امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رومرو: باید دیوانه باشم که پیشنهاد منچستریونایتد را رد کنم

سنگربان آرژانتینی سامپدوریا شایعاتی که در خصوص پیوستن وی به شیاطین سرخ وجود دارد را رد کرد و گفت: از دست دادن فرصت بازی برای شیاطین سرخ دیوانگی است.

به گزارش شفقنا ورزشی، سرخیو رومرو، سنگربان تیم سامپدوریا که در جام جهانی 2014 محافظت از دروازه تیم ملی آرژانتین را بر عهده داشت، تاکید کرد هیچ پیشنهادی از سوی سران باشگاه منچستریونایتد برای پیوستن به این تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی دریافت نکرده و هیچ یک از شایعاتی که در این خصوص منتشر شده، صحت ندارد.

بسیاری از رسانه‌های اروپایی پس از جام جهانی 2014 رومرو را به عنوان یکی از گزینه‌‌های فهرست خرید منچستریونایتد معرفی کردند و پس از آنکه چنین انتقالی صورت نگرفت، مدعی شدند سنگربان آرژانتینی سامپدوریا خود نسبت به پیوستن به شیاطین سرخ بی‌میل نشان داده است.

رومرو در واکنش به این شایعات به رادیو ناسیونال آرژانتین گفت: دروغ‌های زیادی درباره من گفته شده است، مانند اینکه پیشنهاد پیوستن به منچستریونایتد را رد کرده‌ام. نظر مرا اما اگر می‌پرسید می‌گویم که رد کردن چنین فرصت دیوانگی است.

رومروی 27 ساله در تابستان نتوانست برای خود یک تیم جدید پیدا کند تا به این ترتیب مجبور شود در استادیو ماراتسی بماند و همچنان به عنوان ذخیره جونیو داکاستا و امیلیانو ویویانو ایفای نقش کند.

بر اساس گزارش تسنیم، او تصریح کرد: نمی‌توانم بگویم که چه مدت دیگر نیمکت نشین خواهم بودم. در فرانسه هم برای من چنین اتفاقی رخ داد. من در روز آخر بازار نقل و انتقالات به موناکو پیوستم و مجبور شدم برای فرارسیدن فرصت حضورم در ترکیب اصلی صبر کنم. اکنون از وضعیتم در سامپدوریا راضی هستم و به تلاشم برای اثبات توانایی‌های خود به مربی تیم ادامه خواهم داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رومرو: باید دیوانه باشم که پیشنهاد منچستریونایتد را رد کنم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  شریفی: واکسن نزدم و پیشنهاد خوبم از دست رفت!
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  زندگی ستاره منچستریونایتد فیلم می شود
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  ریو فردیناند مبهوت قیچی برگردان دیوانه‌وار طارمی
  توماس توخل: گل پورتو دیوانه وار بود
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان