

به نظر من خطایی که روی من انجام شد، صد در صد پنالتی بود.

همه نتیجه بازی را مساوی می‌دانستند.

بله پیکان آنقدر دیر گل زد که دیگر جای جبرانی برای ما وجود نداشت.

به هرحال شما این بازی را واگذار کردید و حالا فشارها روی ملوان بیشتر شده.

طبیعی است. تیمی که نتیجه نگیرد، تحت فشار است.

تیم شما آنطور که باید و شاید در فصل نقل و انتقالات بازیکن جذب نکرده و خیلی‌ها همین موضوع را در ناکامی ملوان دخیل می‌دانند.

من راجع به این موضوع حرفی نمی‌زنم. دیدگاه هر مربی با مربی دیگر فرق دارد. آقای ایراندوست هم با دیدگاهی که دارند همه تلاش خود را برای موفقیت ملوان انجام می‌دهند.

خیلی از سایت‌های هواداری ملوان افسوس روزهایی را می‌خورند که اسکوچیچ سرمربی این تیم بود.

الان زمان مناسبی نیست که بخواهیم به گذشته فکر کنیم. وضعیت ملوان خوب نیست و ما پیش از هرچیز باید تیم را از این وضعیت رها کنیم.

با این حال نمی‌توانید ناراحتی هواداران از تیم را کتمان کنید.

هواداران خدایی همیشه پشت تیم بودند. در سرما و گرما ملوان را حمایت کردند. من از طرف خودم از تماشاگران عزیز تیم عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم بتوانیم به زودی از خجالت همه آنها درآییم.

پرداخت‌های‌تان به موقع بوده؟

تا این لحظه همه پرداخت‌هایمان به موقع انجام شده. دست آقای محجوب درد نکند که مدیریت ایده‌آلی داشتند. اگر نتیجه نگرفته‌ایم تقصیر ما است نه ایشان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر رافخایی در مورد وضعیت مشکوک داوری 1

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video مسابقه آریا داوری در برابر آکیرا توزاوا
  آمار خیره کننده هافبک مورد نظر الهلال
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
  کارشناسی داوری جنجالی دیدار استقلال- الاهلی
  توئیت کنایه‌ای پدیده سیتی در مورد امباپه (عکس)
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  تیم داوری بازی پرسپولیس و الوحده معرفی شد
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  دست مجیدی روی هافبک مورد علاقه برانکو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان