امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مک ایلروی: مجذوب سخنان فرگوسن شده بودم

طرفداری - روری مک ایلروی، نفر شماره یک گلف دنیا و عضو تیم رایدر کاپ اروپا، در هنگام سخنان سر الکس فرگوسن همانند یک کودک مجذوب شده بود.
سر الکس فرگوسن سه شنبه شب در جمع اعضای تیم رایدر کاپ اروپا حاضر شد و برایشان صحبت کرد. مک ایلروی که یک طرفدار سرسخت یونایتد است، این اتفاق را مهم ترین حادثه این هفته اش عنوان کرد.

به گزارش رویترز، مک ایلروی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: "من فقط آن جا نشسته بودم و به او خیره شده بودم، و چشم از او بر نمی داشتم. در بهت فرو رفته بودم و به هر چیزی که او می گفت گوش می دادم و با خود فکر می کردم 'این احتمالا چیزهایی است که او به تیم هایش در تمامی این سال ها گفته است'.

"او چندین داستان در مورد تجربیات گذشته در برخی بازی های بزرگ و بعضی ازبازیکنانی که هدایت کرده بود، تعریف کرد و واقعا شب فوق العاده ای بود. سهیم بودن در آن واقعا چیز خفنی بود.

"همه در اتاق طرفدار یونایتد نبودند و به این مسئله اشاره کردند، اما [اتفاق] بسیار مفیدی بود زیرا توانستیم از اوچند سوال بپرسیم در مورد اینکه کلید موفقیت فردی و تیمی از نظر او چیست.

"او وقتی به حرف می آید فرد بسیار تاثیرگذاری است. او جذبه بسیاری دارد و وقتی او شروع به سخن می کرد کل اتاق ساکت می شد و گوش فرا می داد."

مک ایلروی و هم تیمی های اروپاییش به مصاف گلف بازان آمریکایی در یکی از معدود رقابت های تیمی گلف جهان خواهند رفت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مک ایلروی: مجذوب سخنان فرگوسن شده بودم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آلوز: نیامده بودم در ایران تفریح کنم
  دلیل استعفای نایب رییس بانوان دوچرخه سواری؛ مسوول بودم اما اختیاری نداشتم
  پودولسکی: باعث افتخارم است در بایرن کنار کریمی بودم
  ده بیاسی: در آستانه سرمربیگری ایران بودم اما یکباره همه چیز تغییر کرد
  فن‌پرسی: فرگوسن گفت اگر جام نبریم تقصیر این دو احمق است
Smile برای قلعه‌نویی زیر و رو زیاد کشیده بودم ؛ اعتراف جنجالی پیشکسوت خبرساز پرسپولیس
  بلاژوویچ: هرگز در زندگی ام اینقدر نترسیده بودم
  تایسون: در رینگ یک نابودگر بودم،اما حالا هیچ‌چیز نیستم
Wink با حکم فیفا می‌توانستم از پرسپولیس امتیاز کم کنم ؛ تا دیروز پسر پرسپولیس بودم حالا غر
  دل‌نوشته حسینی پس از شکست در دربی؛ بدشانس‌ترین آدم روی زمین بودم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان