امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اموزش مخ زدن در 10 دقیقه ( نخونی از دستت رفته )

مخ زدن دخترها در ۱۰ دقيقه (مخصوص آقا پسرها)

روش اول : اين روش مخصوص پسرای بی کلاس و به قول معروف جواد است !

اول میپری يه خانوم که به تریپت بخوره پيدا ميکنی ! مثل آدم ميری دنبالش به فاصله ۱ متری از دختره که رسيدی بدون اينکه بخوای مثل هميشه جواد بازی در بياری با کمال احترام ميگی ..آبجی سام عليک ! به جون آقام غلام من مزاحم نيسم ! جواد موادم نيسم فقط يه سوال خدمتتون داشتم ! آبجی تا حالا عاشق شدی ؟ بعد بايد صبر کنی ببينی دختره چی ميگه ....

۱-اگه ساکت موند و هيچی نگفت ...يعنی ۵۰ - ۵۰. هول نميکنی ميگی آبجی پس مبارک ! سکوت علامت رضاست و .... باقيش با خودت ! (آدم باشی ها )

۲-اگه گفت برو گمشو و هزار تا فحش ديگه داد ..نترسی تو هم جواد بازی نکنی٬ داد و بيداد راه بندازی تو خيابون برای يه بار جواد بازی رو ميذاری کنار ميگی آبجی تو بگو بمير من ميميرم ! اما خدايش بگو عاشق شدی يا نه ؟ اگه هر جواب ديگه ای داد ادامه آموزش رو بخون !

۳-اگه گفت آره تو هم بدون اين که خر بازی کنی ميگی ..به به از همون دور که ديدمت ميدونستم عاشقم شدی ...مبارکه ..بگير اين تلفنمه .. ۲۲۲۳۳۲۲ و ...

۴-اگه گفت نه ... بايد بگی آبجی مگه ممکنه آقا پسری به اين تریپی مثل من رو ببينی با اين موهای بکسی٬ شلوار دمپام٬ سيگار کنت ٬ تازه موتور سيکلت تلاش هم دارم همچين واست يه پا رو زين ميرم حال کنی و ... خلاصه همينارو بگو يارو دلش به حالت بسوزه (ای بدبخت من که چشم به تو آب نمی خوره ) و باهات رفيق شه ....

روش دوم : اين روش مخصوص پسرهای مايه دار٬خوشکل٬خوشتیپ٬ و جيگراست !

برای اين عده پسرا هيچ روشی لازم نيست فقط کافيه انتخاب کنی ! دختره با سر مياد باهات دوست ميشه ! فقط کافی بفهمه چه خری هستی ! حـــــــال کنيد!

روش سوم : اين روش مخصوص بروبکسی هست که خوراکشون پاتوق انداختن تو کافی شاپ و پارک و رستوران هاست !

خوب گوش کن اگه آدم باشی خيلی راحت مثل آب بلند ميکنی !

ميری تو يه کافی شاپ با کلاس و خوب بالا شهر ! مثلاٌ سان سيتی تو اهواز .. يا کافی شاپ های توی برج سفيد پاسداران تهران ...خلاصه مکانش ديگه با خودت ! وقتی رفتی تو کافی شاپ چشماتو خوب وا ميکنی ميگردی يه ميزی رو پيدا ميکنی که چند تا دختر ٬ یا يکی ٬ حالا هرچی بيشتر بهتر ٬ دخترا وقتی با دوستاشون ميرن بيرون سريعتر ميان پائين ! اين تجربه است !....

* نکته مهم : حتماٌ ميزی که نشستن صندلی خالی نداشته باشه! (ميفهمی چرا)

ميری نزديک مثل آدم خودتو صاف و صوف ميکنی ! ميگی ! سلام به خدمت شما خانومای عزيز و خوشکل ! (خودتو نگه داری زود اينجوری نشی--> ) بعد تو ادامه حرفهات ميگی خانومای عزيز و محترم ! با اجازه ٬و اگه اجازه ميديد بشينم روی اين صندلی خالی که کنار شماست !!!!

مطمئناٌ دخترا جواب ميدن آقا خوشتیپه(زرشک)صندلی کجا بود٬ مگه کوری ؟ تو هم بدون اينکه هول شی مثل آدم ٬ در حالی که يه صندلی خاليه مال يه ميز ديگرو ور می داری و ميذاری جفتشون ميگی منظور من اين صندلی بود که الان گذاشتم اينجا !

بهت قول ميدم اونا کلی حال ميکنن ! اينو تجربه ثابت کرده خلاصه ميشينی و از تجربيات بالا و بعدی که ياد گرفتی و ميگيری استفاده ميکنی و تموم ! حالا شما نشستی رو ميز جفت چند تا دختر خانوم جيگر و مامانی ! حــــــــــــال کن (البته اگه آدم باشی) ....

خب فعلاٌ اين ۳ تا روش رو خوب تمرين کنيد تا دفعه بعد ادامشو واستون بنويسم !
 سپاس شده توسط سروشا ، مریم14 ، حقوقدان انجمن ، *KING* ، zahra HA ، ♡maryam♡ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، SaYe 124 ، SOHRAB 75 ، helia.b ، نفس گل ، دخمل کره ای ، وینکس ، نیما جان ، هدیه 20 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
[ltr]بی کیفیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/ltr]
.
 سپاس شده توسط ♡maryam♡
مسخرهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اموزش مخ زدن در 10 دقیقه ( نخونی از دستت رفته ) 1
 سپاس شده توسط مجید جوووون ، ♡maryam♡ ، Bita binam ، Armi.moosapoor
DodgyDodgyDodgy
farzin rostami
 سپاس شده توسط Bita binam
من دوست دارم جواد بازي در بيارم اين طوري حال ميكنمBig Grin
 سپاس شده توسط مجید جوووون ، SaYe 124 ، Bita binam
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
 سپاس شده توسط مجید جوووون ، Bita binam
آگهی
وااااااااااااااااااااااااااااااااا-اذیت کلا توخون پسراس براهمتون متاسفمDodgySleepy
اموزش مخ زدن در 10 دقیقه ( نخونی از دستت رفته ) 1
 سپاس شده توسط Bita binam
خانم خوشگل انجمن نفر قبلی من خوشگله من علف زیر پاتم میمیرم واست با من دوس میشی؟fs10
 سپاس شده توسط Bita binam
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin باحال بود اخریه
هر کی دیده میـــــــــگه نـــــــــــــــــــابیـــــم:cool:Wink
 سپاس شده توسط Bita binam
سلام
دوست من من در بازي مستر90 عضو هستم از اونجايي که بازي خوبي و از ماي کلاب بهتره لينک دعوت بازي رو برات ميفرستم
از طريق اين لينک ميتوني ثبت نام کني
اگر هم احتياج به راهنمايي داشتي من کمکت مي کنم
ممنون

http://mr90.ir/home/mGOTbGRmmKam
http://uploadco.ir/uploads/55dj8a6beoae3b5yut44.swf
 سپاس شده توسط Bita binam

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اموزش خودکشی(:
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته
Exclamation ایران...]بهرام نورایی[...نخونی از دست رفته...¡
  ویدیو های جالب چالش تیک تاک .....نیای از دستت رفته (قسما اول)
  اموزش زبان المانی به قلم خودم ........بیا تو
  حاضر جوابی××(واقعا هر کس نیاد نصف عمرش رفته)××
  باربی ترین دختر جهان(نیای از دست رفته)
  شغل آینده شما بدووو بیا از دستت رفت
  عکس های لو رفته کمد کفش های کیم کارداشیان
  بیا اگه بره از دستت رفته بدوووووو منو نگاه نکن بیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان