نظرسنجی: خوب بود؟
خوب بود
بد بود
[نمایش نتایج]
زمان بسته شدن نظرسنجی: 04-02-11761235

امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 4.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مطالب کوتاه طنز بسیار خنده دار و جالب

نکته : این موارد فقط جنبه طنز دارد و برداشتی غیر از طنز ندارد ...

هدف ما فقط طنز است و طنز

مردمی که بیشتر ورزش میکنند ، بیشتر عمر میکنند ....

اما چند سال بیشتر را در باشگاه عرق میریزند !

.

.

.

مطالب خنده دار

یه پشه مشاهده کردم تو اتاق.رفتم یه دماسنج آوردم نشستم جلوش نشونش دادم

و باهاش منطقی بحث کردم که هنوز سرده هوا.اونم قبول کرد و رفت !

.

.

.

یکی از دوراهی‌های زندگی وقتی‌ است که نمی‌دانید

در شیشه‌ای مقابل‌تان را باید «بکشید» یا «فشار دهید»!

.

.

.

طنز نوشته های خنده دار

دوست عزیز، در هنگام دروغ گفتن حداقلِ شعور را برای مخاطب خود متصور شوید !
مچکرم ...!

.

.

.

بعضی وقتا شنیدن یه
" بگو ببینم چه مرگته "
از یه رفیق خیلی بیشتر از حرفای کلیشه ای
"عزیزم چی شده"
بیشتر میچسبه....!

.

.

.

فکر کنم خدا وقتی داشت دماغ ما ایرانیا رو می آفرید دکمه Caps Lock رو فشار داده بود...

.

.

.

دو ساعت پشت تلفن معطلی که گوشی رو برداره، تا میایی خمیازه بکشی یارو میگه الو!

.

.

.

دیدن یه سوسک توی اتاق خواب درواقع مسئله خاصی نیست
مسئله خاص از اونجا شروع میشه که : سوسکه ناپدید میشه... !!

.

.

.

این روزا اگه تو خونه باهاتون مهربون شدن فرار کنید ، قضیه خونه تکونی جدیه

.

.

.

جملات طنز جالب

یادش بخیر قدیمـا رو عیدی فک و فامیل حســـــاب باز میکردیم

امسال خیلـــی بهمون لطف کنن ماچمون میکنن...!

.

.

.

تا حالا دقت کردین وقتی می خوایم یقه لباس یا روی سینه رو نیگاه کــنیم لب و لوچه آدم کج میشه ! همین الان امتحان اگه کن باورت نمیشه !

.

.

.

من موندم این مخترع نون تافتون چه فکری کرده این همه سوراخ گذاشته رو این نوون؟؟؟

یه لقمه درست حسابیم نمیشه گرفت همش نشت میکنه!

.

.

.

جالبترین جملات طنز کوتاه

فقط یه ایرانی میتونه بعد از شنیدن صدای پیغامگیرِ تلفن بگه "عِـه رفت رو پیغامگیرشون" و سریعاً تلفن رو قطع کنه :خخخخخ

.

.

.

قدیما یه چیپسایی بود تو شهربازی و... که هیچ نوع اسم و بسته بندی نداشت،

تو پلاستیکای شفاف و دراز میریختن و سرشو منگنه میکرد. خیلی خوشمزه بودن

۱ دونه اش می ارزید به ۱۰ تا بسته از این چیپسا که همش توش هواست !

.

.

.

بعضی‌ آهنگ‌ها هستن که گوش میدی میگی‌

"من کی‌ زندگیمو واسه این تعریف کردم که این از روش آهنگ ساخته؟؟

.

.

.

من به هر تحقیری که شدم با صدای بلند خندیدم ....

نام مرا گذاشتند "با جنبه" ! بی آنکه بدانند؛

خندیدم تا کسی صدای شکسته شدن قلبم را نشنود

.

.

.

والــدیــــن گـرامـــی‌ ..

اگر دخترتون هنگام خوندن اس ام اس ،یک لبخندِ احمقانه رو صورتش نقش میبنده ..
اون اس ام اس از دوست پسرشه ..
قلم پاشو میتونید خورد کنید

.

.

.

یه زمانی بهمون میگفتن "یه دقیقه از اون اینترنت لامصب بیا بیرون میخوام تلفن کنم" !!

.

.

.

.

سلامتیه پـــــت و مــــت

چون نه هیچی تو مغزشون بود،نه هیچی تو دلشون!

.

.

.

چاه مکن بهر کســـــــــــی، خستــــــــه میشی :: ضرب المثـــــــل شــــــــــیرازی

.

.

.

هنوز هستن پسرایی که میزنن بغل، از ماشین پیاده میشن، میرن جلو دختره،
چند دقیقه التماسش میکنن تا شماره‌شون رو بگیره!
نسلشون منقرض شه به حق پنج تن آل عبا

عوضش هستن پسرایی که واسه دختر می زنن کنار، دختر میاد سوار شه می گازن میرن...!
خدا نگهشون داره :دی به حق همین شب عزیز !!

.

.

.

.

ما از اون پیرمرد، پیرزنای بی آزاری میشیم که حوصله ی کسی رو سر نمیبریم !

یه لپ تاپ بهمون بدن همه چی حله ! )

.

.

.

کلاهک هسته اى ، نابودی ۲۰۱۲، زلزله ،سیل و...

هیچکدام به اندازه ۳ عدد میس کال مامانت ، ترسناک نیست !

.

.

.

انقدر بدم میاد از اینایی که توهم شدید دارن، فکر می کنن بقیه همیشه دارن چشمشون می زنن !!!!!!

.

.

.

یه مثل کامپیوتری هست که میگه :
حال ما اینــقــدرا هـم خوب نیست ، فـتـوشـاپــه !

.

.

.

این دخترایی که تا بهشون میگی سلام خانوم میگن لطفن مزاحم نشو ||
خب لامصب واسا ببین چیکار داره طرف بعد خود داف پنداری کن

.

.

.

من مسئول چیزی هستم که میگم، نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!

.

.

.

آقای من ، خانم من ، فدات شم ، قربونت برم ، نوکرتم

دوست عزیز ! کلاس ، داشتنیه ... گذاشتنی نیست ...

.

.

.

با این گرونی گوشت ، دیگه کم کم آبگوشت تبدیل میشه به off goosht!..

.

.

.

یه ضرب المثل ایرانی هست که هیچی نمیگه...

همینطور فقط زل میزنه تو چشات... (۰-o)

.

.

.

در قسمتی شاعر میفرمایند: ای جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن

.

.

.

.

هموجور که نمره دلیل بر هوش نیست... سن هم دلیل بر فهم و شعور نیست !!!

.

.

.

یه مَثَل ایرانی هست که میگه
عمر دست خداست، پراید وسیله است!

.

.

.

ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!

.

.

.

.

یارو کتاب نوشته , چگونه ۱۲۰ سال عمر کنیم , بعد خودش تو ۶۷ سالگی مرده !!!

.

.

.

راستی
یکی از دغدغه های دوران کودکی من این بود که "نخ" وسط نبات چی کار می کنه آخه؟!

.

.

.

سلامتی اون سربازی که ۵۵ دقیقه واستاد تو صف تلفن

که ۳ دقیقــه با عشقش حرف بزنه،

ولی هرچقد زنگ زد بازم پشت‌خطی بود ...

.

.

.

.

از من به شما نصیحت:

کسی که همیشه سعی میکنه بقیه رو شاد کنه
بیشتر از همه تنهاست
اون رو تنها نذارید
چون هیچوقت به شما نمیگه که بهتون نیاز داره ...

.

.

.

یکی از ایرادای ِ موبایل اینه که وقتی ییهو قطع می کنی صدای ِ کوبیده شدنِ گوشی اون ور نمی ره...!!!
باید یه فکری کرد بالاخره...
پس این دانشمندا چی کار می کنن؟!! :دی

.

.

.

تا حالا دقت کردین وقتی برمیگردیم خونه و میخوایم اون چیزی رو که جا گذاشتیمُ برداریم ، با زانو و با زحمت زیاد میریم تو خونه که فرش کثیف نشه ولی برگشتنش خسته می شیم با کفش از رو فرش رد می شیم )))

.

.

.

تا حالا دقت کردین وقتی با تمام احساس به یکی می گین دوسِت دارم,

اونم با تمام احساس!! می گه : me 2 !!!

.

.

.

بعضی ها شانس درِخونشونو نمیزنه
لامصب درست میزنه وسطِ پیشونیشون !

.

.

.

آیا میدانستید با همین کارتهای عضو شبکه شتاب که در دست دارید میتوانید بجای دریافت وجه نقد از این دستگاه و اون دستگاه
درزهای لپتاپتان را تمیز کنید؟!!؟
نــــــــــــــــــــه خدائیش میدونستید؟؟؟؟

.

.

.

من در شهری زندگی می کنم که یکی از معروف ترین سمفونی های موزارت را روی دنده عقب وانت می گذارند! (موقع عقب‌عقب رفتن وانت پخش میشود!)

.

.

.

کاف حرف جالبیه. وقتی به «مرد» بچسبه تحقیر می‌کنه. وقتی به «نارنج» بچسبه تخریب می‌کنه. اما وقتی به «لواش» بچسبه معجزه می‌کنه

.

.

.

به کنار من اگر می آیید ، نرم و آهسته بخوره تو سرتون ...!
همون بیاین خودش کلیه

.

.

.

یکی از کارهایی که به من اعتماد به نفس میده اینه که پسووردم رو بســـــیار سریع وارد کنم..... و درست باشـــه :دی

.

.

.

دیروز دیدم پشت یه ماشین نوشته بود:
"به هرکی که دل بستم فرداش بهم گفت شارژ داری واسم بفرستی!!"

.

.

.

یه قانونی هست که میگه :

همیشه یه آهنگ توی پِلی لیستت هست که همیشه ازش رد میشی
اما هیچ وقت پاکش نمی کنی!

.

.

.

بند انداز برقی صورت و بدن ، سنگ پا ، گل سر جادویی ، عطر جادویی گل سنجد ، ساعت LE...D ، لیزر پوینتر ، شارژر اضطراری موبایل ....
[ سایتهای ایرانی ، نتیجه ی جستجوی مقاله ]

.

.

.

یکی از مهیج ترین تفریحاتِ آقایون

تماشای پارکِ دوبل بانوان است !

.

.

.

دوستم زنگ زده میگه اس ام اس در مورد سرما خوردگی داری بهم بدی ؟!؟

من

اینترنت جهانی

.

.

.

یکی از سرگرمی های پلید من اینه که توی جمع هدفون میزارم گوشم . آهنگ پلی نمیکنم. بعد گوش میکنم ببینم بقیه راجع به من چی میگن...

امتحان کنین جواب میده )

.

.

.

وضعِ نت یه جوری شده که ،
هفت هشت تا تب باز می کنی،
بعد مثل سیخای کباب هی دونه دونه ازاون اول تاآخر بهشون
سرمیزنی ببینی درچه وضعیه،لود شده یا نه..!
والاااااا ....

.

.

.

بعضـی از آدم ها شبیه سوراخ های اول کمربنـدن

همیشه هستن اما هیچ وقت به کارت نمیان !

.

.

.

دقت کردین لب آدم هیچ وقت تبخال نمیزنه مگه این که ۲۴ ساعت بعدش عروسی یا مهمونی دعوت باشی...!

.

.

کلا هروقت عجله داشتی باشی به چراغ های قرمز میخوری
ولی اگه بخوای یه اس ام اس رو تا آخر بنویسی، همه چراغا سبز میشه !!

.

.

توجه مهم :

دخترها از آنچه در زمستان میبینید لاغرترند !

.

.

.

.

از دختره پرسیدم با کدوم Browser با اینترنت داری کار میکنی؟
سافاری؟ اکسپلورر؟ اپرا؟ فایرفاکس؟ ...
میگه با اون که اولش گوگل رو باز میکنه

.

.

.

دوغ قبول!
شیرکاکائو قبول!
آبمیوه پاکتى قبول!
اصلا نوشابه هم قبول!
آب معدنى رو دیگه برا چى تکون میدى؟!
... ... همش همونه !!!

.

.

.

نابینا و گیلاس

نابینا: مگر شرط نکردیم از گیلاسهای این سبد یکی یکی بخوریم ؟
بینا : آره
نابینا : پس تو با چه عُذری سه تا سه تا می خوری ؟
بینا : تو واقعا" نابینایی ؟!
نابینا : مادرزاد!
بینا : پس چطور فهمیدی من سه تا سه تا می خورم ؟!
نابینا : واسه این که من دو تا دو تا می خورم و تو معترض نمی شی :دی

.

.

.

وقتی کباب با برنج میخوریم ۹۰%حواسمون به اینه که هر دوتاش باهم تموم شه !

.

.

.

داشتیم وسایل انباری رو مرتب می کردیم، مامانم یه مداد رنگی ۲۴ رنگِ قاب فلزی از تو یه کارتن در آورد.
زد زیر خنده گفت: می دونی چیه؟
گفتم: نه!
گفت: این رو خریده بودم هر وقت معدلت ۲۰ شد، بهت بدم، ولی حیف که نشد.

.

.

دیشب که خوب می خوردین

این چی چیه آوردین !؟

گروه کُر بانوان در مراسم پاتختی ))

اینم یه مدلشه:

این چی چی بود آوردین؟
گندشو در آوردین!
دستت وبال گردنت
با این کادو آوردنت
هفت روز هفته خوردین
همینو فقط آوردین؟!!!

.

.

.

مامانم : پسرمون شام نخورد .. خاک به سرم .. حتمأ معتاد شده ..!
بابام : نه بابا حتماً بیرون یه چیزی با اون دخترا کوفت کرده ...
و هیچکس ندانست من هیچوقت کوکو سبزی دوست نداشتم !!

.

.

.

آقــا واقعـــاً مــن مــونـــدم !
جمعیـــت دختــــرا ایــنــقــــد زیـــاده .. پــس چــرا شمـــاره شــانـسـى میــگیــرى هــمـش پـســر جــواب میــــده ؟!

.

.

.

باید تو چشم اونایی که واسشون کاری میکنی اما تشکر نمیکنن زل بزنی بگی :

وظیفم نبود، لطف کردم !!

.

.

.

خداییش لذتی که تو سواری بر خر شیطون هست تو سواری لامبورگینی نیست :دی )

.

.

.
دقت کردین وقتی حقیقت رو می دونین،گوش دادن به دروغای طرف مقابل چقدر لذت بخشه؟!
اگر خواستی خود کشی کنی وقتی خود کشی کن که یک امید برای زندگی داشته باشی نه وقتی که هیچ امید برای زندگی نداری

پاسخ
 سپاس شده توسط مرواريد سرخ ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، any body ، eagle2 ، street girl ، Guard ، روناک 18 ، sasa. ، noora91 ، orchid83 ، لایلا ، دختراتش ، میلاد صادقی ، ehsanrohaneian ، @hasti@ ، sohrabe khaste ، تراختور ، zahra770 ، Lotfi1379 ، SABER ، .maryam. ، Naruto Hokage ، aivdhv9 ، sara ، meli1383 ، ✘Nina✘ ، unruly ، arooos ، parmis78 ، ωøŁƒ ، خدای فوتبال 6 ، baran2823 ، #nasim# ، صحرا 2 ، اندریا111 ، دخترزیبا ، شئهقشسانشدرا ، Beep Beep ، hamed_Jon ، bela vampire ، قره العین ، Amir6875 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، deymon1 ، S H A Y A N ، haniko.r ، سلام سینا ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، فانتا ، girl2020 ، par!i ، ∆ MeRzaD ∆ ، mona13 ، good girl* ، محمد تی ام ، ^Aytin^ ، T!inA ، ناديا ، Fake Girl ، P@r!sa ، яᎧмιиα ، amirff ، saye641 ، baz baran ، parisa323 ، MOHSENEBRAHIMI ، frank lampard ، بووووق ، LOUD ، BlAcK dAy ، مهسا... ، milk_pezi ، آدنیوس2 ، mahdi.ir ، ʂհმოἶო ، gisoo.6 ، سانا50 ، ساریو ، مریم 1378 ، negin .m ، Interstellar ، Zakie76 ، SPIDER MAN 4 ، narin13 ، sara jafari ، "K!nd~G!Яl" ، saas ، پرنسس شهر رویاها ، ندا2000 ، reza40 ، girl of sky ، samira malik ، lady snow white ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، زری جون ، نسترن jc ، gole_pazhmorde ، ηἔ∂Δ ، lackyguy ، کیمیاk ، ساحل007 ، اراسته 11 ، sogol15 ، -м α є ∂ є- ، پری خانم ، king of games ، صوصن ، هاناجون ، parsa mo ، rana m ، $maryam$ ، *KING* ، نیلوفر جوووووووووون ، نازنین زیودار ، naznazi123 ، *niusha* ، لی مین هو3 ، parham80 ، NeginNg ، mobina1375 ، G*O*H*A*R ، یاسی@_@ ، First Star ، # αпGεʟ ، aylin♥ ، AYLIN♥♥♥♥♥ ، دخترشیطون ، virjinia ، الیکا0 ، Morvarid_999 ، 7383 ، کیاندخت ، M@HrOkh ، mj-z ، _єяяσя_ ، لیدا پرنسس قلب ها ، فلش‌خور ، ark ، میشا31 ، دخترشاه پريون ، sheytooonak ، نازلی=997664$%$%^4 ، anita299 ، Medusa ، دخترقرمزی ، negin23 ، پسرک تنها ، Ofelia ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Reyhaneh 64 ، miss.hana ، سلنا15 ، Berserk ، SÅℋAℕⅅ ، saeed25/12 ، _.miss_.em ، عاطی جوجو ، عذرا 79 ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، negin2000 ، ❤уαѕαмιη❤ ، javad00631 ، فرانه ، ★3aeed ، اشا ، parisa y ، fatemeh1375 ، باران20 ، یاشگین ، banafshe joon ، مهردخت ، هیون جونگ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، نرگس خسروی ، دخی بامرام ، †cυяɪøυs† ، زاخار بازی ، خیس خاطره ، یگانهA ، ارواح شب ، Sara2014 ، mohsen30man ، seied110 ، dokhtare haji ، رونیتا ، raha kian ، AعطریناA ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، آرالیا ، parmida11 ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ژوللی ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، طهورا84 ، وینکس ، @پوریا@ ، ارباب خون خوار ، fardin19 ، حسن CR7 ، Mania. ، ترنج 15 ، ♥Haniyeh♥ ، Radka ، اکشن فلش ، sober ، شبنم مهر ، آرشاااااااام ، محمد2000 ، mr.destiny ، sady man ، yukabed ، mobin@ ، n-e-g-i-n ، ستایش*** ، sarsar ، ÆMÆշЇÑζ ، *faraay* ، ...sargol... ، A lover ، #Artan# ، ѕтяong ، لاله ناز ، باحال خوش ، امیر‌حسین ، Doory
آگهی
مممممممممممممممممممممممممررررررررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسییییییییییییییی​ییییییییییییییییHeart
HeartHeart:من همون مر سده ی قبلی ام
پرسید به خاطر چه زنده هستی با این که دلم می خواست با تمام وجود داد بزنم به خاطر تو بهش گفتم به خاطر هی چیز پرسید پس به خاطر کی زنده هستی با این که دلم فریاد میزد به خاطر تو با بغض غمگین گفتم به خاطر هیچ کس ازش پرسیدم تو به خاطر چی زنده هستی در حالی که اشک تو چشاش جمع شده بود گفت به خاطر کسی که به خاطر هیچ زندست
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، .maryam. ، ✘Nina✘ ، arooos ، اندریا111 ، فانتا ، entegham ، Interstellar ، sara jafari ، Morvarid_999 ، نفس. ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، amin jj ، زاخار بازی ، رونیتا ، ژوللی ، yukabed ، محمد حسین قادری
ممنون خيلي خوب بود
اسمم احمدرضاست دوست دارم خلبان هواپيماي مسافربري بشم اگه نشد مهماندار
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، روناک 18 ، .maryam. ، ✘Nina✘ ، arooos ، parisa323 ، entegham ، sara jafari ، asal123 ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، amin jj ، زاخار بازی
این انتقام هم که دیگه گندش رو مسخره کرده از بس مارو خندونده دیگه خندمون نمیگیره....Big Grin
(شوخی کردم ممنون ازت)
مطالب کوتاه طنز بسیار خنده دار و جالب 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، entegham ، Morvarid_999 ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، amin jj ، زاخار بازی ، sady man
merssssssssssssssssi koli khandidam vaghan mamnoon
[/font][/size]همیشه می شه زندگی کرد به شرط اون که بخوای:Laie_23:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، entegham ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، amin jj ، زاخار بازی
خواهش میکنمShy
اگر خواستی خود کشی کنی وقتی خود کشی کن که یک امید برای زندگی داشته باشی نه وقتی که هیچ امید برای زندگی نداری

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، زاخار بازی
آگهی
زن نصف شب از خواب بیدار می‌‌شود و می‌‌بیند که شوهرش در رختخواب نیست، ربدشامبرش را می‌‌پوشد و به دنبال او به طبقه ی پایین می‌‌رود،و شوهرش در آشپزخانه نشست بود در حالی‌ که یک فنجان قهوه هم روبرویش بود . در حالی‌ که به دیوار زل زده بود در فکری عمیق فرو رفته بود...

زن او را دید که اشک‌هایش را پاک می‌‌کرد و قهوه‌اش را می‌‌نوشید...

زن در حالی‌ که داخل آشپزخانه می‌‌شد آرام زمزمه کرد : "چی‌ شده عزیزم؟ چرا این موقع شب اینجا نشستی؟"

شوهرش نگاهش را از قهوه‌اش بر می‌‌دارد و میگوید : هیچی‌ فقط اون موقع هارو به یاد میارم، ۲۰ سال پیش که تازه همدیگرو ملاقات می‌‌کردیم، یادته؟

زن که حسابی‌ تحت تاثیر احساسات شوهرش قرار گرفته بود، چشم‌هایش پر از اشک شد ا گفت: "آره یادمه..."

شوهرش به سختی‌ گفت:

_ یادته که پدرت ما رو وقتی‌ که رو صندلی عقب ماشین بودیم پیدا کرد؟

_آره یادمه (در حالی‌ که بر روی صندلی‌ کنار شوهرش نشست...)

_یادته وقتی‌ پدرت تفنگ رو به سمت من نشون گرفته بود و گفت که یا با دختر من ازدواج میکنی‌ یا ۲۰ سال می‌‌فرستمت زندان ؟!

_آره اونم یادمه...

مرد آهی می‌‌کشد و می‌‌گوید: اگه رفته بودم زندان الان آزاد شده بودم.

.
.
.
.
.
.
.
.
البته با این که خودم دخترم ولی گفتم بزار بزارمش (سپاس و نظر یادتون نره) Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط farasoo2013 ، shovalie ، رزمی کار ، aivdhv9 ، arbab1376 ، هاناجون ، bi kas ، fire girl ، setayesh 1999 ، ★☆❤❤❤angel_love❤❤❤★☆ ، R gh ، Apathetic ، noora91 ، **kitty** ، Ezabel ، Adrina. ، NIMA168 ، هیوا1 ، eri 5 ، مخ دخترا ، محمد2000 ، بمب اتم ، سورنا فاول ، maynaz90 ، NASIM.BH ، ~Bad girl~ ، LOVE KING ، azary ، آرمین آ ، zayn ، ehsanrohaneian ، * Exceptional girl * ، یگانه 777 ، lady snow white ، 65 tala ، arooos ، عاطفه70 ، sasa. ، saba75 ، mahdi2014 ، ss.mu ، ✘Nina✘ ، parmis78 ، نوجوانان ، #nasim# ، deymon1 ، S H A Y A N ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، فانتا ، par!i ، فاطمه2013 ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، P@r!sa ، amirff ، rezatizchang ، baz baran ، parisa323 ، entegham ، na30m ، محمد55555 ، ساریو ، مریم 1378 ، negin .m ، **ANTIK** ، Interstellar ، sara jafari ، Ƒαкє ѕмιƖє ، saas ، ღღ KaYiP pRenses ღღ ، samira malik ، رکسانا h2 ، jinora ، ηἔ∂Δ ، MONESTORE ، نیایش 17 ، نیلوفر جوووووووووون ، یاسی@_@ ، صوصن ، mobina1375 ، Morvarid_999 ، نفس. ، کیاندخت ، M@HrOkh ، _єяяσя_ ، هان هه جین ، دخترشاه پريون ، elahe494 ، Reyhaneh 64 ، Berserk ، _.miss_.em ، ترینا ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، sara.gh ، یسنا1374 ، javad00631 ، fatemeh1375 ، banafshe joon ، دخی بامرام ، Misha 1 ، زاخار بازی ، یگانهA ، Sadaf 2014 ، mohsen30man ، رونیتا ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، ژوللی ، !...@dors ، nanali ، آرشاااااااام ، mr.destiny ، ѕтяong ، لاله ناز
3 مطلب جالب امیدوارم خوشتون بیاد سپاس و نظر هم بدید دیگه
1-بینیش انگار شکسته بود و خون زیادی از روی لبها و چانه هایش به روی زمین می ریخت , زخم عمیقی قسمتی از صورتش را پوشانده بود ,اطراف چشمش حسابی ورم کرده وخون آلود بود , به سختی می شد مردمک چشمانش را دید , مرد سعی کرد صورتش را جلوتر ببرد تا بلکه بهتر بتواند مردمک چشمانش را ببیند ,چند لحظه ای خیره شد ,احساس کرد چند نفر از رو برو سنگ پرتاب می کنند و شاید باخنده هم حرفی را تکرار می کردند , بغض گلوی مرد را می فشرد و خواست تا صورتش را نوازش کند , همینطور که دستانش را به طرف صورت زن می برد, پیش گوشش صدایی شنید

ببخشید ... ببخشید آقا به تابلوها دست نزنید .SmileSmileSmileSmile
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
2-روزی مرد خسیسی که تمام عمرش را صرف مال اندوزی کرده بود و پول و

داریی زیادی جمع کرده بود، قبل از مرگ به زنش گفت: من می خواهم

تمامی اموالم رابه آن دنیا ببرم .او از زنش قول گرفت که تمامی پول هایش

را به همراهش در تابوت دفن کند. زن نیز قول داد که چنین کند.چند روز بعد

مرد خسیس دار فانی را واداع گقت.زن نیزبه قولی که داده بود عمل کرد. وقتی

ماموران کفن و دفن مراسم مخصوص را بجاآوردند و می خواستند تابوت

مرد را ببندند و آن را در قبر بگذارند، ناگهان همسرش گفت: صبر کنید. من باید

به وصیت شوهر مرحومم عمل کنم. بگذارید من این صندوق را هم در

تابوتش بگذارم.دوستان آن مرحوم که از کار همسرش متعجب شده بودند

به او گفتند : واقعا شما حماقت بزرگی میکنی که به وصیت آن مرحوم عمل

میکنی.

زن گفت: من نمی توانستم بر خلاف قولم عمل کنم. همسرم از من خواسته

بود که تمامی دارایی اش را در تابوتش بگذارم و من نیز چنین کردم. البته

من تمامی دارایی هایش را جمع کرده و وجه آن را در حساب بانکی خود

ذخیره نمودم. درمقابل چکی به همان مبلغ در وجه شوهرم نوشتم و آن را

در تابوتش گذاشتم، تااگر توانست آن را وصول کرده و تمامی مبلغ آن را

خرج کند .
3- مردی متوجه شد که گوش همسرش سنگین شده و شنوایی اش کم شده است…

به نظرش رسید که همسرش باید سمعک بگذارد ولی نمی دانست این موضوع را چگونه با او درمیان بگذارد.
به این خاطر، نزد دکتر خانوادگی شان رفت و مشکل را با او درمیان گذاشت.
دکتر گفت: برای اینکه بتوانی دقیقتر به من بگویی که میزان ناشنوایی همسرت چقدر است، آزمایش ساده ای وجود دارد. این کار را انجام بده و جوابش را به من بگو…

« ابتدا در فاصله ۴ متری او بایست و با صدای معمولی، مطلبی را به او بگو. اگر نشنید، همین کار را در فاصله ۳ متری تکرار کن. بعد در ۲ متری و به همین ترتیب تا بالاخره جواب بدهد. »

آن شب همسر آن مرد در آشپزخانه سرگرم تهیه شام بود و خود او در اتاق پذیرایی نشسته بود. مرد به خودش گفت: الان فاصله ما حدود ۴ متر است. بگذار امتحان کنم.

سپس با صدای معمولی از همسرش پرسید:

« عزیزم ، شام چی داریم؟»

جوابی نشنید بعد بلند شد و یک متر به جلوتر به سمت آشپزخانه رفت و همان سوال را دوباره پرسید و باز هم جوابی نشنید. بازهم جلوتر رفت و به درب آشپزخانه رسید. سوالش را تکرار کرد و بازهم جوابی نشنید. این بار جلوتر رفت و درست از پشت همسرش گفت:

« عزیزم شام چی داریم؟ »

و همسرش گفت:

« مگه کری؟! » برای چهارمین بار میگم: «خوراک مرغ » !
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
یادتون نره اون سپاس که اون پایینرو

SmileSmileSmileSmileSmile
بکس من همون sara000 هستمTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط fereshteh 2013 ، maynaz90 ، مهشید.ب ، NASIM.BH ، mgشبنم ، GαяBagє Gιяℓ ، armxx ، jolia ، poyan lover you ، علی جوکر ، lady snow white ، اتنا 00 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، درنا عسل ، baran.tarane ، helensorin ، soelda ، ronika 021 ، نوید 2013 ، ^BaR○○n^ ، love 2012 ، parmida.a ، B I N A M ، nina 2 ، adambarfi ، tariki ، bi kas ، zolale qasemi ، شکوفه2 ، shany ، Wow___ ، ...asall... ، maryeh ، سلنا15 ، سارا 1 ، m.r.s ، ... R.m ... ، _mozhdeh_ ، killer angels ، banoye qam ، ana16 ، هیوا1 ، arooos ، noora91 ، mahdi2014 ، ss.mu ، meli1383 ، ✘Nina✘ ، #nasim# ، Beep Beep ، deymon1 ، haniko.r ، فانتا ، Artmis2000 ، sufiy ، eli2020 ، P@r!sa ، amirff ، baz baran ، parisa323 ، entegham ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، na30m ، یاسی@_@ ، ساریو ، مریم 1378 ، Interstellar ، saas ، ღღ KaYiP pRenses ღღ ، samira malik ، ZedBazi pooria ، -м α є ∂ є- ، نیلوفر جوووووووووون ، صوصن ، pesare_e_bad ، mobina1375 ، شقایق 245 ، نفس. ، M@HrOkh ، _єяяσя_ ، جواد89 ، هان هه جین ، دخترشاه پريون ، BlAcK dAy ، Reyhaneh 64 ، niyazi ، Berserk ، _.miss_.em ، elahejoon ، فرانه ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، یسنا1374 ، ★3aeed ، rezatizchang ، fatemeh1375 ، باران20 ، banafshe joon ، Sahar joOn17 ، زاخار بازی ، Sadaf 2014 ، mohsen30man ، رونیتا ، lackyguy ، سید محمد رضا معلمی ، fakhte ، !...@dors ، yukabed ، mr.destiny ، ستایش*** ، ѕтяong
عععععععععععععععععععععععععااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااللللللللل​لللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییی بببببببببببببوووووووووووووووووووووودHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط fereshteh 2013 ، sara:aramis ، .sara:aramis ، bi kas ، لایلا ، .maryam. ، ss.mu ، entegham ، محمد55555 ، هان هه جین ، niyazi ، باران20 ، زاخار بازی ، رونیتا
اخ سپاس یادم رفت
ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط fereshteh 2013 ، .sara:aramis ، bi kas ، .maryam. ، ✘Nina✘ ، entegham ، -м α є ∂ є- ، هان هه جین ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، باران20 ، زاخار بازی ، رونیتا ، راضیه جون

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  داستان های کوتاه خنده دار
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
  جدیدترین جملات کوتاه و خنده دار
  گلچین جدید جملات کوتاه و خنده دار
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  جوکهای خفن و بسیار خنده دار
  مطالب طنز درباره کرونا
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان